Honda Servis u Slavoniji?

vida666

New member
Evo presao sam sa Yamahe na Hondu pa me zanima di mi je najbolje otic na servis, imam Hondu Dominator 98'.
Trebao bi isto tako saznat di je najbolje kupovat dijelove za Hondu moze i u susjednim zemljama...


 
Vidi se da si novi sa Hondom - ispod avatara ti pise Dominatro!!!

:jesus:
 
vida666 said:
Evo presao sam sa Yamahe na Hondu pa me zanima di mi je najbolje otic na servis, imam Hondu Dominator 98'.
Trebao bi isto tako saznat di je najbolje kupovat dijelove za Hondu moze i u susjednim zemljama...

U OS nema ozbiljan Hondin servis, jedino ako Ruting ima nekoga...
Servisirati Dommia je trivijalna stvar, raspitaj se po gradu oko majstora,
ima ih nekoliko dobrih...
 
091 503 1493 Albert -ovlašteni serviser honde i korektan momak.... inače iz Osijeka je.
 
zvonko situm said:
091 503 1493 Albert -ovlašteni serviser honde i korektan momak.... inače iz Osijeka je.

A tko ga je ovlastio za Hondu?  :mrgreen: Lik je full ok, radi u Kia
servisu i održava dosta motora koji se voze u okolici  (y)
 
Ok za majstora mi vise nije problem ali sta je s dijelovima? Jel ima u Madi ili negdje osim rutinga ko nabavlja dijelove originalne za Hondu...
 
vida666 said:
Ok za majstora mi vise nije problem ali sta je s dijelovima? Jel ima u Madi ili negdje osim rutinga ko nabavlja dijelove originalne za Hondu...

A što ti treba od dijelova za Dommia ?
 
Za sad nista samo se raspitujem ako bi mi ikad trebalo nešto da znam di da tražim..
 
AnteK said:
A tko ga je ovlastio za Hondu?  :mrgreen: Lik je full ok, radi u Kia
servisu i održava dosta motora koji se voze u okolici  (y)
Pa ako te ruting šalje na prvi servis kod njega u taj kia-in servis....znači da ga je ruting ovlastio u ime honde da se tamo obavljaju servisi i ostalo !?
 
www.topmoto.hr

a tamo piše i ovo:

HONDA MOTOCIKLI , SKUTERI, ORGINALNI REZERVNI DIJELOVI
Šaljemo poštom!!
 
Cim stavim tablice odem do tamo.. htjeo bi vidjet dali mi mogu nabavit za bocne kofere originalan nosac i trebao bi odma i filter za ulje jel nemam pojma kad je ovom zadnji put mjenjano ulje...
 
zvonko situm said:
Pa ako te ruting šalje na prvi servis kod njega u taj kia-in servis....znači da ga je ruting ovlastio u ime honde da se tamo obavljaju servisi i ostalo !?

HM, Alberta znam osobno, ne šalje Ruting kod njega nego kod jednog
drugog... No ne garantiram... Pitam ga sutra iz puke znatiželje, možda
griješim, no mislim da ne griješim. Javim ti na PP , ako te zanima.
 
Ne moraš se raspitivati,Ruting zaista šalje kod tog drugog ali ovjere servisnu i ako je Albert napravio servis.Inače za tog kod kojeg Ruting šalje sam čuo vrlo oprečne komentare od različitih ljudi,ja sam s njim svojevremeno imao samo jedno iskustvo s jednom starom kramom i bilo je pozitivno,iskemijo je da se vozi a drugi nisu željeli ni pokušati(Alberta nisam htio daviti jer mi ionako vjerovatno ne bi naplatio).
 
VOPA said:
Ne moraš se raspitivati,Ruting zaista šalje kod tog drugog ali ovjere servisnu i ako je Albert napravio servis.Inače za tog kod kojeg Ruting šalje sam čuo vrlo oprečne komentare od različitih ljudi,ja sam s njim svojevremeno imao samo jedno iskustvo s jednom starom kramom i bilo je pozitivno,iskemijo je da se vozi a drugi nisu željeli ni pokušati(Alberta nisam htio daviti jer mi ionako vjerovatno ne bi naplatio).

U svakom slucaju nemogu pogrijesit ako se javim tom liku Albertu...

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,22782.msg458915.html#msg458915

evo slike motora sam stavio..a jesam mastio temu jjjzzzz....
 
Ma Albert je prva liga! Kod njega nikad nema zavlačenja... kad kaže koliko će trajati i kostati onda tako i bude
 
VOPA said:
Ne moraš se raspitivati,Ruting zaista šalje kod tog drugog ali ovjere servisnu i ako je Albert napravio servis.Inače za tog kod kojeg Ruting šalje sam čuo vrlo oprečne komentare od različitih ljudi,ja sam s njim svojevremeno imao samo jedno iskustvo s jednom starom kramom i bilo je pozitivno,iskemijo je da se vozi a drugi nisu željeli ni pokušati(Alberta nisam htio daviti jer mi ionako vjerovatno ne bi naplatio).

Moze li mi netko reci tko je "taj drugi". Da li zivi u/blizu vatrogasnog naselja?