honda crf 250 ili 450 ili pak cr 250?

Znam za taj motor, ja sam kupio prije mj. dana CRF 450R 2018 u Sloveniji.
 
Znam za taj motor, ja sam kupio prije mj. dana CRF 450R 2018 u Sloveniji.

Inace Franini motori su svi 1/1 , ima neki gust minjanja tih motora ali maksimalno ih odrzava
 
CRF 450 R 2007 i noviji ili CR 250 sto mladi.
CRF 250 je preslab.
ktm i xt ne zelin, DRZ san pita za prodat jer je tu ali ne zeli tako da iden dalje
motor mi je za enduro prvenstveno zato i kupujen bez registracije, za supermoto gume san pita kao mogucnost samo, znaci motor bi vozi ako i to jedan put tjedno
u mistu nema nijedan, ima ktm exc 250 2t i beta 300 2t, a ja iskljucivo zelin hondu, zat osan pita koji od ova 3 modela, jedino znan dda je cr dosta teze nac ma da ima jedan na bracu iako ne znan u kojen je stanju

CRF 450 R 2007> ili CR 250 sto mladi.
CRF 250 R je preslab.
Sretno i uzivaj! ;)
 
CRF 450 R 2007 i noviji ili CR 250 sto mladi.
CRF 250 je preslab.


CRF 450 R 2007> ili CR 250 sto mladi.
CRF 250 R je preslab.
Sretno i uzivaj! ;)

Nevirujem da imas jajca i vozit motocross 250 4t preko 60% mogucnosti motora
 
Nevirujem da imas jajca i vozit motocross 250 4t preko 60% mogucnosti motora

Svakako da nemam, neću lagati ali radije vozim 60% jači nego 90% slabiji.
Tih +40% me znalo spasiti zbog sirove snage iz nezgodnih situacija, također razni ljudi spomenuli (Izvukao si se jer je 2T a ne 4T, i jer je 450 4T a ne 250 4T) ovisno o modelu motora tijekom godina.
 
Svakako da nemam, neću lagati ali radije vozim 60% jači nego 90% slabiji.
Tih +40% me znalo spasiti zbog sirove snage iz nezgodnih situacija, također razni ljudi spomenuli (Izvukao si se jer je 2T a ne 4T, i jer je 450 4T a ne 250 4T) ovisno o modelu motora tijekom godina.

a di vozis te motore?
 
Ribnik je super staza, nadam se ovo lito doc na par dana
 
Neznam kojom sumom raspolažeš ali generalka i nije loša opcija barem znaš da imaš novu mašinu a da nisam star koliko jesam i da kupujem takav motor uvijek bi izabrao 2t jednostavno te tjera da ga voziš.
 
Inace Franini motori su svi 1/1 , ima neki gust minjanja tih motora ali maksimalno ih odrzava
Vjeruj da motor nakon jedne odvožene motocross sezone ne ijenja iz gušta.
I taj koji ga je kupio u Bjelovaru ga je već stavio na njuškalu, a nije ga stavio bezveze, jer sam se raspitivao za taj motor dok je još bio u Sinju i znam neke stvari. ;)
 
Vjeruj da motor nakon jedne odvožene motocross sezone ne ijenja iz gušta.
I taj koji ga je kupio u Bjelovaru ga je već stavio na njuškalu, a nije ga stavio bezveze, jer sam se raspitivao za taj motor dok je još bio u Sinju i znam neke stvari. ;)

Neznam o kojem motoru pricas jer Frano je proda Hondu u Sinj prijatelju a sa Hondom nije odvozio nijednu utrku. Mozda si zamjenio nesto.
 
Možda nije taj onda završio u Bjelovaru, ali sam dobio od pouzdane osobe info. da ga ne kupujem, jer je motor ubijen.