Honda INTEGRA 750

aprilliaaa said:
tko što uredan san smeta mi buka, ovo je samo elaborat...:misli: :jesus:
seki čuja san da kupuješ hondu i napuštaš žučka (palog kralja) :afro:
Krivo si cua
Samo lud covik moze napustit Kralja
Ono sta si ti ucinia ja ne mogu nikako

Dakle sta se tice auspuha...svd mora bit homologirano i upisano u knjizici vozila
Pandurija samo ceka pa dacti udre 1000 kn kazne,izvanredni tehnicki i udaljivanje sa ceste


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
seki22 said:
Krivo si cua
Samo lud covik moze napustit Kralja
Ono sta si ti ucinia ja ne mogu nikako

Dakle sta se tice auspuha...svd mora bit homologirano i upisano u knjizici vozila
Pandurija samo ceka pa dacti udre 1000 kn kazne,izvanredni tehnicki i udaljivanje sa ceste


Sent from my iPhone using Tapatalk
nebrini :wink:
 
seki22 said:
Krivo si cua
Samo lud covik moze napustit Kralja
Ono sta si ti ucinia ja ne mogu nikako

Dakle sta se tice auspuha...svd mora bit homologirano i upisano u knjizici vozila
Pandurija samo ceka pa dacti udre 1000 kn kazne,izvanredni tehnicki i udaljivanje sa ceste


Sent from my iPhone using Tapatalk

Sve si u pravu, kao i obično.

Samo ti dodaju i 60 dana zatvora još.
 
Samo ako si iz društveno prihvatljive obitelji.

:neznam:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Svi se kunu u sigurnost na cesti... a ovamo zabranjuju malo glasnije auspuhe  :misli: inače je poznato da vozači auta jako paze na motoriste, ne oduzimaju im prednost i razne druge finese  :mrgreen:  i sad kad primjete malo povečanu buku oko sebe samo traže kako skinuti tog galamđiju  :mrgreen:
 
aprilliaaa said:
Svi se kunu u sigurnost na cesti... a ovamo zabranjuju malo glasnije auspuhe  :misli: inače je poznato da vozači auta jako paze na motoriste, ne oduzimaju im prednost i razne druge finese  :mrgreen:  i sad kad primjete malo povečanu buku oko sebe samo traže kako skinuti tog galamđiju  :mrgreen:
Imas trubu pa trubi
Da se razumimo.ja isto iman aftermarket auspuh na Kralju ali je u granicama legalnosti tj homologiziran i upisan u knjizicu
Drugaciji je zvuk i auta primjete vise nego originalni......
E sad kad mi neko u ponoc,1,2 propizdi sa auspuhom bez db killera ispod prozora nije ugodno.....


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
aprilliaaa said:
seki ti si poznati galamđija
Nego jel auspuh na Integri.....
Da mi pokazes kako buci ako ne bude kise veceras
Tamo di zalazis i plasis ljude


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
seki22 said:
Nego jel auspuh na Integri.....
Da mi pokazes kako buci ako ne bude kise veceras
Tamo di zalazis i plasis ljude


Sent from my iPhone using Tapatalk
a valjda će mo popit dikod kavu
auspuh mi je atestiran i upisan...toliko da se ne zabrinjavaš više :jesus:
 
aprilliaaa said:
a valjda će mo popit dikod kavu
auspuh mi je atestiran i upisan...toliko da se ne zabrinjavaš više :jesus:
Koji si kalun uzea??
 
Pozdrav,mnogo malo informacija o Integri ima na forumima,ovde sam nasao najvise,procitao sam sve stranice.Imam Integru 700 12' i (ako je neko vozio znace o cemu pricam) ide odlicno do 6 brzine,ali onda joj je ta 6 malo lenja sto zna nekad da zivcira.Da li je velika razlika (ako je neko probao 700 i 750) u voznji na 750 sem onog sto pise da su brzine malo duze i 2ks viska? Ima li poboljsanja u toj 6 brzini i da li generalno ima neke vece razlike u povlacenju? Neko je takodje pitao ovde da li mogu mape sa novijih dct na ove starije i da li bih mogao nesto da uradim da malo dobijem na motoru?Imam opciju za 750 iz 14' ali sem boje gde je moja perla bela koja se meni najvise svidja licno ova je crna,ima i toga da sam uvezao svoju i pogodila se da je bas ocuvana i dobra pa ne znam da li da rizikujem da uzmem neku koja mozda nije u takvom stanju.
 
Tane said:
Pozdrav,mnogo malo informacija o Integri ima na forumima,ovde sam nasao najvise,procitao sam sve stranice.Imam Integru 700 12' i (ako je neko vozio znace o cemu pricam) ide odlicno do 6 brzine,ali onda joj je ta 6 malo lenja sto zna nekad da zivcira.Da li je velika razlika (ako je neko probao 700 i 750) u voznji na 750 sem onog sto pise da su brzine malo duze i 2ks viska? Ima li poboljsanja u toj 6 brzini i da li generalno ima neke vece razlike u povlacenju? Neko je takodje pitao ovde da li mogu mape sa novijih dct na ove starije i da li bih mogao nesto da uradim da malo dobijem na motoru?Imam opciju za 750 iz 14' ali sem boje gde je moja perla bela koja se meni najvise svidja licno ova je crna,ima i toga da sam uvezao svoju i pogodila se da je bas ocuvana i dobra pa ne znam da li da rizikujem da uzmem neku koja mozda nije u takvom stanju.
upravo sam jučer ugradio prednji lančanik sa zubom manje, prvenstveno da do maksimuma iskoristim petu a pogotovo šestu brzinu
prvi blic dojmovi su odlični, učinio samo par semafora po gradu
što se tiće motora i sitnica oko njega s ovim sam priču zaokružija: elektronika RapidBike, K@N filter, komplet ispuh i ovja lančanik...bomba :)
...a razlika postoji od godine do godine, malo su dotjeravali DCT (seki javi see :jesus:) i ovjes
največa razlika je od 2019-e kada su u manualu dodali 1000 điri više, to je meni najvažnija razlika jer ga stalno i vozin u manualu
sječam se, davno je izaša prvi model, kad sam ga vozio da mi je brzo tukao u blokadu, praktički nevozljiv u manualu :misli:
negdi postoje u temama ti postovi i sve moje zamjerke tada, a s ovim iz 2019-e su sve te moje zamjerke ispunili :)...kratke brzine, blokada na cca 6400, svjetlo koje bi se trebalo postaviti da bljesne pri đirima u maksimumu kako bi na vrijeme mogao i prominiti brzinu :)...
 
aprilliaaa said:
upravo sam jučer ugradio prednji lančanik sa zubom manje, prvenstveno da do maksimuma iskoristim petu a pogotovo šestu brzinu
prvi blic dojmovi su odlični, učinio samo par semafora po gradu
što se tiće motora i sitnica oko njega s ovim sam priču zaokružija: elektronika RapidBike, K@N filter, komplet ispuh i ovja lančanik...bomba :)
...a razlika postoji od godine do godine, malo su dotjeravali DCT (seki javi see :jesus:) i ovjes
največa razlika je od 2019-e kada su u manualu dodali 1000 điri više, to je meni najvažnija razlika jer ga stalno i vozin u manualu
sječam se, davno je izaša prvi model, kad sam ga vozio da mi je brzo tukao u blokadu, praktički nevozljiv u manualu :misli:
negdi postoje u temama ti postovi i sve moje zamjerke tada, a s ovim iz 2019-e su sve te moje zamjerke ispunili :)...kratke brzine, blokada na cca 6400, svjetlo koje bi se trebalo postaviti da bljesne pri đirima u maksimumu kako bi na vrijeme mogao i prominiti brzinu :)...
Na koliko ti diri tuce blokada u manualu


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
aprilliaaa said:
upravo sam jučer ugradio prednji lančanik sa zubom manje, prvenstveno da do maksimuma iskoristim petu a pogotovo šestu brzinu
prvi blic dojmovi su odlični, učinio samo par semafora po gradu
što se tiće motora i sitnica oko njega s ovim sam priču zaokružija: elektronika RapidBike, K@N filter, komplet ispuh i ovja lančanik...bomba :)
...a razlika postoji od godine do godine, malo su dotjeravali DCT (seki javi see :jesus:) i ovjes
največa razlika je od 2019-e kada su u manualu dodali 1000 điri više, to je meni najvažnija razlika jer ga stalno i vozin u manualu
sječam se, davno je izaša prvi model, kad sam ga vozio da mi je brzo tukao u blokadu, praktički nevozljiv u manualu :misli:
negdi postoje u temama ti postovi i sve moje zamjerke tada, a s ovim iz 2019-e su sve te moje zamjerke ispunili :)...kratke brzine, blokada na cca 6400, svjetlo koje bi se trebalo postaviti da bljesne pri đirima u maksimumu kako bi na vrijeme mogao i prominiti brzinu :)...

Hvala na odgovoru.Ovo da su pustili da ide do 7500 sam video ovde u temi i to je odlicna stvar,ne znam da li ce da utice na dugotrajnost motora ali za voznju je super.Za lanacnik jedan manje napred sam cuo da je odlicna stvar i to se razmisljam da uradim samo ne znam da li ce nesto da steti motoru,msm da treba i onaj speedo healer da se stavi jer ne meri tacno brzinu,a kazu i da kad dodas 2 pozadi ili 3 ne secam se lepo to je kao jedan manje napred.Koliko te kostalo to u eurima da se stavi lancanik,k&n filter i rapid bike (za full izduv znam cene) ako nije tajna? Ja stavio yoshimuru r11 i lepo joj bas stoji a i cuje se bas lepo.Jeste da brzo nabije u manuelu,ja sam se jedva navikao,mada najvise volim u manuelu da vozim.Ne znam da li moze mapa sa 750 mozda na 700? Jedan lik mi je rekao da je uradio na svojoj od 700 nesto preko kompa i da mu sad ide 200 bukvalno,ali meni je sve to sumnjivo koliko je stetno itd.Jel ti ta 750 (posto kazes da si vozio prvi model) dosta bolje ide (ne msm na manual mode) nego taj prvi model ako se secas,racunam da si svoju uzeo stock pa tek onda stavljao sve te stvari pa sad vrv ide kao metak.. :D
 
K@N cca 500 kn
Rapid bike cca 600 eur
Lancanik nesto ispod 200 kn
Uracunaj tu i ruke...za ugradit RB moras dosta toga raskopat i mestar mora da je strucan...

Gore je po motor linjat ga nego ga razvlacit,to sta se tice dugovjecnosti
Prominija san ulje na cca 10500 km i ni kapi nije trebalo dolivati u tom intervalu a nisan ga stedija