Honda Forza 300 2018

aprilliaaa said:
dokle je ovo doguralo :misli: kupuje se prema odnosu s prodavačem :misli:
kad bi iša neki skut kupit pa kupija bi što mi je najdraže

Gledaj, ne patim od toga di mi se "titra jajima", ali da me lik ne šljivi, te da se ponaša ko da sam neki mulac/dripac/klošar/zrak, ne mogu to prihvatiti kao normalno....
Mene je odbija, a ako tako radi sa svima, mislim da nisam jedini....

Sinna said:
Duje3 pitam te koji to serviser za Downtown nevalja i zato si ga odbacio kod nabave novog motora? Reci ime i prezime!

Upravo sam se rješio ženinog Kymca Agility 50 16+, kupljen nakon blagog redizajna te godine, prvi servis na 500 km, te drugi redovni radija u Amižića ( iz Globala me poslali tamo ), i reka sam nikad više...nakon isteka garancije, napravija još jedan servis u Motoboxa, i sad ga proda prije 15-ak dana, neće žena više da ga vozi...
 
Tribas uc u ducan sa gopro kameron na prsima i snimat kad udes u ducan


Sent from my internet mobile device
 
DUJE3 said:
Gledaj, ne patim od toga di mi se "titra jajima", ali da me lik ne šljivi, te da se ponaša ko da sam neki mulac/dripac/klošar/zrak, ne mogu to prihvatiti kao normalno....
Mene je odbija, a ako tako radi sa svima, mislim da nisam jedini....

Upravo sam se rješio ženinog Kymca Agility 50 16+, kupljen nakon blagog redizajna te godine, prvi servis na 500 km, te drugi redovni radija u Amižića ( iz Globala me poslali tamo ), i reka sam nikad više...nakon isteka garancije, napravija još jedan servis u Motoboxa, i sad ga proda prije 15-ak dana, neće žena više da ga vozi...

Nije topica ali kad ste već upilali s kmicama....agility modeli su iz kineske podružnice kimka i ja ih ne bi svrstavao u isti koš sa onima iz matićne tvornice. Hint(otkupljivali smo skoro nove agiltiye u sustvavu staro za novo i prodavali ih)
 
joke said:
A jebate ko će se snać od toliko off topica ... kmicin servis je Global2 isprid Jokera
Za joku i ostale napomena da je za servis Kymca u Splitu i okolici ovlašten Ante Jukić iz Solina. (y)
Tako mi je rečeno u butigi Kymca kod Jokera.
 
digging bill said:
Kad sam gledao x max rekao sam ti i poslao sliku da mi nema mjesta ispod sjedala za full integralnu.
Volio bi da me xmax zadovoljio ,ne bi pisao ovoliko :mrgreen:
Forza za na ovo tvoje što si napisao ima mjesta za 2 integralne i el.vizir što xmax nema.
Ovi skuteri piče preko 120 ,bzvze mi je vidit lika s jet kacigom na glavi a juri toliko kad sam i sam par puta zveknio i integralna mi je sačuvala glavu.
Vjerujem da ćete za dogodine to izmjenit na xmax pa ćemo poslovati.
Nemoj mi spominjat kufer-jedro :mrgreen:
U xmaxa stanu 2 integralne bez problema i to Kyt nfr koje imaju male spojlere tako da prica da u xmaxa nemogi stati dvoje je suplja prica... :jesus:
 
imam hondu forzu 300 2018, presla 4600km,,, pri manjim brzinama cuje se kao neko tanko lupkanje , mislim da se cuje iz cvt prenosa,,,,da li je to nesto zabrinjavajuce ili ne...na beverliju 250 se culo svasta samo  jace i nikad nije bilo problema tako sam vozio
 
marko329 said:
imam hondu forzu 300 2018, presla 4600km,,, pri manjim brzinama cuje se kao neko tanko lupkanje , mislim da se cuje iz cvt prenosa,,,,da li je to nesto zabrinjavajuce ili ne...na beverliju 250 se culo svasta samo  jace i nikad nije bilo problema tako sam vozio
Mislim da je istu situaciju imala ekipa sa SH 300 MY 2016> koji ima isti motor kao i Forza ... učlani se u neku od Facebok grupa SH 300 Italia i sl.. i tamo ćeš naći dosta inforamcija o tome. Ugl. koliko sam skužio , ekipa bi išla na servis i ovi bi im odgovorili da je to sve u redu.