Honda CBF1000 2010

Definitivno ide crni,čovik je picajzla teška,motor je u savršenom stanju i svi potrošni dijelovi su novi.Registriran je godinu dana...
super...... nadam se da si malo i spustija cijenu.......
oćeš minjat šuplju cijev...... sa orginalnom radi ka na elektromotor.......

vidit ćeš brzo kako je to dosadan motor....... pali, vozi i najlinelarniji motor ikad.......
aj uživaj........
 
  • Like
Reactions: cadjo and Luke
super...... nadam se da si malo i spustija cijenu.......
oćeš minjat šuplju cijev...... sa orginalnom radi ka na elektromotor.......

vidit ćeš brzo kako je to dosadan motor....... pali, vozi i najlinelarniji motor ikad.......
aj uživaj........
S obzirom da motor ima sve šta meni triba plan je staviti auspuh i to je to.U Loisa san vidija lipih primjeraka...
Hvala vam na čestitkama 😎
Hornet 900 sa oklopima stiže 🤣🤣
 
  • Like
Reactions: mali_zmaj
Evo je,kupljena,spremljena kod prijatelja i čeka da dođem po nju 😎
 

Attachments

  • Screenshot_20210804-084511_Njukalo.jpg
    Screenshot_20210804-084511_Njukalo.jpg
    573.1 KB · Views: 0
  • Screenshot_20210804-084437_Njukalo.jpg
    Screenshot_20210804-084437_Njukalo.jpg
    548.9 KB · Views: 0
  • Screenshot_20210804-084528_Njukalo.jpg
    Screenshot_20210804-084528_Njukalo.jpg
    483.4 KB · Views: 0
Sektaši, mislim da niste shvatili post, nitko nije rekao da je smeće, spor, loš itd, po meni motor jako lijepo izgleda i šteta šta nema takvog motora danas u takvoj verziji sa dinamičnijim agregatom, sportskijim ovjesom jer je po izgledu je meni top.
 
Sektaši, mislim da niste shvatili post, nitko nije rekao da je smeće, spor, loš itd, po meni motor jako lijepo izgleda i šteta šta nema takvog motora danas u takvoj verziji sa dinamičnijim agregatom, sportskijim ovjesom jer je po izgledu je meni top.
nema više klasične st klase.....
zaminili ih vonabi adv krave i špicasti ku(k/r)coliki nejkedi....
 
  • Haha
  • Like
Reactions: cadjo and floyd
Ne znam zašto se vlasnici određenih modela ili marki osjećaju povrijeđeno ako se iznesu nedostaci njihovih motocikala.
U niti jednom trenutku nisam rekao da je CBF loš motor, ali da su mogli ponuditi/napraviti bolji paket, jesu.
 
  • Like
Reactions: cadjo and stipe_zxr
Ne znam zašto se vlasnici određenih modela ili marki osjećaju povrijeđeno ako se iznesu nedostaci njihovih motocikala.
U niti jednom trenutku nisam rekao da je CBF loš motor, ali da su mogli ponuditi/napraviti bolji paket, jesu.
Niko se ne osjeća povrijedeno, ali poslije 90 tkm na njemu točno znam koje su mu mane, ali to nisu one koje ste naveli ni širina stražnje gume, ni izgled vilice, ni broj KS. To je sport Touring motor za cestovnu upotrebu i sve na njemu je podešeno za tu namjenu
 
  • Like
Reactions: Luke and kronik
nema više klasične st klase.....
zaminili ih vonabi adv krave i špicasti ku(k/r)coliki nejkedi....
da, šteta, vizualno su mi takvi motori puno privlačniji od današnjih koza, doduše postoje tu tipa gsxs1000f ili njinja1000sx, ali mi vizualno nisu baš napeti, ovaj cbf mi je lip, samo mu fali V2 agregat :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: cadjo