HONDA CROSSTURER

Tmax said:
@Marac_zg imaš je i ti ??

Nisam pronašao nikakav pametan graf da ga nekako složim sa NC700/750 pa evo ovako samo za usporedbu @corluki da vidi o čemu se ovde priča  :mrgreen:

Ogromna razlika u momentu, dakle serijski spuh ih štopaaaaaaa .... (y)
 
Tmax said:
@Marac_zg imaš je i ti ??

Jap, srebrnu, sa DCT-om.  (y)

Nisam pronašao nikakav pametan graf da ga nekako složim sa NC700/750 pa evo ovako samo za usporedbu @corluki da vidi o čemu se ovde priča  :mrgreen:

Ne znam šta se uopće muči s razmišljanjem.  :mrgreen:
Srce ga vuče na Crosstourera, sve da si i kupi NC750, uvijek će ga mučiti sumnja, pogotovo svaki put kad ga vidi.  :mrgreen:
 
Bas vam hvala....umjesto da me tjesite i govorite...stace ti...pa gdje ces jurcat i sl....vi me nagovarate ko Eva Adama....ajmo sad malo prednosti na nc 750 x dct....lako je covjeku sol na ranu stavljat....ajmo malo secera... (y) (y) (y) :D :D

 
corluka said:
Bas vam hvala....umjesto da me tjesite i govorite...stace ti...pa gdje ces jurcat i sl....vi me nagovarate ko Eva Adama....ajmo sad malo prednosti na nc 750 x dct....lako je covjeku sol na ranu stavljat....ajmo malo secera... (y) (y) (y) :D :D

Ma kakvu sol  :LOL:

Mi ti očemo olakšat izbor. Ako uzmeš VFR1200X možeš vozit u 3 brzini od 30do 165 km/h a to ti je baš kao kod NC750DTC u smislu da netrebaš mijenjat brzine  :mrgreen:
A ako dobro pogledaš nisu ni tako različiti pa zato neznam zašto još razmišljašo NC.

3.jpg

1.jpg



A da prednos Nc-ja je manja potrošnja, pošto su motori za srce i dušu to češ lako preboljet  8)
 
A i potrošnja od 5.9-6,2 moje (živahne) vožnje te ne treba zabrinjavati...DCT će vjerovatno malo više pocuckati... (y)
 
marac_zg said:
Ma primaju se i Slovenci, nije problem.  :mrgreen:

Znači, petoro ljudi ( kad ga napokon corluka kupi  :mrgreen: ) je taman za neko druženje i vožnju, recimo po Istri za početak.  :021:

To mu sutra stavi.. :mrgreen:

(y)
 
Ak mozes uzmi VFR....od viska glava ne boli. Ja sam uzo malog V Stroma 650 (69KS) i sad vidim da mu malo fali snage....trebo sam uzet bar somaru!
 
Ovaj CT soma i dvista  ide ka mutav. Onako po sjećanju, ne može mu VFR prismrdit, naročito u među ubrzanju.
 
cosmic said:
Ovaj CT soma i dvista  ide ka mutav. Onako po sjećanju, ne može mu VFR prismrdit, naročito u među ubrzanju.

VFR 1200 X crosstourer... :misli: :misli: :misli:
 
Danijel 23 said:
Ak mozes uzmi VFR....od viska glava ne boli. Ja sam uzo malog V Stroma 650 (69KS) i sad vidim da mu malo fali snage....trebo sam uzet bar somaru!

Priznaj tamo di se kenja dize u nebesa  :jesus: :LOL:
 
tibertov said:
Priznaj tamo di se kenja dize u nebesa  :jesus: :LOL:
E tamo di se Kenja dize u nebesaja nisam niti jedam puta potvrdio tu cinjenicu, vec i sa temom AT kazem......IMA I BOLJIH MOTORA OD V STROMA!  :jesus: