HONDA CB400 SuperSport (1976. god.)

prpa said:
trebaš veću garažu (y)

Znam.
Imam doduse jos jednu, ali isto je ovako puna...

Dodje mi da se preselim u neko obliznje selo i za par hiljada evra napravim iza kuce garazu od 150 kvadrata, da drzim motore kao covek, a ne da se stalno nabadam ledjima u neki volan kad god cucnem i ustanem. Medjutim, ne nailazim bas na razumevanje porodice za takav potez :D Kazu, da budem zadovoljan sto uopste tolerisu kupovinu i stalno ulaganje u tu staru gvozdjuriju... :D
 
Idi na selo, preporodit ćeš se!
A porodica će se priviknut, tj. Žena, a djeca će isto kad-tad svojim putem...

Selo je  (y)

I da se razumijemo,
Seljak i seljačina nije isto  :wink:
 
motoklasik said:
Takve bas trazim.
Ali u krugu ne vise od 500 metara :D
kilometar sim tam :mrgreen: (y)
 
Hej motoklasik, imaš li još neku temu ovdje na forumu, kao npr. tvoja garaža pa da vidimo sve tvoje motore?
 
motoklasik said:
A da ne bi bila sama, ima i godinu dana mladju sestru,
doduse nesto krupniju, ali u istoj boji  :)






Ja bih (po obicaju) mladu sestru. Taj sic mi je perverzija :0648:
 
hondimir said:
Hej motoklasik, imaš li još neku temu ovdje na forumu, kao npr. tvoja garaža pa da vidimo sve tvoje motore?

Ima u ovom podforumu nekoliko mojih tema, sa pojedinim modelima starih modela.
Nisu, naravno, svi obuhvaceni, ali jedan deo jeste.
 
singlica said:
Ja bih (po obicaju) mladu sestru. Taj sic mi je perverzija :0648:

Pa dobro, godinu-dve gore-dole, to moze. Ali, jedino ovde ne vazi pravilo: sto mladja to bolja...Naprotiv... :D
A sic je naravno Giuliari, iz tog vremena, sa natpisom 750 Four, sa strane... Na ovoj stranici se bolje vidi: http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,223376.25.html
 
singlica said:
Ja bih (po obicaju) mladu sestru. Taj sic mi je perverzija :0648:

"I tata bi sine i tata bi...!"  :LOL: Naravno, ni protiv ove manje, starije seke ne bih imao nista protiv :0648:.
Sto sam stariji sve manje biram... :LOL:

Klasik, kao sto vec jednom rekoh: svaka cast na kolekciji (y), iako bih na tvom mjestu nekog od tih iz garaze zamijenio krunskim draguljem u vidu starog Zekana. Ili jos bolje-ne bih zamijenio, nego bih pridruzio :D.
Jos nesto: imas li ti kakvog pit-bulla, kobre ili kakve druge opake cuvare u toj garazi  :mrgreen: :misli:?
U danasnje vrijeme mene je strah i za moju garazicu pokraj zgrade, sa jednim, ponekad dva (vulgaris) motora i nesto alata... :undecided:
 
nažalost moram potvrditi izjavu člana Gato,
neznam kako je drugdje u HR (ili kod vas u Srbiji) ali kod nas u Međimurju kradu sve živo, nemožeš ni "smeće" ostaviti vani, kamoli što vrijedno.

Evo, najnovije iz kronike, ukrali PČELE: (tak da više ni ne vrijedi ona, da staviš zmiju neka čuva.. i nju bi ukrali)

http://www.emedjimurje.hr/crna-kronika/zbrisali-sa-pcelama-kod-goricana-pcelaru-iz-cakovca-ukrali-kosnice

Nemoš vjerovat. A da o bakru i aluminiju (bilo u vidu kabela, limarije na krovištima, ograde...) , kosilicama, trimerima, biciklima, poljoprivrednim dobrima, dijelova sa traktora.....ne govorim.  užas

Neznam kako bi kod nas morao osigurati ovakvu garažu s takvim predivnim motorima ko što ima član Motoklasik...
Ja imam u mojoj garaži u HR samo Tomose i ti su debelo vezani lancima dok me nema doma.
 
Ma krade se i ovde.
A obezbedjenje je koliko sam mogao. Tri brave sa nestandardnim kljucevima, od kojih jedna pokrece dva klina od punog materijala fi32 koji blokiraju vrata.
Takodje i alarm sa sirenom u celicnom kavezu, transformatorom i napajanjem u maloj
celicnoj kasi zavarenoj za ankere u zidu, a svi kablovi provedeni kroz metalne cevi da bi se sprecilo brzo onesposobljavanje alarma  :wink:
 
motoklasik said:
Ma krade se i ovde.
A obezbedjenje je koliko sam mogao. Tri brave sa nestandardnim kljucevima, od kojih jedna pokrece dva klina od punog materijala fi32 koji blokiraju vrata.
Takodje i alarm sa sirenom u celicnom kavezu, transformatorom i napajanjem u maloj
celicnoj kasi zavarenoj za ankere u zidu, a svi kablovi provedeni kroz metalne cevi da bi se sprecilo brzo onesposobljavanje alarma  :wink:

(y)

Obavezno pridruziti i ranije navedene zvijeri i gmizavce. Za svaki slucaj... :mrgreen:
 
Vjerujem da i lopovi imaju poštovanje prema volji i ukusu kolege motoclassica. :)
 
Doslo je vreme (prethodne zime) da se malo i poradi na maloj forki.
Motor jr na prvi pogled izgledao dobro, ali vec na drugi ili treci, videlo se da je potrebno sredjivanje:








 
Honda je rastavljena do poslednjeg srafa.
Delovi su, prema potrebi polirani, hromirani ili plastificirani u crno.
Boja na rezervoaru i bocnim deklovima je ostala fabricka.












 
koja tvornica...

svaka čast (y)