honda hornet 600S vjetrobran

mziher1

New member
imam problem sa vjetrobranom. ovako vizir je u boji orginal i sad izgleda kao da je ta boja popucala a nije folija, sad nemam poima šta da radim sa time. ili ako netko zna di ima zamjenski ili polovni za kupit
 
Pokušaj da ispoliraš vjetrobran, znači vodobrusni šmirgl pa neka pasta i vidjećeš rezultat. Ako ne budeš zadovoljan zalijepi neku malo tamniju foliju.
 
kakav je to hornet u S verziji...koliko ja znam hornet ima oznaku CB600F...oznaka S obično označuje model sa poluoklopom,a takav hornet nije i nikada neće biti napravljen... :012:
 
westin said:
kakav je to hornet u S verziji...koliko ja znam hornet ima oznaku CB600F...oznaka S obično označuje model sa poluoklopom,a takav hornet nije i nikada neće biti napravljen... :012:

Hi,hi,hi,hi...... :mrgreen: :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=FHpglEnfAcc
 
honda cb600S hornet,radila se do 2002.god i imala je poluoklop sličan CBF-u.  (y)
 
westin said:
kakav je to hornet u S verziji...koliko ja znam hornet ima oznaku CB600F...oznaka S obično označuje model sa poluoklopom,a takav hornet nije i nikada neće biti napravljen... :012:
onda ja neznam šta sam kupio  :misli:
 
mziher1 said:
onda ja neznam šta sam kupio  :misli:

u pravu si...imaš horneta sa poluoklopom...Trust je u pravu radio se do 2002....zamjena za takav hornet ti je današnji CBF600S.Hornet se počeo razvijati kao čisti naked... (y)
 
westin said:
u pravu si...imaš horneta sa poluoklopom...Trust je u pravu radio se do 2002....zamjena za takav hornet ti je današnji CBF600S.Hornet se počeo razvijati kao čisti naked... (y)
(y) (y) Svaka čast, obično ljudi ne priznaju kad su u krivu, ja isto znam bit tvrdoglav al kad pogriješim to i priznam a i cijenim to kod drugih ljudi, ljudski je pogriješit, ali malo ih je koji to i priznaju! (y) (y) (y)
Imaš dobar avatar! (y)
 
mladen59 said:
(y) (y) Svaka čast, obično ljudi ne priznaju kad su u krivu, ja isto znam bit tvrdoglav al kad pogriješim to i priznam a i cijenim to kod drugih ljudi, ljudski je pogriješit, ali malo ih je koji to i priznaju! (y) (y) (y)
Imaš dobar avatar! (y)

ti da priznaš  :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry:

i još malo  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

eto ti sad na  :mrgreen:  (y)
 
Phobocaster said:
ti da priznaš  :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry:

i još malo  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

eto ti sad na  :mrgreen:  (y)
:shock: Kod Tebe još nisam pogriješil!  :mrgreen: (y) (y)
 
mladen59 said:
:shock: Kod Tebe još nisam pogriješil!  :mrgreen: (y) (y)

penziću jedan  :mrgreen:  :jesus:  :LOL:  (y)