Honda cr 250 supermoto

cici125

New member
pozdrav imam hondu cr 250..mislio sam da ce mi bit dosta cross al me neki vrag tjera na supermoto da odem malo na stazu :) e sad nakon duzeg trazenja po netu dal slagat supermoto 2-t il ne..zanima me dal je neko vozil 2-t supermoto ?dal ce masina izdrzat il ne ?kao da nije predvidena za to itd..pa me zanima ako je neko slagao i vozio pa nek napise iz osobnog iskustva..masinu sam slozio nanovo pa da se ne zaletim bzvz da kupim felge itd. i na kraju mi jos i masina prdne..pa ako ima neko neki savjet nek javi..
 
Nećeš biti ni prvi ni zadnji koji je tako što složio.

Dva prijatelja imaju DT-a sa SM felgama, no opet to su endurci a ne HC strojevi za natjecanje, jedan drugi je imao EXC125 sa SM felgama, iako ni to nije HC cross motor malo je ipak bliže.
Aprilia naprimjer u serijali proizvodi 2T supermoto (SX125), također i Husqvarna i Tm imaju serijske 2T supermoto strojeve.

Ali ako te zanima bi li izdržala, iskreno ne mogu ti reči iz iskustva, ali iz čitanja, gledanja i normalnog razuma, nema razlgoa zašto ne bi.

Podržavam te 100% u projektu, 250cc 2T supermoto su brutalni strojevi, evo ti par videa:

yamaha yz250 supermoto

just playing honda CR250 supermoto
 
Bila je prije nekoliko godina CR 500 SM u Moto Pulsu, pod preradama, dva auspuha po repom itd. (y)
 
avinko38 said:
Bila je prije nekoliko godina CR 500 SM u Moto Pulsu, pod preradama, dva auspuha po repom itd. (y)
nekoliko... :shock:...ima sigurno 11-12 godina
 
prije dvije godine kolega je vozio trkicu sa kx 250 sa supermoto kotacima motor je izdrzo trening i samo nekoliko krugova i cvikno. Tako da neznam da li je to bas najbolje rijesenje. Ako ces ce voziti amaterski mislim da ce trajat ako ces przit nebude dugo.  (y)
 
honda pa da rikne  :shock: pfff

pitanje je , moš ti to terat koliko to ide ?  :mrgreen:
 
baš to .... ja sam imao CR125 i fini sam se vozio .... ali neznam da sam ju mogao 100% iskoristiti ...  :mrgreen: :mrgreen:
 
ma honda ne moze riknut ja vozip svoju bez cetvrtine klipa pa je samo isla  :mrgreen: a sta si vozio cr 125 supermoto il cross ?pa kao cross 250 ne mogu ga iskoristiti  :mrgreen: a sad kao supermoto na marofu ne znam ni nemam pojma zato i pitam..a ne mislim se vozit ko baba zato pitam dal mi je bolje slagat to il upiknut neki ktm sm..a bzvz mi je mjenjat sad motor posto sam ga nanovo slozil bar kaj se tice masine..a i cvaje su mi nekako zanimljivije  :D
 
Angie said:
Nećeš biti ni prvi ni zadnji koji je tako što složio.

Dva prijatelja imaju DT-a sa SM felgama, no opet to su endurci a ne HC strojevi za natjecanje, jedan drugi je imao EXC125 sa SM felgama, iako ni to nije HC cross motor malo je ipak bliže.
Aprilia naprimjer u serijali proizvodi 2T supermoto (SX125), također i Husqvarna i Tm imaju serijske 2T supermoto strojeve.

Ali ako te zanima bi li izdržala, iskreno ne mogu ti reči iz iskustva, ali iz čitanja, gledanja i normalnog razuma, nema razlgoa zašto ne bi.

Podržavam te 100% u projektu, 250cc 2T supermoto su brutalni strojevi, evo ti par videa:

yamaha yz250 supermoto

just playing honda CR250 supermoto
a kolko vidim ovaj prvi video sa yamahom na kraju je lik napisal "born to dirt" izgleda da nije bio nekak zadovoljan  :?
 
cici125 said:
a kolko vidim ovaj prvi video sa yamahom na kraju je lik napisal "born to dirt" izgleda da nije bio nekak zadovoljan  :?

Vjerojatno njemu kao vozaču više odgovara enduro/cross, ne znači da se motor buni.

I staza ti je on/off ovako onako, da si pitao možeš li s time ići na more, rekao bih ti vjerojatno ne, ali ovako ne vidim problem.
Ono što naturpijanim cvajama najviše smeta je držanje iste količine gasa na duge periode vremena, a to se na stazi -osim ako je jako otvorena -ne događa
 
yatasaki said:
nekoliko... :shock:...ima sigurno 11-12 godina
Jbg vrijeme leti :mrgreen:
 
bilo je na 125cc forumu da je jedan lik slagao supermoto, isto 250 2t, honda ili husqvarna, neznam tocno..prijavi se tam pa potrazi pod projektima..

ps. odkud si tocno ? :D
 
da slagal je hondu cr 250 bas al je nije dovrsio tak da nikaj od toga..
inace sam bas iz ck-a al dosta zalazim u tvoj kraj ako si iz selnice ja idem selo dalje  :mrgreen:
 
sto duze citam i gledam..izgleda mi da bolje upiknem neki ktm..ako bude kog zanimala zamjena slobodno me kontaktira na pm s ponudom..po mogucnosti exc 525sm...lp
 
ja imam hondu cr250 supermoto i vec 2 god vozim bezz problema ...jedino mi je bio problem masna cijena kotaca sa gumama ...stavio bi ti i video i slke da vidis  sam neam pojma kako ..u svakom slucaju  (y)
 
Prosle god u porecu je decko vozio trku s cr500, to je bio show, na onoj stazici ga je bacalo kao na rodeu.. Ostojic je vozio trku EP na 2t, pitaj na phsupermoto forumu. Ovdje ti je i supermotoman koji moze reci svasta pametnog.
Prosle god 2t husaberg osvojio njemacko s2 prvenstvo... Pa ti sad vidi  :wink:
 
dovla said:
Prosle god u porecu je decko vozio trku s cr500, to je bio show, na onoj stazici ga je bacalo kao na rodeu.. Ostojic je vozio trku EP na 2t, pitaj na phsupermoto forumu. Ovdje ti je i supermotoman koji moze reci svasta pametnog.
Prosle god 2t husaberg osvojio njemacko s2 prvenstvo... Pa ti sad vidi  :wink:

Meni je isto ideja 2T supermota briljantna.

Zato prodaješ Husu?  :mrgreen: