Honda RC213V-S 2015

DiAbLeRo

Well-known member
Street legal varijanta MotoGP varijante, V4 1000 kubika, Fireblade ostaje u ponudi...

http://www.motoblog.it/post/353258/honda-rc213v-s-2015-il-prototipo-motogp-diventa-stradale-a-eicma-2014
 
Još uvijek samo prototip

a novi CBR će još da čeka
 
Ruzno ali ipak puno ljepse od nove R1.
Kawa je za ovo mrak!!! :mrgreen: IMHO 8)
 
http://www.youtube.com/watch?v=yRVgMy7NhxI
 
b5bc184e6e6e6b63e9cb605395ea6928.jpg
4da9472079254b5cc49fade9c567f488.jpg



Don
 
u jednom ce sigurno bit bez konkurencije a to je cijena..nemojte sanjat da cete ga vidit uzivo na cesti, a kamoli da ga neko kupi :mrgreen:
 
gastajbarter said:
u jednom ce sigurno bit bez konkurencije a to je cijena..nemojte sanjat da cete ga vidit uzivo na cesti, a kamoli da ga neko kupi :mrgreen:
Mislis,pa poznt je nas fetis na najskuplje igracke,nebi se iznenadija da je odma vidin negdi po Sibeniku ;);)
 
retrovizori vidi se da su stavljeni nebil se što prije maknuli sa motora  :LOL:
 
Srdoč bu ziher piknul jednu :mrgreen:

bez obzira što je još prototip i kaj bu skupa ko suho zlato ja ju lajkam 8) i to fest :mrgreen:
 
Halo Bing kako brat? Imam nešto za tebe, cijena sitnica u € šestocifrena  :D
 
od 25-30 €

pari mi se da je R1 - 2015 negdi na najboljen tragu za prodaju siroj populaciju  :misli:
 
ovo nije zamjena za fireblade niti motor za široke mase, baš kao što ni RC30 nije bio, a kak stvari stoje Honda s ovim cestovnim RCV cilja na istu metu i odstojanje kao i nekad sa RC30

u tom kontekstu je sasvim svejedno kolko će koštat i dal bu si ga neki proleter mogo priuštit kreditom u erste banci
 
Ok. Al zna se sto je donjela rc30 Hondi i kakvu je karizmu imala, koju je tehnologiju koristila. Isto kao i Rc45. Za ovu sam cuo i procitao astronomsku cijenu al ne i tehnikalije kojom ce je opravdati.
Oce li imat elektromagnetski, hidraulicni razvod?
Full magnezij-titan blueprinted masinu?
Svemirsku elektroniku?
Oce li bit sastavljana u hrc odjelu ili ce isti samo naljeonice lijepit?
Top topova showa-brembo komponente?
Nisam jos nigdje naletio na odgovore. Valjda nam i recu stogod.
 
Zasad nema nikakvih informacija o tehnikalijama,poznato je samo da je sklapa HRC odjel...
Jedva cekan nesto viseeee