Honda NM4 Vultus...... šta reći.....

DiAbLeRo

Well-known member
Honda je nadmašila samu sebe... Predstavila je Vultus NM4 na bazi NC 750 platforme, na tragu vrlo osebujne, nikad shvaćene DN-01, valjda.

Trenutno vozim Hondu VFR i imam samo riječi hvale, ali draga Honda... get a grip!

:shock:
 
I još detalja, višebojna LED rasvjeta, ima i Hello Kitty varijantu!!!

:0648:
 
U svakom slucaju zanimljivo prometalo..polu choper-polu skuter.Vidim nema kvacila znaci automatik,a ima i par dobrih  rjesenja,udoban,ne puse vjetar,ima pretinaca za sitnice vise nego Tmax a garant je i brzi tako da ce nac pokoju musteriju :mrgreen:
 
Mislim da će ga kupovati fanovi Judge Dredd serijala.Malo kopiraju taj film.SAmo još montiraš minigunove gore i prava stvar za policiju :D
 
:shock: kaj je to :misli:          šparet (y)
 
Totalno futuristički / oštro / sick...


Prodavat će se  :mrgreen: (y)
 
za prodaju u EU bice najbitnija cijena-ako bude korektna mozda i prodaju par komada...Japan je druga prica-tamo su ludi za ovim cungalunga-transformersima :mrgreen:
 
Jos jedno ultra super cool futurusticko vozilo koje spaja dva nespojiva svijeta.. :palacdolje:


Ruzno smece :rolleyes:


 
cijena ce biti oko 11.000€, a koliko će se prodavati vidjet ćemo. Mada sam imao nekoliko upita čak i kod nas za DN-01 znači moglo bi ovaj bit čak i prodavan model
 
1 komad DN01 se vozi po ZG. Nikad nisam vidio ko ga vozi. Predpostavljam da je ovaj kao i većina novih vozila na 2 kotača (motora i skutera) dizajnirana za metroseksualce.
 
to ce u Japanu ic ko alva ...

kakve se tam pizdariye delaju ova Honda Vultus je jos i kamilica :LOL: :mrgreen:

blog-seanwood-tokyo-scooters.jpeg
 
ko je kriv Suzukiju kad nemaju muda da naprave od ovog serijski motor, a imali su nesto slicno prije par godina..tj malo previse slicno-mozda j e dizajner isti :misli:

 
http://www.motorcyclenews.com/news/2017/march/honda-nm4-vultus-ghost-in-the-shell-scarlett-johansson/