Honda Forza 300 2018

digging bill said:
Jednog sam nekidan na dvoguzom obrija na lovrinačkoj petlji,mislim da je još blijed. :mrgreen:
Gospodin je bio vruć ali preko 100 se usra. :LOL:
Ne bije u junaka junacka desnica nego junacko srce


Sent from my internet mobile device
 
seki22 said:
Ne bije u junaka junacka desnica nego junacko srce


Sent from my internet mobile device

Je ... ali ima nešto i u moto vilici, vodoravnom monoamortizeru i aluminijskoj šasiji ... inaće ne bi s njin u dvoje proša ispod Panigalea na tom istom mistu  :wink:
 
seki22 said:
Ne bije u junaka junacka desnica nego junacko srce


Sent from my internet mobile device
Gospodin je dao 100 000 kn + Akrapovič i bio je u velikim đirima(vjerojatno variomat od 2000 kn) za ništa,Forza ga oderala. :LOL:
 
... vjerujem... tako isto je i pokojni Čolak popeglao jednog bmw s1000rr sa tmaxom na karlobagu... lice toga junaka na bmwu je bilo neprocjenjivo... :mrgreen:
 
Boxer_st said:
... vjerujem... tako isto je i pokojni Čolak popeglao jednog bmw s1000rr sa tmaxom na karlobagu... lice toga junaka na bmwu je bilo neprocjenjivo... :mrgreen:
Prije 10 godina san se nagleda takvih faca... Sad ih nema za vidit više, ni put Velebita, ni put Golije... Pusto brate...
 
digging bill said:
Gospodin je dao 100 000 kn + Akrapovič i bio je u velikim đirima(vjerojatno variomat od 2000 kn) za ništa,Forza ga oderala. :LOL:

Nije ima forze  :mrgreen: :mrgreen:
 
cosmic said:
Prije 10 godina san se nagleda takvih faca... Sad ih nema za vidit više, ni put Velebita, ni put Golije... Pusto brate...

... sjećam se, i zeleni je bio vožen kao da je ukraden... :mrgreen:
 
Inace Forza ima 300ccm proizvodi je Honda.....hebo vas Tmax vise
Taj skuter je zaminija Burgiju u gradu...Krkan bike 🤦‍♂️
 
Mario T said:
Inace Forza ima 300ccm proizvodi je Honda.....hebo vas Tmax vise
Taj skuter je zaminija Burgiju u gradu...Krkan bike 🤦‍♂️
+ fala kurcu da se neko pametan javija
 
Sve te seljacke Burgmane i Tmaxove ostavite meni u garazi, vi me obilazite kroz vanjsku.
 
Mario T said:
More more a i brban efekt je manji 😁

Iman u prometnoj da za Burgiju kaciga netriba samo prada cvike na glavi ,a glava mora bit izbrijana i minimalno bez pola zuba u glavi.
Meni fali jos ovaj dio s zubima pa cu pocet i ja bez kacige ga vozat
 
Jučer popodne u višku slobodnog vrimena, odem do Šage na Firule, da vidim Hondu Forzu 300 uživo...
Gledao sam recenzije, čitao članke sa neta, i ne mogu reći da mi se skuter nije dopao, a kako kraejm godine minjam xmaxa, za novo nešto, kažem sam sebi, ajde baci oko, možda ti se i svidi..iskreno i dalje sam najbliži novom xmaxu 300, a kao što kažem u obzir je dolazila i nova Forza 300, vjerovatno bi u obzir došao i novi downtown 350 da mu je netko drugi serviser..
Al vratimo se na Šagu, i Forzu...dođem doli, parkram skuter, i krenem put butige gdje šjor Vinko priča sa neka dva lika...i nema problema, ja uredno čekam, i obilazim ispred parkirane dvije Forze, jedna mat siva kao moj xmax, i jedna crna metalik...i ono gledam ja, i čujem ( kako su od mene nekih 4-5 metara ) priču ovog trojca....svako totalno nebitbna priča, ja sam tu već pet, šest minuti, i niko da me pogleda, a kamoli šta pita...i eto nakon doglednog vrimena, javi se Vinko sa ; izvolite, šta triba ?
- Ja lipo kažem da me zanima nova Forza, da bi tija vidit malo prostor ispod sica ( znam već da idu dvi kacige ispod ), i neki detalji.....a on meni mrtav ladan ; cijena je 46 000 kuna, ne znam imam li ih za isporuku ,svih 15 sam proda !!!???
Mislim se koji k...c ???
Kažem da mi rok isporuke nije bitan, jer da motor kupujem oko Nove godine, i da me dotični skuter zanima...
i dalje pitam za prostor ispod sica, a on mi daje odgovor koji već znam....ali nema šanse da otvori sic, da ti kaže jeste možda za neki katalog, ili "ne daj Bože" testnu vožnju ( makar da te naruči za takvo nešto ako nema testno vozilo )....pitam za kufer, a on pokaže prstom na butigu unutra, i kaže mogu ti ja bilo koji Givi sredit....

Lagano se zahvalim, okrenem , i odem...

Vjerovatno je ova Forza ludilo skuter, Honda top marka ( ma kao šta i je ) ali sa ovakvim distributerima, uvik će kaskat iza Piagga, i Yamahe....

 
A planira sam tamo uzet kacigu sljedeci tjedan. Odmah mi žao otići.


Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

 
Gilmour said:
A planira sam tamo uzet kacigu sljedeci tjedan. Odmah mi žao otići.


Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Hahahaha
Za 46 iljada ga ne sljivi
Zamisli onda sta radi sa ljudima za 2 iljade kn
Dobro ih ne ispicketa
Mada evo ima jedan koljega sta je uzea Crosstourera pa da je svaku malo po salonu
Valjda za 130 iljada dobijes normalan tretman


Sent from my internet mobile device
 
DUJE3 said:
)....pitam za kufer, a on pokaže prstom na butigu unutra, i kaže mogu ti ja bilo koji Givi sredit....

Lagano se zahvalim, okrenem , i odem...

Vjerovatno je ova Forza ludilo skuter, Honda top marka ( ma kao šta i je ) ali sa ovakvim distributerima, uvik će kaskat iza Piagga, i Yamahe....

Gledam neki dan jednu Forzu 300 i nikako se načudit Giviju na njoj.
Jedine 2 prednosti(uz 10 nedostataka) nad X-om joj je vjetrobran podesiv na struju i original kufer koji se može spojit na keyless bravu, ..... i netko se tu usudi ugradit aftersales proizvod.
U svojoj 20 godišnjoj karijeri na slično bih naišao jedino kad bi netko nudio gratis kufer pa onda dobio zamjenski umjesto originala.
Ako to netko još i platii...e to je već za dublju analizu.
 
DUJE3 said:
Jučer popodne u višku slobodnog vrimena, odem do Šage na Firule, da vidim Hondu Forzu 300 uživo...
Gledao sam recenzije, čitao članke sa neta, i ne mogu reći da mi se skuter nije dopao, a kako kraejm godine minjam xmaxa, za novo nešto, kažem sam sebi, ajde baci oko, možda ti se i svidi..iskreno i dalje sam najbliži novom xmaxu 300, a kao što kažem u obzir je dolazila i nova Forza 300, vjerovatno bi u obzir došao i novi downtown 350 da mu je netko drugi serviser..
Al vratimo se na Šagu, i Forzu...dođem doli, parkram skuter, i krenem put butige gdje šjor Vinko priča sa neka dva lika...i nema problema, ja uredno čekam, i obilazim ispred parkirane dvije Forze, jedna mat siva kao moj xmax, i jedna crna metalik...i ono gledam ja, i čujem ( kako su od mene nekih 4-5 metara ) priču ovog trojca....svako totalno nebitbna priča, ja sam tu već pet, šest minuti, i niko da me pogleda, a kamoli šta pita...i eto nakon doglednog vrimena, javi se Vinko sa ; izvolite, šta triba ?
- Ja lipo kažem da me zanima nova Forza, da bi tija vidit malo prostor ispod sica ( znam već da idu dvi kacige ispod ), i neki detalji.....a on meni mrtav ladan ; cijena je 46 000 kuna, ne znam imam li ih za isporuku ,svih 15 sam proda !!!???
Mislim se koji k...c ???
Kažem da mi rok isporuke nije bitan, jer da motor kupujem oko Nove godine, i da me dotični skuter zanima...
i dalje pitam za prostor ispod sica, a on mi daje odgovor koji već znam....ali nema šanse da otvori sic, da ti kaže jeste možda za neki katalog, ili "ne daj Bože" testnu vožnju ( makar da te naruči za takvo nešto ako nema testno vozilo )....pitam za kufer, a on pokaže prstom na butigu unutra, i kaže mogu ti ja bilo koji Givi sredit....

Lagano se zahvalim, okrenem , i odem...

Vjerovatno je ova Forza ludilo skuter, Honda top marka ( ma kao šta i je ) ali sa ovakvim distributerima, uvik će kaskat iza Piagga, i Yamahe....

Šago je legenda, znam više ljudi (uključujući i mene) kojim su dobrim dijelom odustali od kupovine Honde zahvaljujući takvom pristupu …