Honda Ruting

Ja sam 2 mjeseca zvao da odradim prvi servis i nema odgovora, slao upite na mail i nista... na kraju otisao kod Viktora koji je ovlasteni za Hondu i rijesio sve u par dana.
Uglavnom palac dolje za Ruting kao servisnu podršku
 
Ja sam 2 mjeseca zvao da odradim prvi servis i nema odgovora, slao upite na mail i nista... na kraju otisao kod Viktora koji je ovlasteni za Hondu i rijesio sve u par dana.
Uglavnom palac dolje za Ruting kao servisnu podršku
Gdje je taj Viktor? Koji je to servis?
 
Honda Rijeka je katastrofa i to su misljenja i drugih koji posluju sa njima, al eto moraju jer je jedina Honda tu...a i ja sam imao lose iskustvo dok sam vozio Hondu
 
Odustao sam od njih. Zbog komentara, a i zbog toga sto im je trebalo 3 dana i hrpa poziva, da bi mi dali ponudu koja je skuplja vise od 50€ nego ovdje. Moram priznati, bili su ljubazni do jaja, i stvarno nisam dobio dojam da je nesto preko kurca napravio ili tako nesto. Ali sve skupa mi ne mirisi na dobro, pa necu kod njih. Ali isto tako moram priznati, Sekol se ne javlja niti na pozive na fiksnu liniju, niti na mob, niti na upit preko stranice, vec 3 dana, znaci nemoguce ga je dobiti. Mozda je na GO. Viktor motosport sam zvao danas, kaze da ce poslati ponudu u ponedjeljak. Slovenija mi nije usput, nema nista oko Kopra. Na kraju ce stvarno WraGG to odraditi. Samo sto je on skroz na drugoj strani nego tamo gdje ja trebam ici. E da mi je jedna obicna garaza...
 
  • Like
Reactions: barci
Nece @WraGG odraditi nego ces ti sam a ja cu ti pomagati i davati upute :mrgreen:
Hajde, znas i sam da to nije nista tesko ni komplicirano. Vidi kako sam ja neki dan navukao 260ku rucnom montirkom uz pomoc kolege. A ulje i filteri su bezveze posao. To rjesimo za pola sata doslovno. Treba li kod tebe neke intervale ponistavati na displayu?
Zar ne mozes u Mietwerkstatt to otici napraviti kad vec nemas gdje drugo? Oni tamo imaju i pravu montirku za gume.
 

Attachments

  • 25385E73-3694-4563-B0EF-F56D3B1CDFE4.JPG
    25385E73-3694-4563-B0EF-F56D3B1CDFE4.JPG
    2.1 MB · Views: 0
  • IMG_1149.JPG
    IMG_1149.JPG
    3.2 MB · Views: 0
Nece @WraGG odraditi nego ces ti sam a ja cu ti pomagati i davati upute :mrgreen:
Hajde, znas i sam da to nije nista tesko ni komplicirano. Vidi kako sam ja neki dan navukao 260ku rucnom montirkom uz pomoc kolege. A ulje i filteri su bezveze posao. To rjesimo za pola sata doslovno. Treba li kod tebe neke intervale ponistavati na displayu?
Zar ne mozes u Mietwerkstatt to otici napraviti kad vec nemas gdje drugo? Oni tamo imaju i pravu montirku za gume.
Mietwerkšta? :) Sta je to? Jel to ono sto mislim? Prvi put cujem da to uopce postoji.
Necu dolaziti, barem ne ove dane. Trebam dole za Pulu, eventualno Zagreb, ici nesto, ti si mi skroz u drugom smjeru. A nadam se da mi nece toliko dugo trebati da napravim taj hebeni servis i gume zamjenim. Nadam se to rijesiti ovaj tjedan. Ako ne, onda barem dole. Uzmem prikolicu i nakrcam motor, dole napravim to sto trebam na motoru, odvozim Plominku, malo jedem dobro, napravim sto trebam i nazad. Takav je barem plan bio. Ali kako je krenulo, doci cu kod tebe kad se vratim od dole. Nikako da napravim termin ni tu ni dole.
 
  • Like
Reactions: WraGG
Danas sam prolazio pored Rutinga i ušao pogledati da li imaju ADV 750. Ulazak, šetnja, obilazak, izlazak... nigdje nikog niti mi se itko obratio. Drugi put ću im maznut onog NRa, mislim da će tada svi izletit, uključujući čistačicu. :mrgreen:
Meni to i bolje, pusti me brate, ako šta treba doći ću do tebe :mrgreen:
 
Mietwerkšta? :) Sta je to? Jel to ono sto mislim? Prvi put cujem da to uopce postoji.
Necu dolaziti, barem ne ove dane. Trebam dole za Pulu, eventualno Zagreb, ici nesto, ti si mi skroz u drugom smjeru. A nadam se da mi nece toliko dugo trebati da napravim taj hebeni servis i gume zamjenim. Nadam se to rijesiti ovaj tjedan. Ako ne, onda barem dole. Uzmem prikolicu i nakrcam motor, dole napravim to sto trebam na motoru, odvozim Plominku, malo jedem dobro, napravim sto trebam i nazad. Takav je barem plan bio. Ali kako je krenulo, doci cu kod tebe kad se vratim od dole. Nikako da napravim termin ni tu ni dole.
Eno ne zna sta je Mietwerkstatt 😄
Ajd provozam se ja do tebe kad ti vec neces ovamo. Ja sam uhljeb, ja imam vremena 😄😄
 
  • Like
Reactions: CrispyKevin
Honda Rijeka je katastrofa i to su misljenja i drugih koji posluju sa njima, al eto moraju jer je jedina Honda tu...a i ja sam imao lose iskustvo dok sam vozio Hondu
.. prije 15-16 g sam nesto radio a njima, nesto dostavljao i sjecam se bili su bas ok. Cak sam s vlasnicom popio kavu, sef servisa je bio bas cool tip. Steta da je sad kako svi govore.
 
.. prije 15-16 g sam nesto radio a njima, nesto dostavljao i sjecam se bili su bas ok. Cak sam s vlasnicom popio kavu, sef servisa je bio bas cool tip. Steta da je sad kako svi govore.
Tako su u LS moto postali bahati, pa eto kako je zavrsilo
 
Meni tu ništa nije jasno..Za izradu ponude trrebaš upisati podatke o vozilu i vlasniku u program, rad i nekoliko stavki materijala. Ukupno 10 min. Puno sam rekao.
Je li moguće da im ne treba posla pa svi to odgađaju na dan, dva ili tri?
Uostalom, svaki servisni prijemnik može to izračunati i otprilike usmeno, bez da pogriješi više od 10ak eura.
 
Kad sam išao kupovati nova vozila baš zbog takve situacije Hondu sam prekrižio u startu od odmah.
 
Ja sam 2 mjeseca zvao da odradim prvi servis i nema odgovora, slao upite na mail i nista... na kraju otisao kod Viktora koji je ovlasteni za Hondu i rijesio sve u par dana.
Uglavnom palac dolje za Ruting kao servisnu podršku
Ima adv 350 koja je jos u garanciji i trebao sam napraviti servis. Odradio u rutingu u zg. Nazvao, dogovorio termin za tjedan dana, ostavio motor ujutro i popodne dosao po njega. Lik koji je preuzimao motor je bio vrlo pristojan i korektan. Ok, radilo se samo o izmjeni ulja pa ne mogu nista reci o servisu da je trebalo nesto ozbiljnije raditi ali moj dojam je bio cisto pozitivan. S obzirom sta sam cuo sve o rutingu ocekivao sam puno gore.
 
S obzirom da mi je motor van garancije budem sve sitnice (ulje, filteri, kočnice...) sam radio ali me zanima kome voziti motor za nešto ozbiljnije bilo u Dalmaciji ili Zg i okolica?
 
Danas sam prolazio pored Rutinga i ušao pogledati da li imaju ADV 750. Ulazak, šetnja, obilazak, izlazak... nigdje nikog niti mi se itko obratio. Drugi put ću im maznut onog NRa, mislim da će tada svi izletit, uključujući čistačicu. :mrgreen:
mogo si se, ko inače, pokenjat nasred dućana i izać😁




Srki
 
  • Like
Reactions: stipe_zxr