Honda INTEGRA 750

DiAbLeRo said:
Samo da se zatefterim na temu...

:mrgreen:
c61c7382c470d71568902225b5c96a46.jpg
1634c975980294f4f5f1c9cd93ab8624.jpg


Sent from my MI 9 using Tapatalk

KRalju skidam kapu!!!! :jiggie:
ovo ljeto kad nas odkoronaju  obavezna kavica!!
Moram vidit to cudo uzivo..
 
točna brzina na celeru hm !?
o tome sam počeo razmišlat sad kad san stavio jedan zub manje prednji lančanik
nebi mi to toliko bili ni bitno da pored krive brzine ne broji i krive kilometre, pa se recimo skupi dosta više kilometara na duge staze...a to utjeće u konačnosti na vrijednost samog motora
svaki motor u originalu isto krade i do 10%
skinuo aplikaciju o Speedo healera V4, pomoću koje jednostavno odrediti postotak koliko krade određeni motor ili postavka
potrebno je znat kolika je stvarna brzina i ona na celeru ili preko odnosa zubaca prije i poslje i veličine kola...
i tako ispada da mi je kriva brzina u originalu -5,2%, a sa zubon naprid manje -10,8%, što zanči da za toliki postotak više prikazuje na celeru
uglavnom očekujem Speedo Healer V4 :)
 
Ja to rjesin tako da gledan celer i GPS
Razlika cca 5-7 kmh
Zavisi koja brzina
Morat cu malo detaljnije mirit


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni na celeru 55 a GPS 50, na celeru 110 a GPS 100.
Indikator brzine je u getribi na osovini prednjeg lančanika a ne na prednjem kolu ka kod starih motora.
 
seki22 said:
Ja to rjesin tako da gledan celer i GPS
Razlika cca 5-7 kmh
Zavisi koja brzina
Morat cu malo detaljnije mirit


Sent from my iPhone using Tapatalk
nije mitoliko važno koliko pokazuje brzinu, nego mi je važnije da bude ispravna kilometraža
 
aprilliaaa said:
nije mitoliko važno koliko pokazuje brzinu, nego mi je važnije da bude ispravna kilometraža

Radi kamera. :misli:
 
aprilliaaa said:
pa ako gledan celer uvik san na strani sigurnosti..pokazuje više nego što je :)
Tako je
Nego jesi jos uvik non stop u manualu ili da stavis na najsportskiji mod......


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
seki22 said:
Tako je
Nego jesi jos uvik non stop u manualu ili da stavis na najsportskiji mod......


Sent from my iPhone using Tapatalk
Rijetko pokusan pa se nakon dva semafora vratin u manual ...jednostavno jedno s drgin nema veze
 
aprilliaaa said:
Rijetko pokusan pa se nakon dva semafora vratin u manual ...jednostavno jedno s drgin nema veze
Ja miksan
Jedno 85% manuala a 15% automatika u gradu
Van grada automatika i +- za korekcije kad zatreba.ali rijetko
S3 mod i EB 2 ili 3 i pici.....
EB 1 nisan ni gleda.....


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
aprilliaaa said:
točna brzina na celeru hm !?
o tome sam počeo razmišlat sad kad san stavio jedan zub manje prednji lančanik
nebi mi to toliko bili ni bitno da pored krive brzine ne broji i krive kilometre, pa se recimo skupi dosta više kilometara na duge staze...a to utjeće u konačnosti na vrijednost samog motora
svaki motor u originalu isto krade i do 10%
skinuo aplikaciju o Speedo healera V4, pomoću koje jednostavno odrediti postotak koliko krade određeni motor ili postavka
potrebno je znat kolika je stvarna brzina i ona na celeru ili preko odnosa zubaca prije i poslje i veličine kola...
i tako ispada da mi je kriva brzina u originalu -5,2%, a sa zubon naprid manje -10,8%, što zanči da za toliki postotak više prikazuje na celeru
uglavnom očekujem Speedo Healer V4 :)

JEl mozes sad nesto vise da kazes o jednom zubu manje sto si stavio,kako ti se cini,jel ima razlike i jesi li zadovoljan? Ovo za kilometre nisam znao.svi pricaju za brzinu da hoce da pokazuje drugacije a niko za kilometre,a to je i bitnije mnogo sto ti kazes..
 
Tane said:
JEl mozes sad nesto vise da kazes o jednom zubu manje sto si stavio,kako ti se cini,jel ima razlike i jesi li zadovoljan? Ovo za kilometre nisam znao.svi pricaju za brzinu da hoce da pokazuje drugacije a niko za kilometre,a to je i bitnije mnogo sto ti kazes..
ovi vikend san se izvoza :)
pre dobro sa zubon manje, sve se brže događa što mi paše
a i Rapid Bike sve opskrbljuje kako treba...praktično ovo je bila točka na kraju svega prije stavljenog :)
konačnu brzinu nisan ima di gledati
ponekad osjetim da bi se prednji kraj tija odlipit od asfalta...mojih 115 ipak ga drže prizemljenim :tongue:
 
Nevjerojatno, znači da sidne neko od 80 kg na tvoj motor realno je za očekivat da bi se vozia na zadnje kolo?!
 
aprilliaaa said:
ovi vikend san se izvoza :)
pre dobro sa zubon manje, sve se brže događa što mi paše
a i Rapid Bike sve opskrbljuje kako treba...praktično ovo je bila točka na kraju svega prije stavljenog :)
konačnu brzinu nisan ima di gledati
ponekad osjetim da bi se prednji kraj tija odlipit od asfalta...mojih 115 ipak ga drže prizemljenim :tongue:

Au,sto kaze kolega zamisli nekog sa 70,80 da sedne na nju pa to bi isla na zadnji svaki put kad nabije pun gas :D Dobro,ti imas i rapid itd pa je to sve brutalno,ali bitno da radi posao skraceni prenos.Ma meni krajnja manje vise,mada s obzirom da je na 700 lenja ta 6 mozda cak sa zubom manje i ne izgubi krajnju jer iovako je jedva nabije a racunam da ce bolje da povlaci kad dodje u 6 sa zubom manje pa cu moci bolje da izvucem tu 6..To je na 750 malo bolje koliko znam,nije joj lenja 6 brzina
 
Tane said:
Au,sto kaze kolega zamisli nekog sa 70,80 da sedne na nju pa to bi isla na zadnji svaki put kad nabije pun gas :D Dobro,ti imas i rapid itd pa je to sve brutalno,ali bitno da radi posao skraceni prenos.Ma meni krajnja manje vise,mada s obzirom da je na 700 lenja ta 6 mozda cak sa zubom manje i ne izgubi krajnju jer iovako je jedva nabije a racunam da ce bolje da povlaci kad dodje u 6 sa zubom manje pa cu moci bolje da izvucem tu 6..To je na 750 malo bolje koliko znam,nije joj lenja 6 brzina
Sve mu uzalud kad ga napere 560 sa sporckin variomaton[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tane said:
Au,sto kaze kolega zamisli nekog sa 70,80 da sedne na nju pa to bi isla na zadnji svaki put kad nabije pun gas :D Dobro,ti imas i rapid itd pa je to sve brutalno,ali bitno da radi posao skraceni prenos.Ma meni krajnja manje vise,mada s obzirom da je na 700 lenja ta 6 mozda cak sa zubom manje i ne izgubi krajnju jer iovako je jedva nabije a racunam da ce bolje da povlaci kad dodje u 6 sa zubom manje pa cu moci bolje da izvucem tu 6..To je na 750 malo bolje koliko znam,nije joj lenja 6 brzina

Taj sa 70 kg bi vjerojatno bia nova zvijezda nastavka one pizdarije od filma Torque, u Torque 2 to bi bia daleko najbrutalniji motor.
Naravno da bi u kinima bilo opasno vodit dicu gledat jer ne smijemo isključit mogućnost ejakulacije vlasnika takvih motora kad vide šta taj motor snage i kilaže omanjeg traktora može.
 
Rachau said:
Nevjerojatno, znači da sidne neko od 80 kg na tvoj motor realno je za očekivat da bi se vozia na zadnje kolo?!

Da.

https://www.youtube.com/watch?v=7k3LpehgSCM

Cak je kilaza nebitna.