HONDA CROSSTURER

Sredju said:
Probaj.
Vfr 1200 dct, ukljuci traction controlu i kad se upali zeleno, samo odvrni gas i drzi se.

Jesi li ti to ikada napravio?
Na bilo kojem motoru?
 
Max2007 said:
Kako je vama uštelan ovjes i sa kojom kilažom?

Ja 88kg, žena oko 60 kg...tvorničke postavke...tlak u gumama 2,5/2,9, nema izvlačenja rubova niti drugih anomalija uz redovnu kontrolu pritiska...Metz tourance next
 
  • Like
Reactions: HRCboro
Ja 145 kg  :shock: zena 75 kg ..... od sredine plus 5 klikova na tvrđe , tlak u gumama isto 2,5 / 2,9 i za sada zadovoljan
 
Jel ko ugrađiva maglenke sam? Uzeo bi od givia led maglenke i sam ih spoija? Di se najboljevatat za +?
 
Max2007 said:
Jel ko ugrađiva maglenke sam? Uzeo bi od givia led maglenke i sam ih spoija? Di se najboljevatat za +?

Ja imam od GIVIA maglenke i nisu bas nesto extra ( mozda ove nove su jace tj bolje )

 

Attachments

  • 20191111_121532.jpg
    20191111_121532.jpg
    403.7 KB · Views: 140
Bog! Ovo su halogene! Ima Givi i led varijantu sad vjerojatno bolje svitle! Je si ih sam stavlja i di si vata plus?
 
mislim da sa lijeve strane ispod oklopa ima ostavljen utikac za dodatne stvari tipa maglenke, koji daje remote plus releju, grijace ruku itd.
 
I pored toga sto su dodatna svjetla LED ja bi uzeo plus sa akumulatora, remote plus sa pozicije, izmedju ugradio relej.

Ovako nesto
imageproxy.php

 
Ja sam sebi spojio maglenke po sličnoj shemi. Plus sam uzeo direktno s akumulatora  a minus s čvrste točke na šasji koja mi osigurava dobar spoj. Tako mi je bilo lakše i jednostavnije nego na akumulator vodit još jednu žicu a efekat je jednako dobar.
Napon za relej sam uzeo direktno sa table s osiguračima i to s pozicije koja ide preko kontakt brave. Ukoliko je dostupniji kabel za poziciona svjetla, i s njih se može "posuditi" struja.
Osiguranje strujnih krugova obvezno a osigurače je poželjno smjestiti na lako dostupna mjesta kako bi se u slučaju eventualnog kvara moglo lako i brzo zamijeniti osigurač.
Prekidač smjestiti po mogućnosti što bliže kako bi bio dostupan palcu bez skidanja ruke s ručice. Ja sam na desnu stranu upravljača ali to može biti stvar osobnog izbora jer kad se kasnije razvije navika, rukovanje prekidačem postane rutinska operacija.
 
Max2007 said:
Pozdrav ljudi!
Evo ja prije par dana doveo novu igračku! Manual model 2017! Inače mi je u garaži CBR1100XX već 12 godina i eto dobio XX brata ili sestru neznam ni ja šta je!!! Mako par stotina km, stapam se sa mašinom! Sve je super osim dvije stvari? Rućica od gasa je bez otpora i motor reagira na svaki pokret pa kad motor ide po lošoj cesti, teško je imat fluidnu vožnju!! Ima li kod vas šta slično i kakvo rješenje? Pridnja vilica na standardno podešenju je nervozna priko rupa pa se to prenosi na volan i gas, kakav je vama seting opruge i povrata? Ja sam oko 95kg!
Imače član grupe Jakov mi je puno pomoga prije kupnje i veliko hvala, Jakovu😀!
Ja sam gurao motor po salonu kad sam ga isao kupiti jer nije bilo kljuca za provati a bio je izlozen tako da vjerujem da je bilo od pomoci i opet bi pomogao.Sutra krecemo i u voznju zajednicku saljemo i slike.
 
stalker said:
Ja sam sebi spojio maglenke po sličnoj shemi. Plus sam uzeo direktno s akumulatora  a minus s čvrste točke na šasji koja mi osigurava dobar spoj. Tako mi je bilo lakše i jednostavnije nego na akumulator vodit još jednu žicu a efekat je jednako dobar.
Napon za relej sam uzeo direktno sa table s osiguračima i to s pozicije koja ide preko kontakt brave. Ukoliko je dostupniji kabel za poziciona svjetla, i s njih se može "posuditi" struja.
Osiguranje strujnih krugova obvezno a osigurače je poželjno smjestiti na lako dostupna mjesta kako bi se u slučaju eventualnog kvara moglo lako i brzo zamijeniti osigurač.
Prekidač smjestiti po mogućnosti što bliže kako bi bio dostupan palcu bez skidanja ruke s ručice. Ja sam na desnu stranu upravljača ali to može biti stvar osobnog izbora jer kad se kasnije razvije navika, rukovanje prekidačem postane rutinska operacija.

Koji relej nabaviti ?