Honda CB500X

458057_24YMHONDANX500.jpg
 
  • Like
Reactions: vespinjo
Već 2023 je jedna rupica.

458550_24YM_NX500.jpg


Veća i manja, neke fore od TA..

Kolko vidim, 3kg manje, display s navigacijom od TA, blage prerade auspuh ECU, izgled očito, i čini mi se da su pokušali poboljšat situaciju s buffetingom na što se dosta ljudi žalilo, bočno od vjetrobrana je dosta više zaštite neg prije..

Viktor je već stavio 8250€ uz sliku CBXa..znači nekih cca +300€
 
Nije NX500 kakvom smo se nadali, al je novi CB500X kakvog smo dobili..

USD je imao već preko godinu dana i dok je bio CBX @Sredju

A žbice mu po meni, bar nekom sadašnjem razmišljanju i netrebaju. Motor za ić na posao s njim, vikendom na neku vožnju, asfalti i ak se potrefi tu i tamo neki dobar makadam,za to mu netreba ništa više nego što ima.

Oznaka NX sad znači doslovno "novi crossover"
 
Nije NX500 kakvom smo se nadali, al je novi CB500X kakvog smo dobili..

USD je imao već preko godinu dana i dok je bio CBX @Sredju

A žbice mu po meni, bar nekom sadašnjem razmišljanju i netrebaju. Motor za ić na posao s njim, vikendom na neku vožnju, asfalti i ak se potrefi tu i tamo neki dobar makadam,za to mu netreba ništa više nego što ima.

Oznaka NX sad znači doslovno "novi crossover"

Za te pare, savim pristojan motor.
 
  • Like
Reactions: gvo and BreakM
Nevezano uz ovaj video, taj lik je jedan od bezveznijih testera na jubituo :LOL:
Ovaj lik je meni savjetovao cbx, bio je još ktm 390, versys 300, crf 300 i uzeo sam je novi 2021 i super je motor, bilo je nekih lupanja, kvrckanja itd. ali ništa od motora nego od opreme, npr nosač za mobitelj nije stegnut itd. Pouzdan stroj sad će 30000 km, stavio sam nove gume i sad u louisu sam naručio nove lančanike, lanac, ulje i filter, nedavno sam promjenio i prednje pakne kad i gume, a na zadnjem servisu promijenio sam i filter zraka. Do sad sve rađeno u ovlaštenom servisu, dok ovaj idući bit će kod prijatelja koji je vrhunski majstor, pa možda ga budem prodavao. Cijena sa full opremom bi bila 7000 eura. Na motoru su crash barovi gornji i donji, pivišeni vizir, usb punjač, štitnici za ruke, kopito na nogari, nosači kofera, kao i sva 3 kofera.