Honda CBX 750F

Gato said:
Cini ti se da je 1col puuno manje u promjeru, dijelom je to i do visine gume, jer je ta 17" vjerojatno i niza od tvoje 18".
Vjerujem da nebi trebao dizati zadnji kraj.
Hajd onda ovamo razmisljat :mrgreen:: http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,230068.msg3734241.html#top
(kad se vec niste sjetili objedinit teme o istom motoru)  :jesus:

ne ne kotac je od Vf-a pogledaj promjer  :mrgreen:

mjerio sam nije stvar samo u colima, puno je manji promjer zadnjeg kola od cbr-a  (y)
 
tkubasa said:
ne ne kotac je od Vf-a pogledaj promjer  :mrgreen:

mjerio sam nije stvar samo u colima, puno je manji promjer zadnjeg kola od cbr-a  (y)
..."samo zadnje kolo mi je sad 18" i ovo je puuno manje i promjeru..."

Ne kuzim. Kazes da ti je zadnji sada 18", stavio bi 17" od CBRF. To je za 1 col manje+sto je na toj CBRF 17" felgi vjerojatno i niza guma. Ne moze biti puno manji promjer felge, nego manji samo za 1". :misli:
 
Gato said:
..."samo zadnje kolo mi je sad 18" i ovo je puuno manje i promjeru..."

Ne kuzim. Kazes da ti je zadnji sada 18", stavio bi 17" od CBRF. To je za 1 col manje+sto je na toj CBRF 17" felgi vjerojatno i niza guma. Ne moze biti puno manji promjer felge, nego manji samo za 1". :misli:


hahahha a vidim kako pise nije ni cudo da ti nis nije jasno.... da sad je 18'' i ima ogroman promjer cijelog kotaca (sa gumom), cbr ima 17'' niski profil i ukupni promjer ispadne dosta manji od jednog cola zbog guma  (y)
 
Gato said:
Jel taj motor prije rastavljanja radio kako treba na sve cilindre :misli:? Pod uvjetom da je, znaci da si imao neke zazore prije rastavljanja. Pretpostavljam da ventile nisi vadio, sve hidropodizace si vratio na svoja mjesta tocno onako kako su bili prije rastavljanja, a tvrdis da je uzubljenje dobro, onda iste zazore moras imat i sada. Ako ih nemas, vjerojatno ipak nije dobro uzubljeno, ili si pomijesao mjesta hidropodizacima, (ili je nesto ujebo bivsi gazda).
Jesi li mozda skidao lancanike na bregastima, ili slucajno zamijenio mjesta bregastima? :misli:
Ajd kad stavis bregaste u fazu, slikaj sve i stavi ovamo da vidimo. (y)
Motor kupio kao neispravan nisam je čuo kako radi nije mogla vrtit. Kvar pronašao lanac alternatora. Zamjenio sastavio motor upalio radi na dva cilindra kod zamjene lanca alternatora glavu nisam skidao samo otpustio fazni lanac i izvukao radilicu u fazu stavljao po uputama iz priručnika za CBX 750 dali su zazori na ventilima postojali prije rastavljanja motora nisam gledao kad vratim glavu i stavim u fazu postavim slike da vidite dali je dobro
 
Evo da napišem možda još nekom pomogne kvar na CBX-u riješio bili zapekli hidropodizači sad motor radi normalno :banana:
 
Hoćeš ti to slagat u originalu ili preradu... za sebe ili za prodaju  :misli:
 
DarkoGSXR said:
Evo da napišem možda još nekom pomogne kvar na CBX-u riješio bili zapekli hidropodizači sad motor radi normalno :banana:
Odlicno, znaci nema kvara. (y)
 
xx-SB said:
Hoćeš ti to slagat u originalu ili preradu... za sebe ili za prodaju  :misli:

Pa mislio sam za prodaju jer to mi je treći motor u garaži ali koliko me koštala do sada neznam dali cu moć dobit jedan dio uloženog novca. Pokušao sam ga vratit u orginal stanje koliko sam mogao trenutno  nisu orginal satovi,auspuh i tako nekakve sitnice nema orginal naljepnice jer sam dao oklope na lakiranje kad završim do kraja postaviću slike
 
Evo da se i ja pohvalim sa mojom ljepoticom....u fabrickom stanju  :0648:

Honda9.jpg


Honda8.jpg


Honda7.jpg


Honda6.jpg


Honda.jpg
 
rocky6 said:
jako lijep motor  (y)
Hvala  (y) .... moram jos samo gume da mu kupim ,ove su dotrajale....ima cudne dimenzije ,mada za to vrijeme "normalne" , pa ih je samim time teže naci....i po nekim relativno normalnim cijenama....
 
gugatronix said:
Hvala  (y) .... moram jos samo gume da mu kupim ,ove su dotrajale....ima cudne dimenzije ,mada za to vrijeme "normalne" , pa ih je samim time teže naci....i po nekim relativno normalnim cijenama....
Odlicno izgleda, a sto se guma tice, imao sam i ja svojevremeno malo problema s ogranicenim izborom, ali nadje ih se i u tim dimenzijama. (y)
 
gugatronix said:
Ako ti nije tesko ,napisi mi koje si gume uzeo ,po kojoj cijeni i jesi li bio zadovoljan sa njima  (y)
Metzeler Lasertec, ako se jos dobro sjecam i bile su sasvim solidne. Cijene se vise ne sjecam, davno je bilo. Inace, Labas se vozi po svijetu stalno na tim gumama i hvali ih. (y)
 
U Vitezu (BiH) sam gledao jednu CBX 750F na koju je tip stavio nove gume 'Sava'  :misli: .
Nisam znao i da ih uopšte prave za velike motore. Zna li neko kakvog su kvaliteta?
 
Uh , neznam za Sava gume  :misli:, ja ih necu stavljati na moj motor....nebih se igrao ,jer ipak sam ponekada znao da ovu moju starku potjeram i preko 180 kmh ,a tada... :misli: ....
Radije da joj obujem nesto kvalitenije... (y)
 
Guliver KLE said:
U Vitezu (BiH) sam gledao jednu CBX 750F na koju je tip stavio nove gume 'Sava'  :misli: .
Nisam znao i da ih uopšte prave za velike motore. Zna li neko kakvog su kvaliteta?
CBX 750 F  :shock: sa original dimenzijama da ih Sava proizvodi  :misli: