Honda CBF1000 2010

joke

Active member
big_honda_cbf1000_2010_03.jpg


big_honda_cbf1000_2010_27.jpg


honda_cbf1000_2010_19.jpg


honda_cbf1000_2010_15.jpg


honda_cbf1000_2010_18.jpg
 
ko neko mutirano čudovište :mrgreen:
možda malo premoderno za klijentelu koja ga kupuje :misli:
 
ovo photoshop?
 
nije lose samo ima dvije mane koje se meni ne svidjaju 4u1 auspuh i alu rama (kako su najavili da ce biti na novom modelu)
 
Prvi podaci(točni u ponedjeljak, po otvaranju EICMA-e)

Aluminijska šasija, 9 dodatnih KS, vjetrobran podesiv u 4 pozicije
 
nije jos sluzbeno ali 99% sigurno:

79 kW na 9000 o/min
96 Nm na 6500 o/min
245 kg spreman za voznju (bez C-ABS-a)
međuosovinski razmak 1495 mm
 
srića da ima još zaliha od 2007. i 2008. pa ko oće velikog CBF-a još stigne kupit lijepoga!  :mrgreen:
 
ne znam zašto te nove motore rade da budu tako ružni. naročito taj zadnji kraj, kad pogledam onaj blatobran i nosač tablice izgleda mi kao da im ga je netko u prolazu zabio tamo odozada  :palacdolje:
možda nemaju više ideja što da izmisle, možda je problem u meni pa ne vidim ljepotu u tome, možda su u šumi...

 
Meni je prednji kraj nezgrapan iako je bas pogled sprijeda prekrasan, farovi su mraq. A i cukice su fany, ocito se furaju na ono novo đubre od starijeg brata  :D
 
Tommee said:
Meni je prednji kraj nezgrapan iako je bas pogled sprijeda prekrasan, farovi su mraq. A i cukice su fany, ocito se furaju na ono novo đubre od starijeg brata  :D

definitivno je najbolji pogled iz pozicije vozača.. 8)
ne znam,nekako mi nije sjela.. možda je zbog vjetrobrana u najnižoj poziiciji,možda je ljepša sa skroz dignutim vjetrobranom.. :misli:  treba pričekati i vidjeti je uživo..zasada,stara cbf-ka vodi,barem što se vizualnog dojma tiče..
 
Ostalo im farova od cbr 125 :mrgreen: Nije mi se sviđao ni prethodnik,to i nije motocikl koji plijeni izgledom nego funkcionalnošću opet mogao bi biti malčice agresivniji.
 
Isuseee, pa oni stvarno nisu normalni  :palacdolje:
 
Neznam !Gledm ove slike pa dobra je, pa nije,sviđa mi se i ne.Treba to vidjet u živo kao i svaku stvar.
 
Vidim da je zadnja guma BT021 a prednju ne prepoznajem ali nije BT021.