Honda NT1100

Ja imam pitanje

A sta to opce probavas?!

Bolje isprobaj R1 😀
 
  • Haha
Reactions: ybr125
Gdje se nalazi ova hrđa, i koliko je star motor?
Nisam očekivao da ćeš ti postaviti ovo pitanje (ipak ti je Honda u duši 🤣😉). To je ruzinavi nosač auspuha koji ima 5000 km i 3 mjeseca .... valjda nisu imali 20 ml farbe ...
Ja imam pitanje

A sta to opce probavas?!

Bolje isprobaj R1 😀
Evo vise necu nista osim bmw-a xr 1000 i multistrade ako dobijem priliku jer vidim da tracera 9 nije lako nadmašiti.
Probao sam nedavno R1 (2018) i gsxr 1000 k6 ali to mi je premalo tako da odustajem od sportiva 😔
 
R1 i mt09 bi u kirurgiji bili kao skalpel i čakija.
Ma bravo 👍
Neka si ti meni rekao,evo ja sam bio siguran da je mt09 10 puta bolji od R1.
To sam napisao ybr-u i ako nisi vidio stavio sam smajlić na kraj a on i ja znamo zašto sam to napisao,i šta je bilo,ako te zanima pitaj a ne ovako donositi glupe zaključke
 
Gle, ja se isto vozim sa mojim i mislim se, odlicno ide i onda me neko zezne i uvali mi da probam, zadnje sa vozio 636 i onda vidim koliko je u stvari tako jedan sportski motocikl precizan, stabilan i kako koci.
Samo, meni se vise tako ne vozi.
Da li je jedan od ta dva razlicita motocikla bolji, ja ne znam, ovisi sta hoces radit.
ako raskupusas slaninu i luk i treba narezat slaninu, bolja je cakija.
 
Vratio bih se na NT i voznju ybra, da li tako odvezes svaki motocikl na probi ili je to slucaj samo s hondama?
taj hondin 1100 motor gura 88 konja na zadnji, za primjer, deklarina je kao i strom 1050 sa 102 konja u papirima, a strom druka na zadnji 93 konja.
Stari trejser 104
cycle world dyno
 
Gle, ja se isto vozim sa mojim i mislim se, odlicno ide i onda me neko zezne i uvali mi da probam, zadnje sa vozio 636 i onda vidim koliko je u stvari tako jedan sportski motocikl precizan, stabilan i kako koci.
Samo, meni se vise tako ne vozi.
Da li je jedan od ta dva razlicita motocikla bolji, ja ne znam, ovisi sta hoces radit.
ako raskupusas slaninu i luk i treba narezat slaninu, bolja je cakija.
Normalno da je R1 bolji i to u svakom pogledu,kao što sam i rekao,stavio sam smajlića,znači bila je zajebancija. Ako te zanima, zadnji đir kad smo bili ybr i ja skupa,bilo nas je 9 s motorima i jedan od tih motora je bio ovaj zadnji model R1 i on je u jednom zavoju izletio ravno,imao je sreće pa nije završilo loše, uglavnom moj komentar je bio zajebancija na taj događaj i bio je upućen ybr koji je bio tamo i koji zna šta se desilo
 
Vratio bih se na NT i voznju ybra, da li tako odvezes svaki motocikl na probi ili je to slucaj samo s hondama?
taj hondin 1100 motor gura 88 konja na zadnji, za primjer, deklarina je kao i strom 1050 sa 102 konja u papirima, a strom druka na zadnji 93 konja.
Stari trejser 104
cycle world dyno

Taj hondim motor u africi rasturi v stroma u svakom pogledu. I to jako.
Na papiru v strom ima više snage.
Ima dosta testova na youtube.
 
Pravo da ti kažem, ja sam se vozio u grupi sa crf 1000, ja imam mt07, dok ona izvuče one njene štapove iz vilice ja sam otišao 100 metara.
 
Pravo da ti kažem, ja sam se vozio u grupi sa crf 1000, ja imam mt07, dok ona izvuče one njene štapove iz vilice ja sam otišao 100 metara.
Ja sam sasvim slucajno uzeo sedmicu,od frenda,dao mi da se vozikam dok ne uzmem nekaj,pošto je honda otišla neplanirano,prek noci,otišli ja i zena dir do senja,karlobaga,i zaljubio se u motoric...cudo kako ide sa toliko malo konja,vozi se ko bicikl i troši malo više od istog...u svemu mi je bolji i od fazera 8 i od crosrannera,osim kocnica
 
Pravo da ti kažem, ja sam se vozio u grupi sa crf 1000, ja imam mt07, dok ona izvuče one njene štapove iz vilice ja sam otišao 100 metara.

Ma sve jasno.
Ipak je africa stroj od 250kg. Koliko ima više snage od mt07 toliko je pate kg.

Ali navodno nova 1100 ima puno bolje. Probao nisam već gledam recenzije na netu.
 
E moj crni...stislo je i tebe,ova kriza.
Vozis jeftilen,konfekciju...
Ha ha,pa nisam nikad mislio uzet to,ali zena ga moze vozit,taman joj je,a ja cekam jednog gt,od frenda,sta cemo realizirat na kraju sezone,i onako ga non stop vozim,a zena sedmicu
 

Attachments

  • 20210912_112740.jpg
    20210912_112740.jpg
    2.6 MB · Views: 0
Vratio bih se na NT i voznju ybra, da li tako odvezes svaki motocikl na probi ili je to slucaj samo s hondama?
taj hondin 1100 motor gura 88 konja na zadnji, za primjer, deklarina je kao i strom 1050 sa 102 konja u papirima, a strom druka na zadnji 93 konja.
Stari trejser 104
cycle world dyno
Osim Honde malo tko daje tesne vožnje .... Nekada Yamaha i BMW nesto organiziraju ali rijetko u zadnje vrijeme tako da nisam puno toga probao ....

Kažem ti imao sam osjećaj da NT 1100 i moj bivši tracer 700 idu isto ( minamalne razlike). Africa twin mi je ostala u drugačijem sjećanju. Tamo su preuske gume za brzu vožnju po cesti ali kao da je imala više snage i bolji zvuk