Honda CBF1000 2010

Na svakom motoru možeš naći neku zamjerku,kod cbf-a je to zadnja guma i vilica ali kompletno motor izgleda fantastično pa se neke stvari i mogu oprostiti.Na Hornetu su mi malo smetali auspusi ispod sica pa san isto gušta.
Pogotovo to dolazi kod novih motora do izražaja di se uvik na nečemu štedi,ako se ne štedi onda ga ne možeš kupiti...
Ne triba ni previše filozofirati nego se voziti i guštati 😎

P.S.A di V2 na ovakvu strojčinu 🤣🤣
 
  • Like
Reactions: Luke
Ne znam u čemu je kvaka, u želji da si obnovim tj. zamijenim motor novijim, probao sam hrpu novijih i svakakvih motora od prijatelja i poznanika, neke sam vozio kratko, neke po 50 + km no kao što reče poviše u postu, svaki ima neku svoju draž. No istini za volju niti jedan me nije oduševio na način da ga poželim kupiti, ili da sam se pri povratku na svoj CBF osjetio razočarano, tako da za sad nastavljam voziti svoju lady do daljnjega prvenstveno jer je motor pouzdan i vozi se odlično bez kvarova i “mušica“. Sve dok ne probam motor koji će me osvojiti onako kako to treba bit, odlučio sam ne mijenjati nešto što je dobro. Čitam i slušam o novim modelima i njihovim erorima, pa ne pale, pa se gase u vožnji, znam da je tu garancija i sve, ali sad da mi netko veli idemo bilo kamo, nema tu priprema, sjedam palim i gas, taj osjećaj povjerenja i sigurnosti u stroj je nešto što nema cijenu. Vozim od 92. godine i nauživao sam se kvarova i guranja i sl.
 
  • Like
Reactions: cadjo and prpa
Bilo bi
Karakter +1 bod
Duša +1bod
Pouzdanost -3 boda
Ali jbg ne moreš imat sve u životu :mrgreen:
 
Kako ste riješili punjače i nosače mobitela na CBF-u?🤔
Do sad san uvik vozija naked motore pa mi je sve bilo na volanu....
 
IMG_20180408_135946.jpg
 
  • Like
Reactions: cadjo and Luke
Ovako je meni riješeno,u ovo ubacim punjač za mob.. ,ako se dobro vidi na fotki!?
Na to san i mislija 👍,vidit ću koju ću opciju izabrati.15 dana motor stoji u garaži kod frenda i čeka da dođen.Sutra gas po njega 😎
 
I ode Honda prije nego san planira...
Odličan motor,voznost i udobnost fantastična ali se nikako nisan moga priviknit na oklop,cili život na nakedima je ostavilo utisak...
 
Opako dobro izgleda 🙂 i spremna je za sve moguće ture 😎
Auspuh je original ili je složeno nešto da je zvuči ka fen?