Honda CB 1300 - generalni topic

Poštovanje svim ljubiteljima ovog jedinstvenog motora, mene zanima da li tu netko zna koje su vilice od drugih modela pa i možda drugih proizvođača kompatabilne sa cb 1300f (2003. godina). Nadam se da sam se ok izrazio i da sam bio koliko toliko jasan :D. Unaprijed hvala svima na vremenu i trudu za odgovor.
 
pozdrav,
imam priliku kupit jedndu hondu cb1300. Motor je 2007 ima 38k km.
Jos ga nisem videl v zivo, ali po slikam mi izgleda kak da je 100 stvari bilo prodelano. Od zmigavaca na koferu, do sarafa na bloku itd, nosac auspuha...
Zanima me kaj vi mislite o tom motoru? imam feeling kaj budu doma posteno jb. na tehnickom oko svega. Motor je u de
 

Attachments

  • 1hnd.jpg
    1hnd.jpg
    324.2 KB · Views: 0
  • 2hng.jpg
    2hng.jpg
    414.6 KB · Views: 0
  • 3hnd.jpg
    3hnd.jpg
    454.8 KB · Views: 0
Ovo izgleda gore nego da je RB moto tjunirao motor.
Rama farbana, felge isto, auspuh za smeće, zadnji kraj uništen, drugi volan, sjedalo...
Nakaza, nebi dao ni 2t eura za to, a i to sam puno rekao. Inace taj motor super drži cijenu
 
  • Like
Reactions: cadjo and Dene
Hebate ovi u Njemackama su gori nego mi balkanci 😂
 
  • Haha
Reactions: Dene
Slazem se s vama. Sjeb. je motora posteno
Sljedi najbolje, veli tip da su koferi fix, tj da ih on nebi skidal jer je zadnji kraj frezal da moze stavit te smjesne kofere. Nevjerojatno, ja neznam kak je taj tip napravil tehnicki. Odustal sam tak i onak od tog motora, ali ovo je zalosno kaj je tip napravil s preljepog motora
 
  • Wow
Reactions: koss
Pozdrav od novoga 😁
Nakon duge potrage napokon je u mojim rukama jedan CB1300 😎
Niste ni svjesni koliko mi je forum pomogao, pomno sam pročitao svih 158 stranoca😁
Naime, 2004 godište, 50k na satu, ls produženi guvernal, puig vizir, Remus auspuh, zvuk brutalan, Givi zadnji kofer.. Stanje i više nego dobro, par sitnica za pritegnuti i gas 😎
Za mene koji sam do sad bio tipični chopperas je ovo baš ogromna promjena, ali oduševljenje i osmijeh na licu kad vozim ovog CB-a su neopisivi..
Veliki pozdrav!
IMG_20230206_130150.jpg
IMG_20230206_130200.jpg
Screenshot_20230123_203229_edit_74545770472442.jpg
IMG_20230210_134250.jpg
 
I ja tu sajbu skidam sa svakog motora koji moze bez nje, tj. na koji je naknadno stavljena. I sa ovog Versysa bih je skinuo al onda izgleda ruzno.
Odlicna ti je Honda. I ja cu sigurno u skorije vrijeme opet uzeti nekog velikog nakeda sa okruglim farom i 4 cilindra. Bandita 1250 jos nisam prebolio :D
 
  • Like
Reactions: prpa and cadjo