HONDA CROSSTURER

Davno se je neki Stealth trebao logirati na ovaj forum i čuti komentare kupaca. I da je do tvoga Srdoča došla takva informacija možda bi se nešto promjenilo. Nije dovoljno biti trgovac premium branda, a i prošle su godine kad su se motori sami od sebe prodavali.  Svojim pristupom kupcima najveću i nepopravljivu štetu napravili ste sebi ali i Honda brandu u Hrvatskoj.
Prošle godine navratio sam u AS Domžale. Sjeo sam u kafić u sklopu salona i  započeo neformalni razgovor sa čovjekom za susjednim stolom. Ispostavilo se da je direktor prodaje. Ostavio je na mene odličan dojam. Nenametljivi razgovor pretvorio se u prijateljski.
Nisam ostavio tamo nikada niti eura ali svaki puta kad dođem osjećam se dobrodošao. Ako ću ikada kupovati Hondu ili Ducati to će biti u AS Domžale pa neka bude i skuplje nego u Hrvatskoj.
 
ne kužim ovo "trgovac premium brenda"

otkad je Honda postala premium brend :misli: :misli: :misli: :misli:




Srki

 
Srki said:
ne kužim ovo "trgovac premium brenda"

otkad je Honda postala premium brend :misli: :misli: :misli: :misli:




Srki
Pa dobro sorry seruckam malo :mrgreen:
 
Ninja said:
U dva navrata sam bio sa lovom na racunu i odlukom da cu kupiti Hondu u ZG salonu
i oba puta su trgovci uspjeli napraviti da se okrenem na peti i istog dana kupim suzuki

:shock:

meni se to desilo samo jenput :mrgreen:

al sam umjesto da odem kupit kramu u eurorent iz rutinga samo produžio u Top Moto 8)
 
ti si fulal samo model,kaj si ono imal
korneta?
:mrgreen:
 
Ninja said:
ti si fulal samo model,kaj si ono imal
korneta?
:mrgreen:

korneta sam imal ne jedan već dva komada :mrgreen:

al taj put kad su mi u rutingu lansirali odjeb sam u Top Motu kupil Varadera 8)
 
tibor_zg said:
meni se to desilo samo jenput :mrgreen:

al sam umjesto da odem kupit kramu u eurorent iz rutinga samo produžio u Top Moto 8)
bas sam htio pitat zasto se ljudi ogranicavaju samo na ruting, top moto je udaljen 5 km od rutinga, sva sreca da oni postoje  (y)
 
luka737 said:
bas sam htio pitat zasto se ljudi ogranicavaju samo na ruting, top moto je udaljen 5 km od rutinga, sva sreca da oni postoje  (y)

Top moto je (na žalost) odustao od prodaje Honde, čak i motora.
Drže (mislim) Kymco.
Baš sam pričao sa Žacom, puno za.ebacije, a slabo kruha.
 
Super Jura said:
Top moto je (na žalost) odustao od prodaje Honde, čak i motora.
Drže (mislim) Kymco.
Baš sam pričao sa Žacom, puno za.ebacije, a slabo kruha.
:shock: :shock: :shock:  ...od kad je to? nesto novo ili?Ja prije 3 tjedna kod njih uzeo oko 15 stavki i od toga pola honidinih original dijelova?
 
Danas stigla obavijest o izmjeni u servisnoj informaciji za kardane na svim Vfr-ovima 1200.
Od 10.05.2016.su dostupni te se izmjenjuju svi kardani sa onima iz faze dva bez obzira motocikli imali simptome ili ne, te naravno na ispravnost prvo ugrađenih kardana. Znači nema više faze jedan di se vrši kontrola i testiranje prvo ugrađenog kardana pa se isti vrača na motocikl ili eventualno ako je neispravan izmjenjuje za kardan iz faze dva.
Znači izmjenjuje se za poboljšani kardan i po Hondinom dopisu definitivna izmjena.
Tako da slobodno pozivam sve vlasnike Vfr-a posebno one iz uvoza da se jave u ovlaštene centre za izmjenu istih ako po njihovom Vin broju spadaju u kritičnu skupinu.
Oni kupljeni u Hondinoj mreži skoro svi su odrađeni, ako postoji još tko sa foruma ili ga poznajete da nije odradio neka mu ne bude mrsko kontaktirat mene ili njemu najbliži ovlašteni centar.
 
luka737 said:
:shock: :shock: :shock:  ...od kad je to? nesto novo ili?Ja prije 3 tjedna kod njih uzeo oko 15 stavki i od toga pola honidinih original dijelova?

Dijelovi da, čitavi motori ne :wink:
 
Hvala. Sad smo na 18000 km. Mogu samo rec da nisam ni osijetio tu kilometražu. U Splitu ima mislim 4 crosstourera. Da li je netko na forumu iz Splita tko ima Crosstourera? Ako nekog zanima imam nosać za iphone 4/4s od Interphona,vodonepropusan.