Honda INTEGRA 750

Rachau said:
Nero, Nero, po tebi je to isto šta je i Apriliaaa napisa?

Napisa je da mu se olaksa volan kad napuca pun gas (nije ni napisa u kojoj brzini)  :misli:
 
ualaa šta su se ovi pravi motoisti nadovezali :jesus:
nepricamo ovde o R-ovima, razumljivo je o kojoj klasi se ovde piše (50-60 ks)
i ako se kaže da rastura, onda rastura ali za tu klasu
i ne pada mi napamet izvodit pidarije na zadnje kolo, nero je dobro razumija što san mislija, na momente kad razvlačin prve brzine osjetin olakšanje prednjeg kraja i to je to
a i nije da nisu mnogi jači platili buletu :LOL:
 
aprilliaaa said:
ualaa šta su se ovi pravi motoisti nadovezali :jesus:
nepricamo ovde o R-ovima, razumljivo je o kojoj klasi se ovde piše (50-60 ks)
i ako se kaže da rastura, onda rastura ali za tu klasu
i ne pada mi napamet izvodit pidarije na zadnje kolo, nero je dobro razumija što san mislija, na momente kad razvlačin prve brzine osjetin olakšanje prednjeg kraja i to je to
a i nije da nisu mnogi jači platili buletu :LOL:

(y)

-1 zub naprijed je najbolji mod na svim motorima koje sam vozio.
 
seki22 said:
Sve mu uzalud kad ga napere 560 sa sporckin variomaton[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Jel si siguran u to? Fabricki ih Integra dere sve,t max ne moze da joj pridje nijedan.Ima neki lik italijan budzio Integru ide 4 sekunde do 100 a ne secam se lepo koliko joj treba do 212 ali isto malo nesto.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Rachau said:
Taj sa 70 kg bi vjerojatno bia nova zvijezda nastavka one pizdarije od filma Torque, u Torque 2 to bi bia daleko najbrutalniji motor.
Naravno da bi u kinima bilo opasno vodit dicu gledat jer ne smijemo isključit mogućnost ejakulacije vlasnika takvih motora kad vide šta taj motor snage i kilaže omanjeg traktora može.

Ja npr nisam gledao film tako da hvala sto si mi rekao tako da cu taman da pogledam dok traje izolacija :D
Bruno1 said:
A jel bia neki problem sa brojanjem km na satu i to?

Jeste,i za kmh sat i za predjene kilomete,pisao je aprilia bas imas nekoliko postova iznad.
Nero said:
Da.

https://www.youtube.com/watch?v=7k3LpehgSCM

Cak je kilaza nebitna.

Drug mi je pricao koji ima dvoguznog t maxa novog kupio,vozio ga na zadnji ali kratko,a vozio od drugog lika interu 700 i kaze ona ide duze dosta,mada sve to je mucenje motora,ja licno to ne bih radio..lep je osecaj verujem ovo sto kaze aprilia kad das gas a uzdigne se malo prednji,kao ovi na moto gp hah
Nero said:
(y)

-1 zub naprijed je najbolji mod na svim motorima koje sam vozio.

Ja hocu to da probam bas,isto sam cuo da je to najbolje.Mada neki kazu da je bolje na zadnjem da se stavi tri vise jer je to kao jedan manje napred ali da je bolje po lancanik da ide pozadi jer je prednji vise opterecen ali sta znam sad..bas cu da probam to..

aprilliaaa said:
ualaa šta su se ovi pravi motoisti nadovezali :jesus:
nepricamo ovde o R-ovima, razumljivo je o kojoj klasi se ovde piše (50-60 ks)
i ako se kaže da rastura, onda rastura ali za tu klasu
i ne pada mi napamet izvodit pidarije na zadnje kolo, nero je dobro razumija što san mislija, na momente kad razvlačin prve brzine osjetin olakšanje prednjeg kraja i to je to
a i nije da nisu mnogi jači platili buletu :LOL:

Sta kazes na ovo sekijevo za 560? jel si se oprobao sa tkvima iz iste klase i to? msm ako zelis da podelis sa nama,ja verujem da na krace mozes i sa jacim motorima da pariras..
 
seki22 said:
Sve mu uzalud kad ga napere 560 sa sporckin variomaton[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Jel si siguran u to? Fabricki ih Integra dere sve,t max ne moze da joj pridje nijedan.Ima neki lik italijan budzio Integru ide 4 sekunde do 100 a ne secam se lepo koliko joj treba do 212 ali isto malo nesto.


Rachau said:
Taj sa 70 kg bi vjerojatno bia nova zvijezda nastavka one pizdarije od filma Torque, u Torque 2 to bi bia daleko najbrutalniji motor.
Naravno da bi u kinima bilo opasno vodit dicu gledat jer ne smijemo isključit mogućnost ejakulacije vlasnika takvih motora kad vide šta taj motor snage i kilaže omanjeg traktora može.

Ja npr nisam gledao film tako da hvala sto si mi rekao tako da cu taman da pogledam dok traje izolacija :D
 
aprilliaaa said:
ualaa šta su se ovi pravi motoisti nadovezali :jesus:
nepricamo ovde o R-ovima, razumljivo je o kojoj klasi se ovde piše (50-60 ks)
i ako se kaže da rastura, onda rastura ali za tu klasu
i ne pada mi napamet izvodit pidarije na zadnje kolo, nero je dobro razumija što san mislija, na momente kad razvlačin prve brzine osjetin olakšanje prednjeg kraja i to je to
a i nije da nisu mnogi jači platili buletu :LOL:

Kako si zločest, ne bi da Neru ni meni da komentiramo i zajebajemo, ovako priko foruma još bi ljudi te i mogli doživit ko pravog motoristu koji je toliko proša, posjedova, vozia motora, pa normalno da kad odvrneš gas da je pridnji kraj lakši a to šta bi se on odlipija od poda je dalekoooooo.
 
Rachau said:
Kako si zločest, ne bi da Neru ni meni da komentiramo i zajebajemo, ovako priko foruma još bi ljudi te i mogli doživit ko pravog motoristu koji je toliko proša, posjedova, vozia motora, pa normalno da kad odvrneš gas da je pridnji kraj lakši a to šta bi se on odlipija od poda je dalekoooooo.
Osiječaš se ugroženo ili šta  :misli: pidiš samo jer ti je dosadno ili šta  :wc:
 
Tane said:
Jel si siguran u to? Fabricki ih Integra dere sve,t max ne moze da joj pridje nijedan.Ima neki lik italijan budzio Integru ide 4 sekunde do 100 a ne secam se lepo koliko joj treba do 212 ali isto malo nesto.


Ja npr nisam gledao film tako da hvala sto si mi rekao tako da cu taman da pogledam dok traje izolacija :D
Ma neznan
Niti je to bitno....zajebajen malo aprilju
Malo diskutiramo
Meni prika je ima Integru 750 iz 2017 god a ja na Kralju sa malossijem
Ono.....Kralj malo parira ali brza je Integra.vozac na Kralju tezi bar 15 kg tada
E sad....Kralj je vec 12 god stari model
560 bi triba bi ka metak sam od sebe a sa sporckin variomatom bi triba palit gume
Dok Apriljina Integra ie isto nabudena[emoji23]
U svakom slucaju bia bi to zanimljiv dvoboj
Samo aprilja ima 115 kg a Joke 66 kg pa neznan kako bi to izgledalo
mora bit neki dobar vozac u rangu aprilje i slicne kilaze
Pada mi Cosmic na pamet ali on ako i dode doma morat ce u samoizolaciju


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tmax napucani vs integra original u automatskom modu, max ostaje iza
Tmax i ovaki i onaki kakvi god vs integra napucana u manualu, dva svijeta
 
Za integru nemogu komentirat, ali nc700x dct je u automatskom modu sa 530 2016 sa variomatom bia isti sa semafora jedno 300 metara. Drugi semafor pribacia u manual i skinia ga za jedno 2 duzine motora na otprilike istu udaljenost. Ovaj na tmaxu bia bar 30 kila mrsaviji. Sad sa nc750x al manual protiv 530 al 2018 isto variomat, jedno 50 metara na 500 metara je 530 bia iza

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
Mislav RR said:
Za integru nemogu komentirat, ali nc700x dct je u automatskom modu sa 530 2016 sa variomatom bia isti sa semafora jedno 300 metara. Drugi semafor pribacia u manual i skinia ga za jedno 2 duzine motora na otprilike istu udaljenost. Ovaj na tmaxu bia bar 30 kila mrsaviji. Sad sa nc750x al manual protiv 530 al 2018 isto variomat, jedno 50 metara na 500 metara je 530 bia iza

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk
E ali 560 sa sporckin variomatom ne bi podcjenjiva


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Istina, vidia po gradu kako ide onaj iz pb i to djeluje prilicno dobro za skuter

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk