HONDA CBR 1100XX koliko nas ima

Jo Jo Jo Jopa jedini i dalje nastavlja objavljivati na stranici!!!! Svaka čast, tak i treba. Evo da i ja nakon duuuuuuuugo vremena nekaj napišem. Daklem nakon što sam petog poslao u šturc na moju veeeeliku žalost, odlučio sam rasprodati zadnja 2 u djelovima što i radim, te uzeti odmor od kojih par godinica što se Xeva dotikavle. Nemojte misliti da sam odustao od XXa!!! Nisam. Samo sam uzeo odmor, ali bez Xa nisam kompletan. u međuvremenu sam kupio novu Africu Twin (ne Adventure verziju, nego običnu i ne automatik nego šaltung), a kako sam 2017te kupio Winga, kad opet ubodem Xa imal budem SVETO TROJSTVO. E to mi je želja i nekakav cilj. Zašto? Zato jer svaki od tih motora ima svoju svrhu i namjenu i zato kaj sa njima mogu pokriti veliki dio onoga što motori pružaju. Gotovo sve, nikako sve, ali meni sasvim dovoljno. E a kad oformim SVETO TROJSTVO (normalno ako sve bude u redu jer u životu se nikad nezna), onda bum sa motorima na miru i nebum ih više kupoval nego samo koristio one koje imam i to što više (što i sad radim). Toliko za ovaj put. Pozdrav svima koji još prate!!!

Valjda bu i neko druženje opet palo. Amigo se nešto busa da bu organiziral:mrgreen:
Pinta jel resena trojka?
Cekamo te, navodno da se XX susret ne bu organizirao sve dok ne zemes pticurinu...
Uglavnom s tobom je sve zapelo
 

Attachments

  • 20240229_091619.jpg
    20240229_091619.jpg
    3.3 MB · Views: 0
A joooooj, nebu to baš tak brzo. Niš ne treba čekati samo idemo. Ak bu se mene čekalo onda niš još cca 4 godine. Mora mi sve sjesti na mjesto kak sam si zamislil. A nikad se nezna to je realan proračun, ali možda nekaj bude i prije. Volio bi prije:mrgreen:;)