Honda cbr 1000 rr 2006

Nemojte se prepucavat trazio sam misljenje i ako je neko imo slican problem
Da nema toga, nebi bilo foruma.
To je normalno, pola prve stranice teme ti se narugaju, druga polovica prve stranice se pokušaju uozbiljit. Na drugoj stranici nađu riješenje i onda krene klasika. Samo čitaj pojavit će se, Tito, partija, omladina, akcija,di si bijo 91, HDZ, podmazivanje lanca, jbg ne mogu se svega sjetiti, e da i korona,...:cautious::mrgreen: aaaaa daaaa i ono,...glupane,... :mrgreen:
 
Jos uvjek nisam rijesio problem sa hondom nista nije pomoglo ni nova pumpa svjecice lanac lancanici filteri sve sam izmjeno ona i dalje jedva napuni 260kmh i to je to u 5 i 6 brzini kao da nema snage 1 i 2 brzina odlicno potegne onda lagano puni tocno kao 600 ccm obrtaji idu skroz do 12 bez prekida i trokiranja ikakva
 
Jos uvjek nisam rijesio problem sa hondom nista nije pomoglo ni nova pumpa svjecice lanac lancanici filteri sve sam izmjeno ona i dalje jedva napuni 260kmh i to je to u 5 i 6 brzini kao da nema snage 1 i 2 brzina odlicno potegne onda lagano puni tocno kao 600 ccm obrtaji idu skroz do 12 bez prekida i trokiranja ikakva

Ne zezam te ali kad sam skinuo 15 kg sa sebe motor je prodisao, cisto ako si zadnje vrijeme dobio stogod kilograma pa da znas. Osjeti se to 😄😒
 
  • Haha
Reactions: WraGG

Attachments

  • IMG_20230618_123514.jpg
    IMG_20230618_123514.jpg
    224.2 KB · Views: 0