Honda NT1100

Uglavnom, u Hondinom stilu, doduše s par rijetkih izuzetaka - fail i to žešći.

:cautious:
Nikako ne mogu svatit ko ce dat iste ako ne i vece pare za ovo omisto Suzukija 1000 GT i Kawasakija(mislin SX 1000)
Pa cak i Tracer 900 GT
Jedino i iskljucivo ako oce DCT…..
Naprosto nevjerojatno……….
 
Nemojte tako..dobar uradak ima finih karatkeristika..recimo nemoze stat kaciga u bocne kofere..tako da ih mozes skinut I olaksat motor da ima manje od 250kila..onda recimo ima tu kontrolu za dizanje na zadnji..jebiga opaka snaga mora se kontrolisat..maglenke u seriji sto je pohvalno..jebo motor bez maglenki..podesavanje vizira sa obje ruke.nemoguce u voznji znaci mislili su na sigurnost...usput treniras bicepse..itd..honditis live
 
podesavanje vizira sa obje ruke.nemoguce u voznji znaci mislili su na sigurnost...usput treniras bicepse..itd..honditis live
baš sam danas gledao test, izgleda kao da ga kida kad vuce gore dolje :mrgreen:
zanimljiv motor, ružna prednja maska, po meni ima sve što treba netko za cestu, jeftiniji je i od suze i od gorespomenutog tracera ako nije dct...
da ja uzimam vjerovatno bi bio suzuki (GSX-S1000GT Travel Edition), no ono jedno svjetlo tesko je progutat :ROFLMAO:
 
Nemojte tako..dobar uradak ima finih karatkeristika..recimo nemoze stat kaciga u bocne kofere..tako da ih mozes skinut I olaksat motor da ima manje od 250kila..onda recimo ima tu kontrolu za dizanje na zadnji..jebiga opaka snaga mora se kontrolisat..maglenke u seriji sto je pohvalno..jebo motor bez maglenki..podesavanje vizira sa obje ruke.nemoguce u voznji znaci mislili su na sigurnost...usput treniras bicepse..itd..honditis live
Pa da
Motor bez maglenki…..
Katastrofa…….
Kad to vidin odma mi dode slabo
Koi kua imas motor ako nemas maglenke…za sminku????
 
baš sam danas gledao test, izgleda kao da ga kida kad vuce gore dolje :mrgreen:
zanimljiv motor, ružna prednja maska, po meni ima sve što treba netko za cestu, jeftiniji je i od suze i od gorespomenutog tracera ako nije dct...
da ja uzimam vjerovatno bi bio suzuki (GSX-S1000GT Travel Edition), no ono jedno svjetlo tesko je progutat :ROFLMAO:
Da ali ako nije DCT onda je doista za neku stvar……opet kazen da je to jedini razlog zasto bi neko kupia ovo
Mislin DCT je max 1000 eura……
Znaci razlike u lovi su minimalne….
Suza 152 ks
Honda 102 ks
Kawa bice 145
A ista vrsta motora deboto……

uglsvnom jako san razocaran…..
 
Nije ti ovo ni sličan motocikl kawasaki z 1000sx, kod kawasaki z 1000sx, kad se uvališ u onu muldu od sjedišta, mrdanja nema, bez obzira koliko si visok, 165 ili 2 metra. Suzuki i kawasaki su kratku motocikli, staromodni sport toureri, tracer 900 je isto kratak motocikl.
Ja nisam gledao tehničke podatke ove honde, ali međuosovinsko rastojanje bi joj trebalo prebacit 1,5 metar.
Hod ovjesa 150 mm. sav bi trebao otici prema komfornijoj voznji, suzuki gsxs i kawa z sx su sportski motori sa uspravnijom pozicijom sjedenja.
I tako dalje.
Bar mi vozači hondi smo obrazovani, seki, drž se toga.
Jer mi vozimo naš motocikl upravo zbog toga i toga, a ne zbog šiki miki fora.
 
Last edited:
nisam ni sumljao da od loših piva favoriziraš pan
 
to je ok ako voliš pijane traktoriste koji izliječu s sporednih cesta kojih ima xyz
ne zalazim često u taj kraj, a sada ću još rjeđe da me ne namaže kamikaza na dominatoru
 
  • Haha
Reactions: Dene
Ovaj motocikl ulazi sa versys 1000 u istu klasu, malo je laksi, slabiji i imati ce manji izbor opreme, jeftiniji u osnovnoj verziji.
BMW F900xr, multinastrada 950, Tacer 900 su konkurencija.
Koliko vidim, rama i motor od crf 1100, instrumentalna tabla isto. malo je uskopljena elektronikom u odnosu na crf 1100 i adventure sports. Za sada je tako, mozda izadje opsirnija verzija do kraja iduce godine, ko zna.
mogli su ponudit luxuzniju verziju sa showa eera, cornering lights, IMU i najnovijem DCT.
meni izgleda ok, ali di cu se pojavit u strukovcu ispred ducana s tim, munjshild bi je krstio u dominatora.
 
kaj si dosadan s tim štrukovcima, zasadbregima i mačkovcima, nemam potrebe zalaziti u taj kraj niti prolaziti tom užasnom cestom, ona je rezervirana za ove kaj delaju na baušteli v austriji
 
vidiš da ovaj stručnjak bauštelac izbosne, obrazovani hondaš, bolje zna kafane i sela od mene