Honda cbf 600 s kočnice

mili

New member
Kocnice me sramote na semaforima sa svojim skripanjem. Ima li tome pomoci i da li je stvar u disku ili plocicama?
 
stvar je u pretvrdim plocicama....najbolje bi bilo uzeti original plocice...ili neke aftermarket,,,ali da budu mekane (racing mjesavina)..
 
mili said:
Kocnice me sramote na semaforima sa svojim skripanjem. Ima li tome pomoci i da li je stvar u disku ili plocicama?
Moj frend ima isti problem (2007g), stavio original, opet isto i to samo prva, Sekul mu reko da je stvar u diskovima! :misli:
 
Hm, stvar je da su na motoru druga garnitura pločica, u Rutingu su kupljene originalne pa nakon 1000 km reklamirane. Da skratim, opet ista stvar, odurno za ćuti kako to tuli,a ali moram prijaviti da dobro koče. Po mome sudu mislim da bi se moglo raditi o diskovima što baš i nije jeftin sport. Imate kakav savjet.
Sory Hondaa CBF 600S 2007.goodina 15000 km
 
mili said:
Hm, stvar je da su na motoru druga garnitura pločica, u Rutingu su kupljene originalne pa nakon 1000 km reklamirane. Da skratim, opet ista stvar, odurno za ćuti kako to tuli,a ali moram prijaviti da dobro koče. Po mome sudu mislim da bi se moglo raditi o diskovima što baš i nije jeftin sport. Imate kakav savjet.
Sory Hondaa CBF 600S 2007.goodina 15000 km
Ako dobro koče, sjedi i vozi. Boli te k...c što drugi misle,
 
mili said:
Hm, stvar je da su na motoru druga garnitura pločica, u Rutingu su kupljene originalne pa nakon 1000 km reklamirane. Da skratim, opet ista stvar, odurno za ćuti kako to tuli,a ali moram prijaviti da dobro koče. Po mome sudu mislim da bi se moglo raditi o diskovima što baš i nije jeftin sport. Imate kakav savjet.
Sory Hondaa CBF 600S 2007.goodina 15000 km
live-for-ride said:
Ako dobro koče, sjedi i vozi. Boli te k...c što drugi misle,
(y) (y) Točno, najjeftinije!!! (y)
 
A i to što kažeš, važno je da koče  (y) .

Pošto sam novi u ovoj priči. Kako ste zadovoljni sa potrošnjom goriva??
Grad 7,0 lit. otvoreno 5,5 lit.
 
...možda ti taj problem nestane dok pločice malo ne sjednu na svoje mjesto...

...daj mi reci kad dobro oribaš diskove sa pjenom i ispereš minivašom, dali se manje čuje?
 
mili said:
A i to što kažeš, važno je da koče  (y) .

Pošto sam novi u ovoj priči. Kako ste zadovoljni sa potrošnjom goriva??
Grad 7,0 lit. otvoreno 5,5 lit.

grad 6l , a otvorena tak ko i tebi...
 
mili said:
A i to što kažeš, važno je da koče  (y) .

Pošto sam novi u ovoj priči. Kako ste zadovoljni sa potrošnjom goriva??
Grad 7,0 lit. otvoreno 5,5 lit.

Grad 5,5 lit, otvorena 4,5 lit. (autocesta 6-7 lit.) s tim da sam znao u umjerenoj vožnji na otvorenoj cesti spustiti i na 4 lit. Doduše, moj cbf je 08, bez karburatora, injection.
 
:misli: Ribao prao čistio... opet tuleeeeeeeee. S isim pločicama napravio sam cca 4000 km

Što se tiče potrošnje ispod 5,5 ne mrem je dobit nema šansone. Nedugo je napravljena sinhronizacij frgića, potrošnja se popela za cca 0,5 lit. ali je zato uglađeniji rad motora.
 
Orginalne su mi znale malo skripati, medutim iako je orginalna ugradnja nissin, zamjenske nissin koje nisu uzete u honde nego u obicnom moto shopu su razlicite od orginalnih u tome što je feroda napravljena iz jednog komada i ima par, 1 ili 2 ureza, dok orginalne su napravljene kao 2 ferode na plocici razmaknute nekih 5mm. Ove zamjenske nissin skripe dosta manje odnosno rijetko da zaskripe, moj dojam je da u laganoj voznji koce nesto losije od orginala, dok kad se ugriju puno jace grizu. Sto se tice potrosnje diskova s njima, nikakvih problema, jos doslovno nema tragova trosenja. Ako treba mogu pogledati na kutiji tocno o kojim se plocicama radi tj oznaku.
Sto se potrosnje tice, cca 8l u prosjeku  :misli:
 
kalimero said:
Grad 5,5 lit, otvorena 4,5 lit. (autocesta 6-7 lit.) s tim da sam znao u umjerenoj vožnji na otvorenoj cesti spustiti i na 4 lit. Doduše, moj cbf je 08, bez karburatora, injection.


tak je i moj trošil u početku...al kad je leo došo gore, jednostavno nemrem odolit  :police:

 
Na mojim diskovma nema tragova potrošenosti jer bo su originalni, ha ha ha očito je stvar u pločicama, a platio sam ih 910 kn u Hondi Ruting.
 
mili said:
Na mojim diskovma nema tragova potrošenosti jer bo su originalni, ha ha ha očito je stvar u pločicama, a platio sam ih 910 kn u Hondi Ruting.
Nije stvar u potrošenosti diskova nago u materijalu od kojeg su napravljeni, i od frenda su diskovi Ok ali jbg. cvile! :mrgreen: