HONDA FES Foresight 250

Cro_Cop

New member
pozdrav..posto ne mogu nac gotovo nista o ovom skuteru na nasim forumima ili opcenito otvorio sam temu jer sam vidio da su je neki clanovi vozili..

honda foresight '02/'03
presao 29 000km
kazu da honde traju

imam par pitanja, do sad je servisiran u rutingu svakih 6000km, zadnji servis na 24tkm znaci sad bi ga trebo furat na servis, jer ionak treba na tehnicki za regu..
i gume promjenit trebam, gore su sava mc16, moze opet iste, jer ima ih u blizini i jeftine su..
posto nije novo necu vise ic u ruting, jel inace velika razlika u cifri ic u hondin servis il ovak neki sa strane?..

i moze par rijeci ko je imao ovakvog, potrosnja, kolko ide, max brzina i to..
kolko cesto mjenjate ulje?
 
Imao ga ja jednu sezonu i imam samo rijeci hvale. Skuter je i vise nego udoban, znao sam u danu preci po 350km bez da se umorim, jako dobro ubrzava i ako ima 150kg, potrosnja konstantno i okruglo 4 litra a max mu je cini mi se nesto oko 130km/h, zastita od vjetra i vise nego dobra a visok sam 183cm. Kod mene je bila 98god pa nije imala disk ozadi ali sve jedno bio prezadovoljan kocenjem. Ulje mjenjao svake 4000km.  
U vise od 10.000 km nisam imao ni naj manji kvar i necu sebi oprostiti sto sam ga prodao.

Edit: E da... Pod sjediste stane kaciga i jos mnogo potrebnih stvari tako da ne vjerujem da ce ti kofer trebati