HONDA CBR 1100XX koliko nas ima

Istina je. Nažalost prespavao je samo jednu noć u mojoj garaži čitav. Jučer prije podne krenuo do Sekola da vidi pilu i da vidim što on veli treba li još naručiti neku sitnicu da pripremim sve za servis jer je motor dugo stajao pa da ga picnem kako treba i eto žena gleda kak se otvara rampa na parkingu i smota pred mene. Meni nije baš ništa, ali Xu je vilica, satovi lampa....
Neda mi se više ništa opisivati jer mi je totalni bed.
Uglavnom nakon ovog događaja definitivno sam odustao od kupovine sljedećeg Xa. Jednostavno moram taj motor križati sa popisa želja koliko god ga volim. Kaj je preveč je preveč.

Niti da hoces, vise skoro nemas sta kupiti.
Sve si ih polomio.
Desetkovao si populaciju.
Sram te bilo.
😘:mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: Dene and singlica
Padanje i vožnja motora je kao i alkohol i riganje.
Ak ne rigaš, nisi dovoljno popijo ili imaš višegodišnje kondicije.
 
  • Haha
Reactions: Spin
A reko sam da moram to riješiti ove godine.
Kaj se Xa tiće neopisivo sam ljut na sebe i istovremeno neopisivo žalostan. Koji me vrag gonio da idem do Sekola, a kad sam ga večer prije sparkal u garažu još velim frendu: "Sad je pila u garaži i neko vrijeme mir dok ga ne odvezem na servis i tako to."
I fakat sad moram uzeti nešto drugo, a od Xa budu samo uspomene ostale.
Ma sad srati bilo kaj je bzvz. Kaj je bilo, bilo je, treba ići dalje.
 
A reko sam da moram to riješiti ove godine.
Kaj se Xa tiće neopisivo sam ljut na sebe i istovremeno neopisivo žalostan. Koji me vrag gonio da idem do Sekola, a kad sam ga večer prije sparkal u garažu još velim frendu: "Sad je pila u garaži i neko vrijeme mir dok ga ne odvezem na servis i tako to."
I fakat sad moram uzeti nešto drugo, a od Xa budu samo uspomene ostale.
Ma sad srati bilo kaj je bzvz. Kaj je bilo, bilo je, treba ići dalje.
😥 Bas mi je žao!!
Najbotnije da si ti ok!!
 
Zna mi se vractiti u sjecanje kada smo ti bili u posjet u Draskovicevoj i gledali MotoGP na Langovom kada su gorili motori, a ti ko mumija. :mrgreen:
Tada si usao u knjige kao rijetki Jajan koji je uspio napraviti high speed highside na staroj Rijeckoj. 💪📐
Sluzbeno si 'naglo otvorio prozor ili pao niz stepenice'. :mrgreen:
Ono...respect! 💪💪💪📏📐
 
A reko sam da moram to riješiti ove godine.
Kaj se Xa tiće neopisivo sam ljut na sebe i istovremeno neopisivo žalostan. Koji me vrag gonio da idem do Sekola, a kad sam ga večer prije sparkal u garažu još velim frendu: "Sad je pila u garaži i neko vrijeme mir dok ga ne odvezem na servis i tako to."
I fakat sad moram uzeti nešto drugo, a od Xa budu samo uspomene ostale.
Ma sad srati bilo kaj je bzvz. Kaj je bilo, bilo je, treba ići dalje.
Fergazer model nisi imo nikad...
 
20220612_162146.jpg

Solidna nedelja 800tinjak km
20220612_171454.jpg
 
Petak-subota-nedelja 2400km
Valhalla provincial park
Prije puta sam napokon skinuo dunlop gpr 300 ,jedna od najgorih guma koje sam ikad imo i sretan sam kaj je izdrzala 6000km
Sad je gore pirelli angel gt2
I lanac sam zamjenio ,tvornicki iz 1999. Je vec postao opasan za imat na motoru
stavljen RK 530 xs0z1 rx ring
20220702_113935.jpg
20220703_082154.jpg
20220702_112551.jpg
20220702_080033.jpg
 
ovakav motor stoji jedino tebi i nikom drugom 🤣
sad još jedino fali krzno 🤔