HONDA EVO-6

xx-SB

Active member
Izgleda da Honda ipak kreće u proizvodnju projekta EVO-6 ito već u 2011. godini. Ponukana hrabrim BMW-ovim potezom izbacivanja 6-cilindarskog motora.
Projekt EVO-6 ide u konkurenciju Yamahi V-max...tzv. segment muscle bike. Živi bili pa vidjeli (y)
 
Prekrasno  :LOL: :LOL: :LOL: baš je muscle.,mašina iz Goldwinga,dugačak kao manje auto,iako bude to je USA, i kasnije nešto malo na stari kontinent.
 
Odlična  :slinavac: :slinavac: :slinavac: . Slinim otkad su procurile prve slike.... jedino mi nekak auspuh bode oči. Fcuk euro norme...sve moraju zajebat.

Ova opcija mi puno bolje mami sline  :mrgreen:

Hondaconcept1.jpg
 
od kad sam ga prvi put vidio ko koncept bajk mi zgleda prebrutalno 8) ak to krene u serijalu 2011 napravili su predobar potez (y)
 
sve je to OK. samo ne znam po čemu je ovo konkurencija BMW-u osim po broju cilindara?!
udobnost je 0 bodova a i tank mi se doima premali za taj kapacitet...  :shock:
 
xx-SB said:
Izgleda da Honda ipak kreće u proizvodnju projekta EVO-6 ito već u 2011. godini. Ponukana hrabrim BMW-ovim potezom izbacivanja 6-cilindarskog motora.
Projekt EVO-6 ide u konkurenciju Yamahi V-max...tzv. segment muscle bike. Živi bili pa vidjeli (y)
E ovo ce biti pravi muski motor  (y)
 
goc said:
sve je to OK. samo ne znam po čemu je ovo konkurencija BMW-u osim po broju cilindara?!
udobnost je 0 bodova a i tank mi se doima premali za taj kapacitet...  :shock:

Pa to sam i mislio. U klasi šestaka. Honda je muscle/naked a BMW tourer, pa se u tim klasama naravno ne mogu uspoređivati.
 
Pa i BMW je kao prototip napravio muscle/naked...tek je u završnoj epizodi napravio tourera tako da se i s ovim nikad nezna. Na kraju krajeva, Honda ima već odavno što je BMW tek sada napravio :jesus: Tourer šestak zvani goldving :mrgreen:
 
Dobro, ovo je nešto sasvim drugo...drugi stil motora ali i fotka je malo nezgrapna. Kad pogledaš na profi fotkama onda je to ipak za diviti se...
 
sudemi said:
već od 2004 se radila jedna slična varijanta sa tim agregatom.


Sličan je agregat i šta još? :misli: :mrgreen: