Honda cbr 1000 rr 2006

Cule750

New member
Pozz ekipi imam jedan problemcic sa hondom cbr 1000rr 2006 god znaci problem je slijedeci da mi motor ide kao da je 600rr max sto ga mogu nategnut je 260kmh 5 i 6 brzina kao da nepostoje jedva nategne do te brzine 8nace se ponasa normalno netrza negusi se ide tocno kao da je 600 ccm to mi se od nedavno pocelo dogadat ako je neko imo slican problem da mi objasni kako ga je rijesio
 
Pozz ekipi imam jedan problemcic sa hondom cbr 1000rr 2006 god znaci problem je slijedeci da mi motor ide kao da je 600rr max sto ga mogu nategnut je 260kmh 5 i 6 brzina kao da nepostoje jedva nategne do te brzine 8nace se ponasa normalno netrza negusi se ide tocno kao da je 600 ccm to mi se od nedavno pocelo dogadat ako je neko imo slican problem da mi objasni kako ga je rijesio
pa kaj fali i ovak i onak je bitno kaj pise pred birtijom kako ide je manje bitno kaj ne?
 
  • Haha
Reactions: pamzor and Octane
Pozz ekipi imam jedan problemcic sa hondom cbr 1000rr 2006 god znaci problem je slijedeci da mi motor ide kao da je 600rr max sto ga mogu nategnut je 260kmh 5 i 6 brzina kao da nepostoje jedva nategne do te brzine 8nace se ponasa normalno netrza negusi se ide tocno kao da je 600 ccm to mi se od nedavno pocelo dogadat ako je neko imo slican problem da mi objasni kako ga je rijesio
provjeri pumpu goriva i namotaje
 
  • Like
Reactions: Nero
Vrti sve normalno do 260 i to je to tocno koda je 600 ccm nemoze preko da ga sa brda bacim 4 ga drzim do zute lampe saltam 5 koda je nema 6 isto nista se nedogada ide isto i isto to se od nedavno pocelo desavat inace sam ga vozio pun sat
 
Vrti sve normalno do 260 i to je to tocno koda je 600 ccm nemoze preko da ga sa brda bacim 4 ga drzim do zute lampe saltam 5 koda je nema 6 isto nista se nedogada ide isto i isto to se od nedavno pocelo desavat inace sam ga vozio pun sat
no ofens... to si napiso i u prvom postu, imaš tu 3-4 upita/prijedloga o kojima nisi ništa napisao... ajde u miru pročitaj, odgovori za šta si 100% siguran, ovo da ide ko 600 smo skužili i prvi put...
 
motor ubrzava isto al nista se cudno nedogada netrokira negusi se negubi struju nista sve normalno samo kad dode do 260 kao da mu je tu blokada neka nema sanse da prede taj broj a do nedavno je iso pun sat ev nezz sta vise da kazem pali normalno punjenje je dobro lanac i lancanici su dobri nisam puno snjima preso provjerio svjecice jucer opet isto sve filtere skino ocistio sinoc sve to dokasno radio pa ga danas probam pa javim sta sam rijesio inace posjedujem i 600rr
 
Možda ti je neispravan senzor brzine, pa sat krivo očitava.
Testiraj koliko ide po GPS-u, pa usporedi.
 
suosjećam s tobom iako neznam rješenje tog problema... al nemogu se suzdržat da ti ne napišem kupi ninju 10 pa nebuš imo tih problema :) mislil buš da miga voziš :mrgreen:
 
motor ubrzava isto al nista se cudno nedogada netrokira negusi se negubi struju nista sve normalno samo kad dode do 260 kao da mu je tu blokada neka nema sanse da prede taj broj a do nedavno je iso pun sat ev nezz sta vise da kazem pali normalno punjenje je dobro lanac i lancanici su dobri nisam puno snjima preso provjerio svjecice jucer opet isto sve filtere skino ocistio sinoc sve to dokasno radio pa ga danas probam pa javim sta sam rijesio inace posjedujem i 600rr
Da nisi ti slučajno se zaznuo kad si vadio motor iz garaže pa uzeo taj 600?
 
moze moze :) u malo mjesta ja sa jedinicom mogu 200 a ne motor od skoro 200 konja
 
Novi put pravc ako da je auto put
 

Attachments

  • Screenshot_2022-10-26-16-30-24-207_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-10-26-16-30-24-207_com.miui.gallery.jpg
    450.9 KB · Views: 0
Previše kilometara na vuri, skini 25-35 k km i išel bude opet, stara boljka da kad pređe jednom 60k više nejde prek 260 km/h 😁.