Honda cb 750f bol dor

Dijelove sam kupovao kod Tdm-oldmoto pa i zadnju felgu,peko tjedna radim do 5 pa kada dodem do garage vec je mrak,jbg.Sad sam za vikend malo stigao preko dana pa sam i bacio par fotki da se vidi malo bolje...
 
sada me ceka daljni problem,napraviti fiksator za adapterzadnjih kocionih kjesta a onda se bacam na prednji kraj. Inace prednji kraj sam htio staviti od VFR 750 1993 i sada kada sam sve kupio skuzio sam da taj Vfr ima puz na zadnjem kotacu a ne na prednjem.Idiot. Tako da ako netko ima prednji kraj od Cbr 600 f neka prica.
 
Nije loše.
Probaj u tdm-oldmoto vratit to od vfr-a.
 
to nisam kupio kod njega,jbg. staviti cu u oglasnik,jedino ne znam dali se moze skemijati taj prihvat na felgi za puz
 
Dado sve 5, ali meni i dalje nije jasno zašto nebi taj motor obnovio i uglancao kakav je u orginalnom stanju? Ja bi ga sredio da bude ko špiglo ,a ne neku preradu od njega delat i kak to završava u 89% slučajeva kod nas "unakaživanjem". Nemoj me krivo shvatit, ali ja se radije okrenem za nekim fino restauriranim motorom, nego nekom preradom, za koju neznaš di je glava i di rep...pogotovo ako krećeš u to i nemaš opće ideju kak bi to trebalo izgledat...

Ali ako ćeš nastavljat s tim i dat si truda onda  (y)
 
Ideja je potpuna,promjene na motoru su samo sto se tice ovjesa i kocnica jer motor je nemoguce voziti s orginalnim dijelovima. Sto se tice samog izgleda motora to cu se potruditi da bude sto blize orginalnoj BOL DOR,kada rijesim ovjes planiram polakirati ga u orginalnu boju s njegovim naljepnicama. Ja to planiram vec par godina i onda sam otkrio Amere da oni to rade vec godinama.
 
Vidim na pravom si vrelu, samo pomalo i jedno po jedno, sve će doć na svoje mjesto.  (y)
 
Iskreno toliko sam vec lud jer kod nas je toliko manjak dijelova da su to drame,naci dobre prednje vilice i felgu to je cista pustolovina. Cijelo vrijeme si govorim da moram polako to raditi da bude kako treba a opet s druge strane htio bi ga zavrsiti jos jucer.
 
samo strpljivo! Ja sam danas na svojoj hondi cbx 750 f2. "87"god. mijenjao cetkice od alnasera punih 6 sati.  :(
nisam imao original cetkice,naravno. Kemijao sam od cetkica sa brusilica. 4 kom 38kn. malo sam ih skratio sa 5 strana ali su sjele na mjesto  :mrgreen: :mrgreen:
Kada sam sve to sastavio iskreno nisam se puno nadao da ce motor kresnuti,ali gle cuda isprve. :mrgreen:
 
dadopica said:
Ideja je potpuna,promjene na motoru su samo sto se tice ovjesa i kocnica jer motor je nemoguce voziti s orginalnim dijelovima. Sto se tice samog izgleda motora to cu se potruditi da bude sto blize orginalnoj BOL DOR,kada rijesim ovjes planiram polakirati ga u orginalnu boju s njegovim naljepnicama. Ja to planiram vec par godina i onda sam otkrio Amere da oni to rade vec godinama.
very nice (y)
 
shPINa said:
samo strpljivo! Ja sam danas na svojoj hondi cbx 750 f2. "87"god. mijenjao cetkice od alnasera punih 6 sati.  :(
nisam imao original cetkice,naravno. Kemijao sam od cetkica sa brusilica. 4 kom 38kn. malo sam ih skratio sa 5 strana ali su sjele na mjesto  :mrgreen: :mrgreen:
Kada sam sve to sastavio iskreno nisam se puno nadao da ce motor kresnuti,ali gle cuda isprve. :mrgreen:
uh što mi je poznat motor da nije slućajno kupljen u ZG od Ernesta :?:
            rijetko ljepi primjerak,imal sam takvog u originalu samo drug kombinacija boja,i kaj je najbitnije još je na životu i to u dobrom stanju (y)
 
mac.airbrush said:
uh što mi je poznat motor da nije slućajno kupljen u ZG od Ernesta :?:
            rijetko ljepi primjerak,imal sam takvog u originalu samo drug kombinacija boja,i kaj je najbitnije još je na životu i to u dobrom stanju (y)
Ja sam ga kupio u Varaždinu. Neznam dali je negdje prije bio. Ovaj avatar je sa google-a ,moj je isti takav samo malo losije plastike,masina za 5. Danas sam se prijavio na forum pa nisam stigao uslikati motor po danu ali sutra ga stavljam na svoj avatar.(ma isti su,samo na mom je shacal)
 
hvala kompa ali ja trebam od CBR 600 F prednji kraj,meni su sada gore orginalne vilice i felge,ali svejedno hvala jos jednom...