Honda CB 750 Four

moze meni jedan odgovor, gdje si uzeo zbicane felge i ima li ih jos? trebam par  :mrgreen:
Iz kojeg razloga je prednja sport classic a zadnja paul smart?  :misli:
 
Razlog je jednostavan- kao su naletile tako sam ih kupio EBAY MOTORS. teško je naci u paru takve felge jer su vecina dijelova od slupanih motora a ove dvije felge su bile najsličnije jedna drugoj. Zadnju sam kupio prošle godine u 5. mjesecu a prednju prije mjesec dana.
 
Kako ćeš riješiti "pomicanje" lanca u stranu jer se bojim da će ti pravac ići taman preko rame ?
Imao sličan problem na starom GSX-u pa sam se sjetio ?
koliko je široka zadnja felga, pretpostavljam da oko 5,5 cola ?
 
zadnja je sa carinom oko 2000 kn a prednja 1500 kn.
Na moto dijelove je 5% carina i plus 23 % pdv-a, znaci sve sto kupite iz vana dodajte jos 28% na sveukupnu cijenu( poštarina+cijena proizvoda).

Što se tiče lanca to je ko orginal nikakve velike preinake možda ću trebati među ploču između nabe i lančanika.
5,5 cola je zadnja a prednja 3,5 cola
 
Sve je za sad lijepo ali od kineza nešto stavljat  :palacdolje: osobno imam neki kinez u garaži i ti materijali od čega oni sklapaju motore su blagi užas ,mjenjaj to što prije
 
pratim  :wink:
 
Skidam kapu legendo!
Poso i po a vidim vec da ce bit dragulj!

Slab sam na caffe racere, jako....
 
merlin68 said:
Sve je za sad lijepo ali od kineza nešto stavljat  :palacdolje: osobno imam neki kinez u garaži i ti materijali od čega oni sklapaju motore su blagi užas ,mjenjaj to što prije

Sto se tice kineskih dijelova(MOSTOVI) ispostavilo se da nisu iz kine nego od Suzukia Intrudera 1800 tako da mi je srce na mjestu, jer me isto kopalo kako ce to funkcionirati pošto je sami materijal nekvalitetan.
 
pratim i ja (y)
 
Sm rider said:
Sto se tice kineskih dijelova(MOSTOVI) ispostavilo se da nisu iz kine nego od Suzukia Intrudera 1800 tako da mi je srce na mjestu, jer me isto kopalo kako ce to funkcionirati pošto je sami materijal nekvalitetan.
  (y) znači sad nam je svima srce na mjestu i čekamo nastavak radova  (y)