Honda CB500X 2023-zakačka utega volana

Paragon

New member
Pozdrav poštovani članovi foruma
Dakle kao što se vidi iz naslova potrebne su mi one male zakačke koje dođu na uteg pa one 'kliknu'' kada uteg gurnem u volan.
Radi se o originalnim Hondinim utezima.
Naime kad sam ih skidao uspio sam pokidati po jedno krilce sa svake strane volana.
Ako netko ima za prodaju ili zna gdje ih je moguće nabaviti ili možda broj dijela neka slobodno kaže.
Unaprijed zahvalan.
Mario
Slika je ispod tako da ne bi bilo zabune na što točno mislim.

zakacke.jpg
 
Malo su zakomplicirali sa utezima volana na Hondi :oops:

Mislim da ce ti bit jednostavnije nac neke nove aftermarket utege volana.

 
pitaš u zastupnika honde ili servis da ti naruče ta dva osigurača.
ili mislim da je na puno modela isti

tu imaš sve dijelove od svoje honde, ako sam dobro ukucao tvoj model jer nemam serijski broj rame
 
  • Like
Reactions: roberto
Neven
Partzilla nažalost ne dostavlja u Hrvatsku,dok je kod wemoto gdje sam već gledao sama poštarina me izađe 35 funti tako da mi se ne isplati uopće.
Nema mi druge nego kontaktirati Honda dealera da mi nabave.Pogotovo sada kada sam uspio naći OEM kataloški broj.
Hvala svakako na trudu!

Roberto
Ne igra mi aftermarket jer imam SW Motech zaštitu ruku na volanu već.
Naletio sam na video gdje vidim da se SW Motech zaštita može kombinirati sa OEM utezima pa bih htio to napraviti.
 
  • Like
Reactions: roberto
Neven
Partzilla nažalost ne dostavlja u Hrvatsku,dok je kod wemoto gdje sam već gledao sama poštarina me izađe 35 funti tako da mi se ne isplati uopće.
Nema mi druge nego kontaktirati Honda dealera da mi nabave.Pogotovo sada kada sam uspio naći OEM kataloški broj.
Hvala svakako na trudu!

Roberto
Ne igra mi aftermarket jer imam SW Motech zaštitu ruku na volanu već.
Naletio sam na video gdje vidim da se SW Motech zaštita može kombinirati sa OEM utezima pa bih htio to napraviti.
imaš i Wemoto u Francuskoj, uzimao neš prije par godina, imaš i https://www.motorcyclespareparts.eu/en,
nekad je vrijeme novac, nešto skuplje, zbog šipinga, al dođe nekad prije od ovih naših ovlaštenih specijalaca..
 
  • Like
Reactions: neven
mogu ti to u top motu naručiti, vjerojatno i kod Viktora. Nekad DIY košta više nego da odeš u servis.
imaš i na Ebayu

da, sorry nisam našao da ima negdje besplatno novi oem dio, imaš valjda nekog u njemačkoj da mu pošalješ na adresu pa te dva komada izađu 25-30 €
:mrgreen:
 
Evo našao sam po broju dijela na OEM Bike Parts iz Mađarske.
Stavljam link ako kome slučajno nešto zatreba za bilo koji motor.
Poštarina prihvatljiva za razliku od wemotoa preko kojega me poštarina izađe 35 funti...
 
  • Like
Reactions: prpa