Honda cbr 1000 rr 2006

Pa jel osjecaš da prikida kao limitator na toj brzini, jel padnu okkretali prilikom šaltanja 5 i 6.
Nevjerovatno mi je da je mehanicki kvar, da sve lipo ide i onda 5 i 6 ni makac, bar nesto.
 
Ma nista dode eto 4 do blokade znaci autoputem pravac 10 kilometra drzimga 4 do 260 ubacim u 5 sve isto dtoji na toliko u 6 isto stoji na toliko 263 ma ni kilometra vise do tu ide fino poslo bi video ubrzanja al nemoze nesto
 
Kako ti se ponaso u voznji kad ti je pumpa otisla
Izgubio je snagu. Imam i graf sa dyna. Prije promjene pumpe i poslje. Pala snaga na nekih 120-130 konja. Nije isao preko 240-250. I to bi jedva dosao do te brzine

PS ne mogu pronac grafove ali imas u temi cbr1000, mislim da sam tamo stavio prije nekoliko godina
P.S.2 Evo pronasao sam. Na grafu su dvije linije, sa starom pumpom i sa novom. Tocno se vidi da sa starom snaga ide gore do 8000 okr pa naglo pocinje padat.
 
Last edited:
Da, samo kaj Culetu do 260 dođe normalno kolko sam skužio... a mislim da bi trag mogao biti u novim gumama??
 
koji si ti genijalac, znao si u čemu je problem, ali ga nisi znao riješiti pa si prodao motor, brigo moja pređi na drugoga
btw senzor nije sigurno krepao 😉
Znao sam ga rijesit..senzor temp zraka je bio rikno..moze se narucit iz japana nije mi cifra bila prihvatljiva..u medjuvremenu dosla musterija kojoj je receno za problem ..meni ie pokazivalo neku gresku f neki br..i da za tebe sam genijalac.. :mrgreen:
 
meni ie pokazivalo neku gresku f neki br..i da za tebe sam genijalac.. :mrgreen:
za mene si najobičnija forumska budala, a kakav si za sebe me boli kurac

btw njemu ne izbacuje nikakvu grešku tako da sigurno nije otišao nikakav senzor, u prvom postu sam mu napisao što je problem (jer pumpa je otišla skoro na svakom sc57 koji znam), a vi i dalje laprdajte i nagađajte
 
btw njemu ne izbacuje nikakvu grešku tako da sigurno nije otišao nikakav senzor, u prvom postu sam mu napisao što je problem (jer pumpa je otišla skoro na svakom sc57 koji znam), a vi i dalje laprdajte i nagađajte
al kak bi ga jebalo u 5. i 6. samo, a do tamo normalno razvlači, nikak mi jasno nije... jednaku snagu bi trebao trošit na ubrzavanju do tih 260 u 4oj, ergo, ista količina goriva mu treba... ne kažem da nije, samo mi nije jasno xD