HONDA CROSSTURER

Čestitke, odličan motorek!!
 
Jan81 said:
Evo da se i ja prikljucim temi. Nekidan kupio polovni Crosstourer 2013. god. Jos ga nisam stigao ni uvesti i registrirati. Napravio sam s njim prije 50-tak km i mislim da cu biti prezadovoljan. Akrapovic je narucen  (y), jos malo nekih dodataka prije ljeta pa na put. Nisam imao bolju sliku trenutno kod sebe posto nisam u RH, tako da upoznajte moju zenu i kcer na morotu. Sretan bozic i sve najbolje forumasima.

Mislim da si kupio odličan motor i još prave boje  :mrgreen:
Puno ljepih i sigurnih kilometara
 
Jan81 said:
Evo da se i ja prikljucim temi. Nekidan kupio polovni Crosstourer 2013. god. Jos ga nisam stigao ni uvesti i registrirati. Napravio sam s njim prije 50-tak km i mislim da cu biti prezadovoljan. Akrapovic je narucen  (y), jos malo nekih dodataka prije ljeta pa na put. Nisam imao bolju sliku trenutno kod sebe posto nisam u RH, tako da upoznajte moju zenu i kcer na morotu. Sretan bozic i sve najbolje forumasima.

Čestitke na motoru i puno sretnih km, bez kvarova i padova.  (y)
I meni se čini da ćeš biti zadovoljan.

Nego, s obzirom da se skupio već određeni broj Crosstourera na forumu ( a i corluka će uskoro upiknuti jednoga, sve mi se čini.  :mrgreen: ), moglo bi na proljeće i neko okupljanje i vožnja pasti.  :cool:

I da, sretan Božić svima!.. :pjevajuci:
 
marac_zg said:
............................
Nego, s obzirom da se skupio već određeni broj Crosstourera na forumu ( a i corluka će uskoro upiknuti jednoga, sve mi se čini.  :mrgreen: ), moglo bi na proljeće i neko okupljanje i vožnja pasti.  :cool:

I da, sretan Božić svima!.. :pjevajuci:

Ako sam pravilno brojio ima samo 3 crosstourer-a (od toga jedan je izvan HR  :wink:) ako @corluka nabavi jednog to če bit porast od 25%  :LOL:

Ma ni kod nas ih nema puno, svi više vole druge modele iz te klase motora. Kažu ovijes nije dobar, pa težina itd  ...
Kao da su svi vozači kao 46 ili 99 ili 93 pa im te stvari smetaju kod svakodnevne upotrebe. Možda bi Honda mogla neke stvari uradit bolje ali mislim da u globalu motor nije loš. Meni kao turistu smeta jedino težina ako ga ne parkiram "onako kako treba". 
 
Tmax said:
Ako sam pravilno brojio ima samo 3 crosstourer-a (od toga jedan je izvan HR  :wink:) ako @corluka nabavi jednog to če bit porast od 25%  :LOL:

Ma ni kod nas ih nema puno, svi više vole druge modele iz te klase motora. Kažu ovijes nije dobar, pa težina itd  ...
Kao da su svi vozači kao 46 ili 99 ili 93 pa im te stvari smetaju kod svakodnevne upotrebe. Možda bi Honda mogla neke stvari uradit bolje ali mislim da u globalu motor nije loš. Meni kao turistu smeta jedino težina ako ga ne parkiram "onako kako treba".
U St ih ima najmanje dva?? Ima ih ipak u Hr malo više.

Poslano sa mog HT6 koristeći Tapatalk

 
lavandin said:
U St ih ima najmanje dva?? Ima ih ipak u Hr malo više.

Poslano sa mog HT6 koristeći Tapatalk

Ali ovde na forumu za sada su se javila samo dvojica ako se ne varam  :misli:
 
Tmax said:
Ali ovde na forumu za sada su se javila samo dvojica ako se ne varam  :misli:
Pa valjda postoji svijet i van foruma. Moj poznanik iz St je ima u zelenoj vojničkoj boji i koliko znam nije na forumu! 


Poslano sa mog HT6 koristeći Tapatalk

 
Dečki. ...prvo SRETAN BOŽIĆ. ..drugo novi sigurno NC 750xdct. ....treće samo razmišljam o polovno crostoureru....dali će pobjediti skromnost ili pohlepa,to ćemo vidjeti.....ne ovisi o novcu već danu,kak se probudim...dali ću se vodit parolom...jednom se živi. ..itd....ili ću mozgom razmišljati. .. (y)
 
lavandin said:
Pa valjda postoji svijet i van foruma. Moj poznanik iz St je ima u zelenoj vojničkoj boji i koliko znam nije na forumu! 


Poslano sa mog HT6 koristeći Tapatalk

Postoji, postoji ...
Nego ja sam se obratio na izjavu @marac-zg koju sam i naveo pa zato  ....

@corluka ti lepo uzmi polovnog crosstourera jer kako što si rekao - samo jednom se živi  :D 
i da lakše odlučiš evo jedan DTC model  :mrgreen:

Honda%20Crosstourer.jpg.2437316.jpg
 
Tmax said:
Postoji, postoji ...
Nego ja sam se obratio na izjavu @marac-zg koju sam i naveo pa zato  ....

@corluka ti lepo uzmi polovnog crosstourera jer kako što si rekao - samo jednom se živi  :D 
i da lakše odlučiš evo jedan DTC model  :mrgreen:

Honda%20Crosstourer.jpg.2437316.jpg

(y)
 
corluka said:
Tmax....nemoj me bar u ove blagdane na grijeh tjera. ...čekaj do sutra...ha haaa (y)


Da mi je sad pronač diagram snage i okretnog momenta CT vs NC750 onda  :mrgreen:
 
Tmax said:
Ako sam pravilno brojio ima samo 3 crosstourer-a (od toga jedan je izvan HR  :wink:) ako @corluka nabavi jednog to če bit porast od 25%  :LOL:

Ma ni kod nas ih nema puno, svi više vole druge modele iz te klase motora. Kažu ovijes nije dobar, pa težina itd  ...
Kao da su svi vozači kao 46 ili 99 ili 93 pa im te stvari smetaju kod svakodnevne upotrebe. Možda bi Honda mogla neke stvari uradit bolje ali mislim da u globalu motor nije loš. Meni kao turistu smeta jedino težina ako ga ne parkiram "onako kako treba".



Ma primaju se i Slovenci, nije problem.  :mrgreen:

Znači, petoro ljudi ( kad ga napokon corluka kupi  :mrgreen: ) je taman za neko druženje i vožnju, recimo po Istri za početak.  :021:

Tmax said:
Da mi je sad pronač diagram snage i okretnog momenta CT vs NC750 onda  :mrgreen:

To mu sutra stavi.. :mrgreen:

 
marac_zg said:
Ma primaju se i Slovenci, nije problem.  :mrgreen:

Znači, petoro ljudi ( kad ga napokon corluka kupi  :mrgreen: ) je taman za neko druženje i vožnju, recimo po Istri za početak.  :021:

To mu sutra stavi.. :mrgreen:

@Marac_zg imaš je i ti ??

Nisam pronašao nikakav pametan graf da ga nekako složim sa NC700/750 pa evo ovako samo za usporedbu @corluki da vidi o čemu se ovde priča  :mrgreen: