Honda CBR 600 RR - potrošnja ulja

Fireblade2

New member
Vidjevši na usporednom testu u magazinu Moto Puls da im je Honda potrošila enormnu količinu ulja želio sam to provjeriti i na svom motoru.Pogledajte na ovom linku kakve sam rezultate dobio :
http://cro-moto.com/index.php?option=com_content&task=view&id=127&Itemid=33
 
Fireblade2 said:
Vidjevši na usporednom testu u magazinu Moto Puls da im je Honda potrošila enormnu količinu ulja želio sam to provjeriti i na svom motoru.Pogledajte na ovom linku kakve sam rezultate dobio :
http://cro-moto.com/index.php?option=com_content&task=view&id=127&Itemid=33
navodno je  honda  na moto pulsovom testu imala 5km i mineralno ulje za razradu unutra a to ulje nepodnosi visoke okretaje pa je vjerovatno iz tog razloga potrošila tolko ulja :wink:
 
Bilo bi najbolje kad bi se dečki iz MP-a malo detaljnije izjasnili o toj potrošnji, jer se ovako ostavlja vrlo velika praznina u koju mogu stati bilo kakva nagađanja. Kako su neki i članovi foruma vjerovatno nečemo dugo trebati čekati na odgovore.
 
joke said:
Bilo bi najbolje kad bi se dečki iz MP-a malo detaljnije izjasnili o toj potrošnji, jer se ovako ostavlja vrlo velika praznina u koju mogu stati bilo kakva nagađanja. Kako su neki i članovi foruma vjerovatno nečemo dugo trebati čekati na odgovore.
Bilo bi zanimljivo saznati da li su provjerili ulje prije testa i u koliko prijeđenih kilometara im je potrošilo ulje.Pitao sam i Ercega ni njemu nije potrošilo ništa ulja.
 
joke said:
Bilo bi najbolje kad bi se dečki iz MP-a malo detaljnije izjasnili o toj potrošnji, jer se ovako ostavlja vrlo velika praznina u koju mogu stati bilo kakva nagađanja. Kako su neki i članovi foruma vjerovatno nečemo dugo trebati čekati na odgovore.
S ovim se slazem u potpunosti. Bacena je buba od strane MP-a i sada je normalno da se javljaju raznorazna naklapanja. Ako je stvarno bila potrosnja ulja takva onda bi bilo u redu da netko od njih napise da je izvrsena faza razrade i stavljeno novo ulje  te prekontroliran nivo prije testiranja. Ovako ispada velika sumnja na strucnost i korektnost testiranja jer potrosnja od 9 dl tesko se moze postici i s motorom kojem su uljne karike u banani, a pogotovu kod novog motora.
 
kruntas said:
S ovim se slazem u potpunosti. Bacena je buba od strane MP-a i sada je noramlno da se javljaju raznorazna naklapanja. Ako je stvarno bila potrosnja ulja takva onda bi bilo u redu da netko od njih napise da je izvrsena faza razrade i stavljeno novo ulje  te prekontroliran nivo prije testiranja. Ovako ispada velika sumnja na strucnost i korektnost testiranja jer potrosnja od 9 dl tesko se moze postici i s motorom kojem su uljne karike u banani, a pogotovu kod novog motora.
Eto zato,znajući da će biti naklapanja sve sam uredno evidentira.Ja ne mogu tvrditi za slučaj koji su oni imali(možda je motor ima grešku) ali u mom slučaju stojim iza testa koji smo napravili.
 
moja honda trosi deci na 1000 km.

imao sam cbr 900 iz '97 sa 40 000 km i spojebanom getribom i taj motor je trosio litru na 1000 km.
 
Fireblade2 said:
Vidjevši na usporednom testu u magazinu Moto Puls da im je Honda potrošila enormnu količinu ulja želio sam to provjeriti i na svom motoru.Pogledajte na ovom linku kakve sam rezultate dobio :
http://cro-moto.com/index.php?option=com_content&task=view&id=127&Itemid=33

slucajno sam saznal sam da je istina da je Honda potrosila 9dcl ulja, ali ne u 1000 km nego nakon 6500km :wink:
MP je posudio jedan motor za napravit test, a doticni motor je u tom trenu imao cca. 5600km :wink:
na motoru nije bo napravljen servis prije testa nego tek nakon testa i normalno je da mu je falilo nakon tolko pređenih km tolko ulja 8)

 
king said:
slucajno sam saznal sam da je istina da je Honda potrosila 9dcl ulja, ali ne u 1000 km nego nakon 6500km :wink:
MP je posudio jedan motor za napravit test, a doticni motor je u tom trenu imao cca. 5600km :wink:
na motoru nije bo napravljen servis prije testa nego tek nakon testa i normalno je da mu je falilo nakon tolko pređenih km tolko ulja 8)
:LOL: :LOL: :LOL: a koja pomutnja
 
joke said:
Bilo bi najbolje kad bi se dečki iz MP-a malo detaljnije izjasnili o toj potrošnji, jer se ovako ostavlja vrlo velika praznina u koju mogu stati bilo kakva nagađanja. Kako su neki i članovi foruma vjerovatno nečemo dugo trebati čekati na odgovore.
Mislim da bi najtiražniji moto magazin u Hrvatskoj kao šta je MP ovakvu izjavu ( :misli:)triba potkripit određenim mjerenjima kao i autor topica.
Na ovaj način ostavljaju dojam amatera koji nagađaju a testiranje prelazi u lupetanje. Nisam vlasnik honde već ljubitelj svega na dva kola i znam da su testovi hrpa subjektivnih mišljenja ali,ovo...  :shock:... ovo traži ARGUMENTE!
 
Evo neslužbenih vijesti iz MP
I ostali su sigurno potrošili ulje, ali su bili iznad minimuma pa nije bilo potrebe nadotakati i time mjeriti.
Test vozači su nalili do označene mjere i tako izmjerili podatak. Mogli smo ga prešutiti, ali se novinar koji je pisao odlučio to spomenuti bez tajni.

Naravno da svatko ima pravo na mišljenje, ali ovo nije bio hard test i mjerenje potrošnje već test kojeg je radila naša novina. To nije glavna vijest testa već usputna činjenica oko koje nismo polemizirali.

I mi smo se iznenadili jer nam Honde do sada nikad nisu trošile ulje. Ja sam imao tri potpuno nova primjerka i jedva čekam da izađe nova CBR1000RR za 2008 da je kupim. Već je rezervirana, bez obzira na ovaj jedan malobitan primjerak. Da mislimo da je Honda loša ne bi je kupili a i u redakciji je jedan Hornet 600 koji ne troši ništa.

Alanova je, ako sam dobro shvatio nabrzinu, potrošila cca 2,5 dcl na 1.000 km, a ova testna u MP 9 dcl na cca 2.893 km. Kad bi njegova (pretpostavljamo!!!!!) prošla toliko km možda bi i ona potrošila 7 dcl. Skrećem pažnju da Alanovu vozi samo on i sigurno je pazi i mazi, a ovu testnu tko stigne i svak je želi ispobati koliko ide u svakom trenutku. Nekoliko desetaka vozača čak i po gradu. Bilo je napisano "po povratku" s Panonia Ringa s ozirom da je staza uvijek zadnja na testu. Nemojte zaboraviti cestu i grad, pali-gasi, stani-kreni.

Ako netko misli da je Honda izvukla deblji kraj u MP vara se. Suzuki je zadnji i tu bi se njihovi fanovi trebali razalostiti. A odličan je motor i nećete pogrešiti ako ga kupite.

Čudi me kako niste komentirali zašto je R6 prva, a stari je model i usput je najskuplja i još joj fali okretnog momenta. Teško je to reći ako niste bili tamo i probali sve. Bilo je puno ljudi izvan redakcije koji mogu potvrditi što smo napisali. Oprostite na podužem odgovoru.
 
Tuono 06 said:
...ajd ti Zeljkojedan reci dal da moj kum kupuje Benellija TNT? 8)

Pa naravno da ne. Samo velikoprodukciju, europsku ili japansku. Benelli je prekrasan, ali ja ga (koliko se sjećam) nisam nikad vozio i ne mogu ništa reći. To je za ljude koji žele imati unikatni motor. Ja nisam takav. Imam motor po par mjeseci i bitni su mi rezervni  dijelovi i da ga mogu za kratak rok prodati. Nikako ne želim posebne motore koje nitko nema, volim provjerene marke tehnički superiorne.

Ali ako baš mora, voli izlaziti sa mehaničarem na cugu i ručak, družit se sa njim itd., imam ti ja jedan nov 0 km sa velikim popustom :)

Za male novce preporučio bih ti bolje Shivera 750 koji uskoro dolazi u dućane, a isto je zašiljen i dizajnom pogođen.

Pa prodaj mu ti svoj Tuono :)
 
zeljko1 said:
Pa naravno da ne. Samo velikoprodukciju, europsku ili japansku. Benelli je prekrasan, ali ja ga (koliko se sjećam) nisam nikad vozio i ne mogu ništa reći. To je za ljude koji žele imati unikatni motor. Ja nisam takav. Imam motor po par mjeseci i bitni su mi rezervni  dijelovi i da ga mogu za kratak rok prodati. Nikako ne želim posebne motore koje nitko nema, volim provjerene marke tehnički superiorne.

Ali ako baš mora, voli izlaziti sa mehaničarem na cugu i ručak, družit se sa njim itd., imam ti ja jedan nov 0 km sa velikim popustom :)

Za male novce preporučio bih ti bolje Shivera 750 koji uskoro dolazi u dućane, a isto je zašiljen i dizajnom pogođen.

Pa prodaj mu ti svoj Tuono :)


...igra je u tome kaj mu kod Benellija uzimaju Yamahu XTX pod račun...Tuono ga je oduševio pa je napravio 3 soma km u 2 mjeseca i to siječanj i veljaču...

Čovjek se dobro vozi, voli se poganjat na otvorenoj cesti, visok je 198 i ima cca 120 kila...Benelli mu taman paše, isto ko i Tuono, al kod Tuona mu nebuju uzeli XTX...

I da, lik izgleda ko Cosmo Kramer... (y)
 
pošto se to nije desilo nikad na Hondinom motociklu vjerujem da nije ni sad,
moja potroši dec od minjanja do minjanja  8)
 
Nije se nama dogodilo, al nekom vjerojatno je. Nemoj biti isključiv.

Meni je 1993 g. kad sam kupio svoj prvi CBR900RR prolupala radilica. Tada sam ga kupio u Bergamu (Italija) jer u Hrvatskoj nije bilo uvoznika. Ruting još nije bio glavni uvoznik i tada nitko nije čuo za njega. Kod Dorijana Dobrića na Borongajskom servisu "DD Quattro" smo ustanovili kvar (Tada su velike motore radila samo 4 dobra servisa: Markez, Taubi, Grigić i Dorijan), a s obzirom da je kupljen kod talijanskog dilera Dall'Ara u Bergamu, tamo su mi i promjenili radilicu komplet sa ležajevima. Sve je išlo na tvorničku garanciju, a ja sam samo imao troškove prijevoza do Bergama. Ja sam se nadao (tada vrlo neiskusan) da će mi dati kompletno novi motor, ali popravili su ga za 2 mjeseca (centar sezone - dugo smo čekali dijelove, za taj tada novi model) i radio je bez kapi potrošnje daljnih 50.000 km. Ja sam ga vozio do 30.000 pa ga prodao Frani Biuku u Split koji ga je vozio do 50.000 km te prodao, a taj CBR možda vozi i dan danas.

Ovo za radilicu znaju svi, od Dorijana, Veselija koji je tada radio kod njega, do mnogih starih - danas rijetkih Zagrebačkih motorista. Tada ih je bilo malo i znali smo se poimence, za razliku od danas. Vjerujem da se toga sjeća i Alan iz Splita (Fireblade sa foruma), jer je i on tada kupio bijelu CBR 900 RR. I njegova je bila, koliko se sjećam, jedina u Splitu te godine, a u Zagrebu su ih imali još Daniel Bolšec (bratić Viktora) sa Voltinog (kupljen isto u Bergamu) i Dale, vlasnik Savskog kafića Princ student (kupljen mislim u Njemačkoj).

Paky, još si mlad i tek počeo voziti velike motore (ali svima jasno - jebeno dobro). No to ne znači da imaš iskustva. I prije tvoje ere se nešto dešavalo. Znam da bi tvoj prerađeni trebao najviše trošiti ali eto, činjenice nekad ne govore tako. "Jedna lasta ne čini proljeće" - otrcana je, ali ne bez veze poslovica.

No bez obzira na to (radlilicu 93), ja sam 1997 kupio opet CBR, pa 1998 VTR tada novi model, pa 2000 opet CBR zadnji model od 900 ccm. I sljedeće ću kupiti CBR jer izlazi novi. Ali, ako ne bude bila bolja od Suzukija ili Yamahe, odmah ću je prodati. Bez sentimentalnosti!!! Nekad smo vozili samo Hondu jer je bila neprikosnovena po kvaliteti. Danas su je stigli i Yamaha i Suzuki (ne kažem pretekli). Yamaha ju je čak po prodaji u mnogim zemljama europe pretekla, što je nekad bilo nezamislivo.
 
Bogme,ovo su argumenti. Međutim,smatram da je polemika bila neizbježna jer 9dl na 3000 km je cca 40% od ukupne količine ulja  :shock: :shock:
 
Mislim da su to lazi da Honda trosi toliko ulja. Vozija sam prije Hondu 900 fireblade i znam da nije istina da toliko trosi a kao sta je gori napisano MP baca ljesku pa ko se oce uvatiti samo naprid  :LOL: :LOL:
 
zeljko1 said:
Nije se nama dogodilo, al nekom vjerojatno je. Nemoj biti isključiv.

Meni je 1993 g. kad sam kupio svoj prvi CBR900RR prolupala radilica. Tada sam ga kupio u Bergamu (Italija) jer u Hrvatskoj nije bilo uvoznika. Ruting još nije bio glavni uvoznik i tada nitko nije čuo za njega. Kod Dorijana Dobrića na Borongajskom servisu "DD Quattro" smo ustanovili kvar (Tada su velike motore radila samo 4 dobra servisa: Markez, Taubi, Grigić i Dorijan), a s obzirom da je kupljen kod talijanskog dilera Dall'Ara u Bergamu, tamo su mi i promjenili radilicu komplet sa ležajevima. Sve je išlo na tvorničku garanciju, a ja sam samo imao troškove prijevoza do Bergama. Ja sam se nadao (tada vrlo neiskusan) da će mi dati kompletno novi motor, ali popravili su ga za 2 mjeseca (centar sezone - dugo smo čekali dijelove, za taj tada novi model) i radio je bez kapi potrošnje daljnih 50.000 km. Ja sam ga vozio do 30.000 pa ga prodao Frani Biuku u Split koji ga je vozio do 50.000 km te prodao, a taj CBR možda vozi i dan danas.

Ovo za radilicu znaju svi, od Dorijana, Veselija koji je tada radio kod njega, do mnogih starih - danas rijetkih Zagrebačkih motorista. Tada ih je bilo malo i znali smo se poimence, za razliku od danas. Vjerujem da se toga sjeća i Alan iz Splita (Fireblade sa foruma), jer je i on tada kupio bijelu CBR 900 RR. I njegova je bila, koliko se sjećam, jedina u Splitu te godine, a u Zagrebu su ih imali još Daniel Bolšec (bratić Viktora) sa Voltinog (kupljen isto u Bergamu) i Dale, vlasnik Savskog kafića Princ student (kupljen mislim u Njemačkoj).

Paky, još si mlad i tek počeo voziti velike motore (ali svima jasno - jebeno dobro). No to ne znači da imaš iskustva. I prije tvoje ere se nešto dešavalo. Znam da bi tvoj prerađeni trebao najviše trošiti ali eto, činjenice nekad ne govore tako. "Jedna lasta ne čini proljeće" - otrcana je, ali ne bez veze poslovica.

No bez obzira na to (radlilicu 93), ja sam 1997 kupio opet CBR, pa 1998 VTR tada novi model, pa 2000 opet CBR zadnji model od 900 ccm. I sljedeće ću kupiti CBR jer izlazi novi. Ali, ako ne bude bila bolja od Suzukija ili Yamahe, odmah ću je prodati. Bez sentimentalnosti!!! Nekad smo vozili samo Hondu jer je bila neprikosnovena po kvaliteti. Danas su je stigli i Yamaha i Suzuki (ne kažem pretekli). Yamaha ju je čak po prodaji u mnogim zemljama europe pretekla, što je nekad bilo nezamislivo.
fala na infu  (y) eto tebi se to desilo nažalost al ja znam daleko više ljudi koji su imali takve probleme sa kawasakijemi i yamahom a ipak nešto manje sa hondom i suzukijem  :shock: