HONDA CBR 1100XX koliko nas ima

ili će ti reći cijenu zbog koje ćeš ga kasnije popljuvati na nekom forumu/birtiji

Imao sam i tu situaciju, jednog mehu sam upitao za procjenu posla, napomenuo mu da već sve djelove (i tekućine sve moguće) imam jbg, dobio sam baš onako, momačku procjenu, ali opet, nije ni stvar te procjene nego sam se onda zapitao......ok ako on je takav gulimir, jel to baš baš, tip top? Jel bude to 1/1/1/1 ili bude klasični amigo 80% spreman priča ko svaki put, uz gratis seansu "gle čuj vidi" pametovanja.

Također faktoru mog odustajanja od dotičnog mehe bila je špreha oko "slanja slike" kao da on vidi bajk, ja pošaljem neke dve šta sam imo u mobu ne gledam u svoj bajk baš toliko, on kaže da treba VIŠE slika da vidi u kom je stanju bajk?

Pa kad sam pito zašto više i kakvih više slika, on je počeo guslat neku priču "da procjeni stanje bajka, jer se nikad ne zna može izgledat bajk dobro ali ako zapeku vide izgubi pola dana za izvadit" i tako neke luđačke priče.

Ma mislim ja ne znam jel vani ovako jebo me pas ako igdje na planeti se ovakve gluposti moraju slušat od tih likova.
 
  • Like
Reactions: hondimir
Kad kupujes kod njega potrosne dijelove i on naravno bere kajmak na tome onda su popustljiviji sa cijenom...imo sam.ja jednog takvog..prica ima tu posla ovo ono..vrda nikad nece rec cijenu ..kao neznam mozda se nesto zalomi pa ostanem po dana..ili lupi neku cijenu nebuloza..ako ja radim za neku dnevnicu a on mi za 2h posla trazi sto ja radim 2 dana e onda jebiga..na kraju sam ga odjebo..posto sam sam svoj mehanicar..sad bi komotno mogo otvorit servis i prodavat maglu ko vecina
 
  • Like
Reactions: Octane
vrda nikad nece rec cijenu ..kao neznam mozda se nesto zalomi pa ostanem po dana

Pa da, to je kao Santi Hernandez zapravo, ni Santi ne kaže odma cijenu a i njemu se može svašta zalomit dok čačka bajkove, tako da valjda to tako ide u tom svijetu.
 
Pa da, to je kao Santi Hernandez zapravo, ni Santi ne kaže odma cijenu a i njemu se može svašta zalomit dok čačka bajkove, tako da valjda to tako ide u tom svijetu.
Riker ti ko da si pao s Marsa. Imaš moj broj i javi se i pitaj. Sekol je imao jedan pad s motora i bio je sjeban jedno mjesec dana. a sad je na godišnjem. Svi moji motori idu k njemu na servis i nema zamjerke. Kaj je najbolje od svega bili smo ce čuli u vezi toga i niš...... jednostavno si reko da bumo dogovorili i valjda zaboravio. Ako si još zainteresiran javi se poslati ću mu poruku da vidim kad se vrne sa GO pa bute dogovorili.
 
20220820_085431.jpg

20220821_074014.jpg

Jos jedan dobar vikend za nama
2100km
Guzica place za vladinim sicom
Shadow sicevi 🖤
 
Par slika sa 10 dnevnog đira u 8.mj
Edmonton-Vancouver-Edmonton
cca 4000km ... i zavoji napokon!
i mislim da je to to od voznje za ovu godinu
poceo sam sa naftnim platformama ,a zima i minusi ce za koji tjedan krenut
mislim da ce sljedece slike bit kad cemo xxa pakirat na avion i pravac Hr 😁
(Zadnja slika ,rambo, gradic Hope gdje je sniman Rambo 1)
inace zadnja guma pirelli angel gt 2 je sa crvom izdrzala 10 000km i dan prije puta za Vancouver pocela pustat,uzeo sam road 5 naprijed i iza i za sada zadovoljan!
21 000km ovo kanadsko ljeto
20220903_182550.jpg
20220903_120933.jpg
20220831_180708.jpg
20220830_173155.jpg
20220828_184004.jpg
 

Attachments

  • 20220830_174827.jpg
    20220830_174827.jpg
    1.7 MB · Views: 0
  • 20220830_173155.jpg
    20220830_173155.jpg
    2.6 MB · Views: 0
  • 20220903_182550.jpg
    20220903_182550.jpg
    3.7 MB · Views: 0
Jopa kakvi su kanađani bajkeri, jel se znaju vozit jel nagnu taj bajk ili šta? Gle ti taj zapadni diversity suživot, iksača i busa skupa nema segregacije nema predrasuda🌈

Da malo oblatim temu evo i ja sam bio na velikim putovanjima, nakon malo dužeg vremena otišao sam u inozemstvo iskreno nevjerojatan doživljaj eto. Od ushićenja nisam baš naslikavo bajk nego okolinu al evo ima i bajka evo iksa u dalekoj tuđini naravno ispred butige gdje se redovno oblačim.

pcgjE4v.jpg
 
  • Like
Reactions: amante and pikacu79
Jopa kakvi su kanađani bajkeri, jel se znaju vozit jel nagnu taj bajk ili šta? Gle ti taj zapadni diversity suživot, iksača i busa skupa nema segregacije nema predrasuda🌈

Da malo oblatim temu evo i ja sam bio na velikim putovanjima, nakon malo dužeg vremena otišao sam u inozemstvo iskreno nevjerojatan doživljaj eto. Od ushićenja nisam baš naslikavo bajk nego okolinu al evo ima i bajka evo iksa u dalekoj tuđini naravno ispred butige gdje se redovno oblačim.

pcgjE4v.jpg
Iksača u društvu skutera... na pješačkom prijelazu ;)
 
Jopa kakvi su kanađani bajkeri, jel se znaju vozit jel nagnu taj bajk ili šta? Gle ti taj zapadni diversity suživot, iksača i busa skupa nema segregacije nema predrasuda🌈

Da malo oblatim temu evo i ja sam bio na velikim putovanjima, nakon malo dužeg vremena otišao sam u inozemstvo iskreno nevjerojatan doživljaj eto. Od ushićenja nisam baš naslikavo bajk nego okolinu al evo ima i bajka evo iksa u dalekoj tuđini naravno ispred butige gdje se redovno oblačim.

pcgjE4v.jpg
Nekulturni i spori
Naginjanje je za lunapark kazu
Npr on vozi 60,ja balkanac doletim sa 120 i lik mi mase prstom da ga nesmijem proc,neke duple pune linije
Mislim da mu nece past na pamet mahat prstom vise od kad ga je neka matt crna krama prosla usred zavoja s vanjske strane
Samo ljubav
P.S. lik je vozio novi gs
 
CbHXY8e.jpg


Jel ovo neki "naš"? Stajao je tu pa skoro cijelo ljeto, VU rege. Ima Bagstera na tanku ko ja nekad, možda je i moj, šta sam bio prodo nakon par nošenja skupa sa torbicom gornjom za 1137kn liku sa foruma ili iz grupe ne sjećam se.
 
  • Like
Reactions: amante
CbHXY8e.jpg


Jel ovo neki "naš"? Stajao je tu pa skoro cijelo ljeto, VU rege. Ima Bagstera na tanku ko ja nekad, možda je i moj, šta sam bio prodo nakon par nošenja skupa sa torbicom gornjom za 1137kn liku sa foruma ili iz grupe ne sjećam se.
Od Borisa
 
  • Like
Reactions: Riker
S obzirom da je kod mene -30,-40 vec mjesec dana, crna je uskladistena na zimski san
Na zadnjoj voznji ove godine su mi riknuli namotaji ,pa reko da to promjenimo,uzeo rick s motosport,kazu da su puno bolji od OEM,dobro su se pokazali na vfru pa da vidimo,to promjenio,malo pocistio,podmazo i iduce je slanje za Europu nadam se 3.-4.mj !
20221114_143308.jpg
20221017_124908.jpg
 
  • Like
Reactions: pikacu79