HONDA CBR 1100XX koliko nas ima

brajo1100

New member
e pa ljudi moji to je naj motor šta je napravljen u povijesti honde
ja inače vozim model iz 97.god. i prezadovoljan sam sa njim
a prodat ću ga tek kad izađe novi model,šta neće biti skoro kako stvari stoje
 
Ima nas prika, malo al nas ima!! Moja je einspritz 05, crna meni naj boja za pticu, a o ovom motoru se nema šta reč osim da je savršen! Ja svaki put kad na nju sidnen zahvalim žutima šta su je napravili ha ha! Fala bogu prie 10 godina jer ovo šta sad rade sve mi se maje sviđa! (moj subjektivni dojam naravno) moja neče dugo u prodaju može dobit samo brata ili sestru naravno + 1100 ha ha!
Pozdrav!
 
pozdrav svima! moja je 98g jako sam zadovoljan sa njom i nebum ju mjenjal tak skoro 
 
Evo danas smo bili na jednoj vožnji (Trogir - Novalja -Trogir)  ja i prijatelj inače vozi ZX-9 /03, vozili smo se osrednje brzo, zaminili motore i mogu reč šta je i on potvrdija da ptica nešto lakše upada u zavoj, nekako se ponaša se agilnije, šta nisam očekiva. Nevjerojatno da motor od 250kg ima takvu agilnost, šta je samo potvrda jednog odlično izbalansiranog motora!
XX je više od 10 godina star, ali u pojedinim segmentima još uvik konkurentan motor!!

Pozdrav!!
 
Max2007 said:
Evo danas smo bili na jednoj vožnji (Trogir - Novalja -Trogir)  ja i prijatelj inače vozi ZX-9 /03, vozili smo se osrednje brzo, zaminili motore i mogu reč šta je i on potvrdija da ptica nešto lakše upada u zavoj, nekako se ponaša se agilnije, šta nisam očekiva. Nevjerojatno da motor od 250kg ima takvu agilnost, šta je samo potvrda jednog odlično izbalansiranog motora!
XX je više od 10 godina star, ali u pojedinim segmentima još uvik konkurentan motor!!

Pozdrav!!

...ali nevirujen da prijatelj nije reka da je zzr bolji :jesus: 8)
 
Nije! Složili smo se da oba motora imaju izvtsne kvalitete, a ovo je došlo spontano naravno to su nijanse ili ti ga subjektivni dojmovi, a i spomijali smo Okrug danas u novalji! Ima li šta novoga u D ili je sve išlo .....?
 
XX meni osobno fin motor a po glasu ljudi ga hvale na sva usta, bez greške pravi ST  (y)
 
Icek said:
XX meni osobno fin motor a po glasu ljudi ga hvale na sva usta, bez greške pravi ST  (y)

Neznam jesi li ga vozija, tek onda čovik vidi da je motor izvrsan i za sport i za touring a o kvaliteti i završnoj obradi da ne govorin. (osim piture to je jedina mana)
 
Max2007 said:
Neznam jesi li ga vozija, tek onda čovik vidi da je motor izvrsan i za sport i za touring a o kvaliteti i završnoj obradi da ne govorin. (osim piture to je jedina mana)
jedina!? :misli:
kolko čujem i znam problem je i regler......ali inače odličan motor (y)
 
Pozdrav svima! Vidim da nas nema puno! Odlican ST ikada proizveden! Kupio ga prosle godine, ali je 07g, jer ih vise nema u proizvodnji!
Napravio sam samo 1800km, i cekam lagano sezonu! Pozdrav!  (y)
 
Evo i ja da se prijavim. Moja je 1999 injekcion..  :wink:
Bila je to ljubav na prvi pogled  :love10:
 
Ajmo Black Bird zaljubljenici ima li kakvih izmjena na vašim pticama, evo moju sam opremija sa,
1.MRA-spoiler
2.Zamjenski volan firme-BKG (štelovanje po svim parametrima)
3.Slajderi - LSL
3.Givi / Kofer-Nosač
4. ATD-Topovi

Još možda dođu zamjenske opruge (trenutno sam u fazi traženja rješenja),ako bude još nešto javit ču naravno.
Pozdrav!
 
CBR1100XX je cudo iz Japana i treba o njoj pricati i pisati s postovanjem.
  (y) (y) (y) (y) (y)
 
Za sada jos nista od izmjena, ali ubrzano cu trebati nosac i kofer,jer mislim ici na more! Topovi ce biti zadnji na listi, ali nisam siguran kaj da uzmem! Mislim da je Akrapovic naj sigurniji!! (y)
 
MAX79 said:
Za sada jos nista od izmjena, ali ubrzano cu trebati nosac i kofer,jer mislim ici na more! Topovi ce biti zadnji na listi, ali nisam siguran kaj da uzmem! Mislim da je Akrapovic naj sigurniji!! (y)

Givi ti je odličan izbor. Nosać je estetski solidan, a ja sam uzeja ovaj največi kufer mislin da je 52 litre i u njega stane solidno stvari. Uzeja sam i Givi bisage (torbe) pa u kombinaciji može i put npr do Gibraltara ha ha.(jedva čekam takvu jednu turu od 15 dana)
Akrap je najbolji izbor ali i cjena je najbolja. Ja sam sričom ove svoje dobija sa motorom i odlično su pogođeni, a i ne griju. Ovi orginali su strava i moga bi janje na njima ispeč. Jako dugo drže toplinu.

Pozdrav!
 
Ja sam na moj stavio MRA vizir

Givi maxiu 52lit i dva bocna Givi sa E40 sa sifrom

Poruceni su auspusi Serdarevic 5oval titan-carbon 4-2
A kak dodju auspusi porucicu K&N  :wink:
 
GOJKO said:
Ja sam na moj stavio MRA vizir

Givi maxiu 52lit i dva bocna Givi sa E40 sa sifrom

Poruceni su auspusi Serdarevic 5oval titan-carbon 4-2
A kak dodju auspusi porucicu K&N   :wink:
Kakva ti je zaštita od vitra sa ovom šajbom priko 180km/h? (ovo je MRA Racing?)
 
Max2007 said:
Kakva ti je zaštita od vitra sa ovom šajbom priko 180km/h? (ovo je MRA Racing?)
Pa iskreno i nije bas kao touring vizir ali je dosta bolji od standardnog  :misli:
Probao sam i onaj sa vario vizirom ali je on odvratan  :palacdolje: