HONDA CB 750 Four K7 (1977.god.)

jako lijepa zivotna prica vezana uz motor  (y)
 
Stiglo i drugo sediste za Forku  :D
Giuilari, naravno. Seca li se neko?

Mislim da ce se slagati sa Sebringom 4u1.
Jos mozda i M-lenker...









 
motoklasik said:
Stiglo i drugo sediste za Forku  :D
Giuilari, naravno. Seca li se neko?

Mislim da ce se slagati sa Sebringom 4u1.
Jos mozda i M-lenker...








uu, ovo će jako lijepo izgledati na tom motoru  :D .. motor je predivan i u odličnom stanju, svaka čast  (y)
 
Zimus postavljeno Giuliari sediste, uz prepravke sarki jer je izgleda bilo za modele K0-K6, ali ne i za K7.
Evo kako izgleda na motoru:










 
  • Like
Reactions: MarK5
Još kad bi mu uspio nabavit orginal auspuhe, od svih 750 ta K7 mi je nejljepša.
E i ljubomoran sam i to ne samo ja na dmeziju vaših tablica, uživajte dok vam ne uvale ove ko naše (švapska dimenzija) koje mogu poslužit i za picu peć :palacdolje:.
 
jota said:
Još kad bi mu uspio nabavit orginal auspuhe, od svih 750 ta K7 mi je nejljepša.

Retki su a i skupi tamo gde ih ima.
Zato sam gledao da prema postojecem Sebringu uklopim sediste i eventualno upravljac. :wink:


jota said:
E i ljubomoran sam i to ne samo ja na dmeziju vaših tablica, uživajte dok vam ne uvale ove ko naše (švapska dimenzija) koje mogu poslužit i za picu peć :palacdolje:.

Ovo su nase nove tablice 15x15 cm, od pre dve godine, ne verujem da ce se skoro menjati. (one stare, kakve su koriscene i u SFRJ su bile 14x14cm).
A kada su ih uvodili da bi ih uskaldili sa evropskim bila je polemika kolike ce biti jer u EU postoje dva standarda, od zemlje do zemlje, te velike kao kod vas i ove manje. To je mozda i jedina pametna stvar uradjena od strane drzave u vezi motociklista.
 
Švebe imaju X dimenzija pa uz doplatu možeš uzet manje.
Kod nas je sredinom 90ih bilo moderno radit sam tablicu, uglavnom bi iskopirao tablicu koju imaš na USA dimenziju.
U ZD je to radio tip po nadimku Bleso. Uglavnom uletila mu murija i privelo njega, škare za lim, lim, folije idt. . Dobro su ga isprepadali i naplatili mu neku kaznu, čovjek se usro nebi više kopirao ni logotip na rezervaru :mrgreen:.
Objašnjenje , to je fasificiranje službenih dokumenata poput falsificiranja novaca ili putovnice.
Mlo glupo , da falsificram svoju putovnicu s istom slikom i svim identičnim podacima, što sam falsificirao osim dimenzije?.
To je bilo tada 300KN , a ako te uhvati s registriranim motorom a bez tablice ( ostal kući slučajno) 50kn, tako je ušlo u modu vozit bez tablica a murija je okretala glavu.
Danas glume EU , jebu di stignu, za kacigu za auspuh su isto počeli, sad će za tablice a još malo će gledat i homologacijske brojeve na žmigavcima.
Jedino s prosječnim IQ pandura će to ić malo teže.