Honda CBR 600 F, 1998...

zeemax said:
(y)
brat ima takvu,ali '93-4 sa hondinim kitom 117konja. vozi se kao bicikl (pored mog gpz-a600). jedina zamjerka njegovoj honda racing svjećica košta 100e X4  :misli:


Daj kakav link za ovo,molim?!
 
hondimir said:
Daj kakav link za ovo,molim?!
Moja je imala komplet akrap,k&n fiter i sportske igle na karburatorima i to ti je to otprilike (y) A za nekakav kit za nju prvi put čujem :misli: efo slika :0648:
 
poštar said:
Moja je imala komplet akrap,k&n fiter i sportske igle na karburatorima i to ti je to otprilike (y) A za nekakav kit za nju prvi put čujem :misli: efo slika :0648:
ova kombinacija boja na tvojoj bivšoj Hondi mi je iskreno puno ljepša nego moja, al tak je kak je...
 
i eto prvog "veselja"... perem ja jučer motor, dođem do zadnje felge, sitnicu zakačim ventil kad ono čujem pssssssss, puko je ko šibica!!! reko majke ti dobro da si sad, a ne dok sam se vozio!!! sutra ide felga dolje i kod frenda da stavi drugu gumu ili ak nema dimenzija mojih doma barem ventil dok ne kupim gumu...
 
dosade te honde bRRzo    :LOL:


digni mu bar još 300e na njegovu cijenu za registraciju    :mrgreen:
 
a gle motor je luksuz moraš malo i popušit  :mrgreen: (y)

to je zakon motor za silovanje... jer to kaj taj trpi rijetko koji može
 
Matek said:
kaj ga već prodaješ? :)

dam ti ja tolko kolko si ti dao  :mrgreen:
izgleda da tebi nije baš dobro i molio bi te da se suzdržiš ovakvih smiješnih komentara. motor mi nije dosadio i u oglasu je jer ak se netko nađe da ju kupi, ja bi ženi platio vozačku i kupio auto. cijena je 2500€ (19 000kn) ak ja riješim gumu i lager volana, ako kupac rješava onda je 2400€ (18 000kn) i ispod tih cifri nemamo o ćemu pričati i molim bez glupih komentara tipa dam 1500 ili 2000 jer bu rađe ostala kod mene i vozit ću se i dalje lijepo. e pa sad ko voli nek izvoli. eventualne ponude na pm molim
 
2mario5 said:
izgleda da tebi nije baš dobro i molio bi te da se suzdržiš ovakvih smiješnih komentara. motor mi nije dosadio i u oglasu je jer ak se netko nađe da ju kupi, ja bi ženi platio vozačku i kupio auto. cijena je 2500€ (19 000kn) ak ja riješim gumu i lager volana, ako kupac rješava onda je 2400€ (18 000kn) i ispod tih cifri nemamo o ćemu pričati i molim bez glupih komentara tipa dam 1500 ili 2000 jer bu rađe ostala kod mene i vozit ću se i dalje lijepo. e pa sad ko voli nek izvoli. eventualne ponude na pm molim
Malo je to