HONDA CBR 1100XX koliko nas ima

cijena za nekog mala za nekog velika..motor za nekog dobar za drugog kalaja..nekom 23g star nekom tek se razradio :mrgreen:..ne izgleda lose ako je tako ko sto pise i km bi mogli bit pravi al bez probe nista se nemoze rec..mozebit dobar moze bit grob :LOL:..meni licno nevrijedi tih novaca mada za tu lovu tesko da se nadje ista dobro
 
Komentari očekivanog kalibra  :mrgreen:
Nadao sam se da je netko od te xx zajednice vidio motor nekad negdje.
 
(y)
 

Attachments

  • 20200104_115900.jpg
    20200104_115900.jpg
    4.1 MB · Views: 247
Nero said:

JBT :shock: :shock: :shock: Ja previdio :bonk: :bonk: :bonk: Sram me bilo.

Čestitam na Xu bez oklopa (y) (y) (y)!

Prati nas tu i naleti kad bumo imali druženje (y)

Puno sreće i kilometara (y)
 
Spin said:
Komentari očekivanog kalibra  :mrgreen:
Nadao sam se da je netko od te xx zajednice vidio motor nekad negdje.

Čudi me da Jopa nije :misli: :misli: :misli:

Ali kako Gastć veli: treba to vidjeti u živo, a cijena i motor nekom su O.K. nekom ne. Ukusi i novčane prilike su kod ljudi različiti jbg.

Ako ga ubodeš javi.
 
Jedna jucerasnja
Bez dogovora,bez plana
Najbolje  :0648:
 

Attachments

  • FB_IMG_1582564824411.jpg
    FB_IMG_1582564824411.jpg
    68.1 KB · Views: 274
Vozac gwa je Pinta,to je dovoljno reci  :mrgreen:
Dok njega nisam vidio kak to vozi,mislio sam da je to krava od motora
 
Jopa fala na komplimentu (y)

Kad svi šute evo datuma za XX dan!

16.05.2020.
 
Pozdrav ekipi! Dal ima ko orginal grane i topove za prodat? Moj je 98.g. Neznam dal pašu sa modela poslije 98. Hvala.
 
zub said:
Pozdrav ekipi! Dal ima ko orginal grane i topove za prodat? Moj je 98.g. Neznam dal pašu sa modela poslije 98. Hvala.
Imam ja original topove za 98,al su pogrebani ,500kn oba
092 351 2424
 
JopaTheDoctor said:
Vozac gwa je Pinta,to je dovoljno reci  :mrgreen:
Dok njega nisam vidio kak to vozi,mislio sam da je to krava od motora
Baš danas sam jednu završio.15000 kn materijala ,šta u motoru ,šta u mjenjaču. Provao na cesti i ako ne vjerujete može se dodirnut asfalt bočnim pedalama.Jednom pokrenuta vozi se ko bicikla.Toliko o vožljivosti iste.Jedini motor za koji je moja žena rekla da bi napravila rado jedan đir. Odlična al nije još za mene,kad ostarim ,možda. :LOL: :LOL: :LOL:
 
Pinta 001 JA said:
Jopa fala na komplimentu (y)

Kad svi šute evo datuma za XX dan!

16.05.2020.

Nekužim, sam ja to previdio sve ili korona ovo,ono........
Ili ću da tražim novog dilera ovo ni neš nebesko.....
 
Nekužim, sam ja to previdio sve ili korona ovo,ono........
Ili ću da tražim novog dilera ovo ni neš nebesko.....
ma nisi niš previdio, 2020.godinu igonoriramo. kao da ništa nije bilo.
 
Bok ekipa, s obzirom da sam nakupio nekaj kilometara na prvom motorinu, zaključio sam da bi mi dobro došlo nekaj malo veće i jakše s obzirom da od zadnjih 5 voznji, 3 su bile u prosjeku 300km i puno je ugodnije imat nekaj između vjetra i glave...a i XX mi je teški rajc već dugo vremena...
Prvi motor sam kupovo razumom, a za sljedeći bi bio red da bude Honda, a o kultnosti ptice ne mora se pričat...

uglavnom, kupovao bi 99 li novije, a vas kolege, ovdje ili u p.m. bi zamolio neke opće info na kaj pripaziti, di/što gledati kad se kupuje XX, koji su neki specifični znakovi dobrog/lošeg motora itd. (malo sam čitkarao tu po forumu, možda je sve već napisano, ali nisam našao, a teško mi je delat i proučavat forum)

Isto tako, savjete tipa, GSX-R600 je bolji od svega ostalog i frend od mamine frendice je vozio XX-a zbog mog zdravlja zadržite za sebe :)

Hvalaaaaa....
 
Bok ekipa, s obzirom da sam nakupio nekaj kilometara na prvom motorinu, zaključio sam da bi mi dobro došlo nekaj malo veće i jakše s obzirom da od zadnjih 5 voznji, 3 su bile u prosjeku 300km i puno je ugodnije imat nekaj između vjetra i glave...a i XX mi je teški rajc već dugo vremena...
Prvi motor sam kupovo razumom, a za sljedeći bi bio red da bude Honda, a o kultnosti ptice ne mora se pričat...

uglavnom, kupovao bi 99 li novije, a vas kolege, ovdje ili u p.m. bi zamolio neke opće info na kaj pripaziti, di/što gledati kad se kupuje XX, koji su neki specifični znakovi dobrog/lošeg motora itd. (malo sam čitkarao tu po forumu, možda je sve već napisano, ali nisam našao, a teško mi je delat i proučavat forum)

Isto tako, savjete tipa, GSX-R600 je bolji od svega ostalog i frend od mamine frendice je vozio XX-a zbog mog zdravlja zadržite za sebe :)

Hvalaaaaa....
Gledaj da je motor uredan, da nije razbijan, da je uredno servisiran i nemaš brige! To su sad več motori sa dosta km, ali su jako pogođeni i ima ih po forumima često priko 200000km bez da su imali nekakve kapitalne kvarove! Npr moj je 84000 i do sada mjenjan natezač faz lanca i termostat! Motor izgleda velik i težak ali se vozi kao lako i kad krene nestane sva ta težina, mašina radi svileno, bez otpora grabi i ide koliko hočeš. Mana je da krije brzinu i ni ne primjetiš da si daleko iznad ograničenja!! Ja sam promjenio volan i dobio više turing poziciju, ali svako prilagodi motor sebi! Ja sam kupio novog Crosstourerera 1200 koje sad češče vozim ali ptica mi je prva ljubav i još svaki put kad na nju sjednem, she gives every time big smile on my face💪👍!!
 
Last edited: