Honda CBR 600 F, 1998...

2mario5

New member
eto da se pohvalim da je Honda doma i moram priznat da je za 15 godina star motor vrlo živahna još (možda i malčice previše), al zato se špara na gasu... ako sam fulao rubriku molim modove neka premjeste temu... ukratko o motoru: 1998 godina, 49 740km, regana jučer, bez ogrebotine (ko da ju neki deda vozio), troši mi premalo :grin: (natočio 100kn, prešao oko 60-70km i gorivo je od oka jako malo palo, miješana vožnja) , još moram sad sve šarafe provjerit-stegnut, ulja prekontrolirat, kočnice također, a drugu sezonu i promijenit stražnju gumu jer ova izgleda i drži odlično samo je malčice stariji dot i to ne volim, al zasad mora ostat tak kak je zbog kategorije koju moram položiti pa mora guma još malo pričekat... evo slike dok to sve kroz dan-dva riješim, pa budem poslikao detaljnije...






zaboravio sam reći da prvo što mislim od dodataka kupiti su led žmigavci jer iskreno ovi sad me podsječaju na moju davnu Lunu i ide mi to na živce najviše jer mi je donijela pokoji bolni dan, a to sa ovim motorom ne želim nikako...
 
Čestitke! Kada sam kupovao prvi puta motor, ta Honda je bila u užem izboru :)
 
einstein said:
Čestitke! Kada sam kupovao prvi puta motor, ta Honda je bila u užem izboru :)
hvala! iskreno, ja sam poludio jer nisam našao ništa solidno za novce koje sam imao i mislio sam uzet Gileru VXR, a onda se frend pojavio s ovom Hondom za 13 tisućica i pristao sam s obzirom na cjelokupno stanje motora... obavio sam poziv-dva i potvrđeno je da je motor beba i eto je doma...
 
karadolo46 said:
izgleda stanje  (y)
zbilja je u fenomenalnom stanju za svoje godine... trenutno sam u fazi selidbe tak da još ni tablicu nisam prišarafio na nju... danas ako stignem ju bolje poslikam da se vidi...
 
ne diraj žmigavce... ovi su OK ;)

to su makine... šogijeva jučer obrnula 76000 km.... a ta je bila vožena ajme majko mila.......  ko Severina
 
2mario5 said:
zbilja je u fenomenalnom stanju za svoje godine...



uvik je lijepo vidit stariji motor u original stanju i original bojama  (y) (y)
 
Slazem se i ako mogu jos pridodati (kao netko tko se navozio i nasarafao starih motora) samo vozi i nist ne xiraj. Tvoja Honda je savrsena bas obakva kakva je jer nije isto od stare ili unistene poderotine slagati i personalizjrati motor po svom gustu ili odlican motor u originalnom stanju nagrdjivati aftermarket dijelovima.
 
de si to kupil ak se smije znati?? jedna takva ista u isto takvom stanju je u prelogu..i znam da je isto takva neka lova, odličan motorić za odličnu lovicu (y)
 
MOONSHIELD said:
de si to kupil ak se smije znati?? jedna takva ista u isto takvom stanju je u prelogu..i znam da je isto takva neka lova, odličan motorić za odličnu lovicu (y)
to sam kupil prek prijatelja... motor je inaće od jednog obrtnika iz Zlatar-Bistrice tu u Zagorju bil...
 
lepi je nemaš kaj, sada vidim da je razlika u spuhu, ovaj ima originalnoga ja mislim, ali ista boja, i znam da je tu negdje ista lova..
 
(y)
brat ima takvu,ali '93-4 sa hondinim kitom 117konja. vozi se kao bicikl (pored mog gpz-a600). jedina zamjerka njegovoj honda racing svjećica košta 100e X4  :misli:
 
Fino, još si i na jubito stavija puno ime i prezime, da te lakše nađu radi obijesne vožnje i zezanja po križanju. :LOL: :lolcry:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
baš i nisam o tome razmišljao... ups... :grin: a ni vidio dok mi sad nisi rekao... (y)