Honda CBF 600 Akrapovič

kaj...kupuješ, prodaješ, znaš di ima najpovoljnije za nabavit ?  :misli:
 
i vidil sam ga u živo by the way  (y)
 
:0648: :0648: :0648: :0648: :0648: malo sam šnjofao po netu i naletio. Opako izgleda. Zval sam frajera, cca 4700 kn komplet sa homologacijom.
Pre dobro izgleda.
 
mili said:
:0648: :0648: :0648: :0648: :0648: malo sam šnjofao po netu i naletio. Opako izgleda. Zval sam frajera, cca 4700 kn komplet sa homologacijom.
Pre dobro izgleda.

šta znači sa homologacijom?
šta se ona mora posebno kupiti ili :misli:

pitam općenito, za sve akrap spuhove
 
To znači da prolazi na tehničkom pregledu te zadovoljava standarde tj. razinu buke koju proizvodi........
PS preskupo :embarrassed:
 
Mislim da je to Vupyu jasno sto znaci homologacija. Bilo bi glupo da Akrapov ispuh koji ce koristiti cestovni motor ne bude road legal.  (y)
 
Svojevremeno sam mogao doci do novog Akrapa u Titanium izvedbi (nesto kraci od ovog CBF-ovog) za Horneta za 2600-2800,00kn no meni je i to bilo previse...  :mrgreen:
 
mili said:
I to je previše novaca :undecided:

leo vince ti je među najpovoljnijima koi su ti street legal...pokušaj vidjeti na moto bencony-jevoj stranici dali imaju kakvih akcija...mene je titanium novi sa 40% popusta izašel nekih 1600kn  (y)

 
mladen59 said:
A jel znaš koliko košta ovaj originalni koji imaš gore? :mrgreen: (y)


soma eura, al nije čovjeku bit koliko košta već kak se čuje  ;)


al da...vi stariji iovak slabije čujete pod stare dane pa vam je svejedno  :LOL: :mrgreen: (y)
 
Phobocaster said:
soma eura, al nije čovjeku bit koliko košta već kak se čuje ;)


al da...vi stariji iovak slabije čujete pod stare dane pa vam je svejedno  :LOL: :mrgreen: (y)
Vjerujem, Tvoj se jebeno čuo, pogotovo su ga policajci super čuli !!! :jesus: :jesus: (y)
 
Dečki imali netko od vas da je promijenio spulju na CBF 600?????
Ako je da se malo opiše bio bih zahvalan (y)
 
mladen59 said:
Vjerujem, Tvoj se jebeno čuo, pogotovo su ga policajci super čuli !!! :jesus: :jesus: (y)

sad si me sjebo priznam  :mrgreen:  (y)