Honda Servis u ZG

Hed

New member
Drustvo,

Mozete li mi preporuciti Hondin servis u Zagrebu. Mislim kupiti polovnjaka pa za pocetak onako neki generalni pregled, izmjene, malo farbanja (ova boja je uzas) pa kasnije redovna servisiranja.

Upit: Smijem li motor prefarbat u drugu boju, sto se tice registracije, tehnickog, policije ... i kako to ide?
 
Ovlašteni ti je Moto Sekol.
01/3484511 , 091/5611115
 
Promjenu boje moraš prijaviti na tehničkom, pa se ona upisuje u papire (registracijski list or something) pa onda s tim u MUP po novu prometnu.
 
Jel ide bez frke ili kmoram birati neke npr. orginal boje (hondine) za tu godinu proizvodnje ili ga smijem pofarbat kako ja ocu?
 
Na tehničkom ti odokativnom metodom odrede boju (imaju listiće sa uzorcima i šiframa), tak da nemaš frke. It's a free country (barem tako kažu).
 
Bok,

I ja imam slično pitanje. Di da odem na servis s hornetom 600?
Ima neko malo više informacija o Sekolu, normalno i pozitivnih i negativnih?

Hvala
 
doctor said:
Bok,

I ja imam slično pitanje. Di da odem na servis s hornetom 600?
Ima neko malo više informacija o Sekolu, normalno i pozitivnih i negativnih?

Hvala
Napiši malo detaljnije, za početak jesi li iz ZG, da li se radi o redovitom servisu, da li je motor pod garancijom itd...
 
Iz Zagreba sam, redovni servis na 15 000 km, nije pod garancijom. Zanima me kakav je Sekol i da li ima netko drugi i u kakvom je odnosu prema Sekolu, bolji, lošiji, jeftiniji, skuplji... Da li se isplati doći s kupljenim dijelovima, gdje ih kupiti itd.

Hvala.
 
Ja na Hondi redovite servise obavljam kod Sekola.
Motor mi je još pod garancijom, Sekol mi je blizu, itd...
Prije sam vozio Kawasakija, tako da su mi iskustva sa Sekolom jedina što se tiče Honde.

A inače, probaj se informirati na:
http://www.taubi-moto.cjb.net/
 
Eustahije said:
Ja na Hondi redovite servise obavljam kod Sekola.
Motor mi je još pod garancijom, Sekol mi je blizu, itd...
Prije sam vozio Kawasakija, tako da su mi iskustva sa Sekolom jedina što se tiče Honde.

A inače, probaj se informirati na:
http://www.taubi-moto.cjb.net/

Hvala Eustahije.
 
Bok . Putujem iz ČK na servis kod Sekula bez obzira na bližnje servisere već 6 godina. Svaki servis napravi kako treba uz ostali pregled motora koji ne bi trebao raditi ( disk pločice, stanje sveg što se može vidjeti i fizički probati ). Sve u svemu Sekol ! ( dottore )