HONDA SHADOW VT 600,94god,MUKE SA MONOAMORTIZEROM

Lupen III

New member
IMAM GORE NAVEDENU HONDU,ZADNJI KRAJ MI POPRILICNO PLIVA,AMORTIZER MI JE PRE MEKAN! ZANIMA ME DALI NETKO ZNA DALI NA TOM MODELU POSTOJI MOGUCNOST PODESAVANJA TVRDOCE OVIJESA ILI JE TVORNICKI NEPODESIV,VOZNJA U DVOJE JE IZNIMNO NESIGURNA JER NA NASIM SJAJNIM CESTAMA PRILIKOM DOLASKA NA RUPU BAS UDARA U TVRDO. TRGOVCI MOTOJELOVIMA ME UVJERAVAJU DA NEMEM MOGUCNOST REPARIRANJA ISTOG.ALI PRIJE NEKO ISKESIRAM OD 4 800 DO 6788 kn (BI TUBO AMORTIZER) ZELIO BI ISPITATI SVE OPCIJE,TE AKO NETKO NESTO ZNA U VEZI GORE NAVEDENE TEME,BIO BI MU/JOJ  ZAHVALAN DA MI JAVI! MOZE NA FORUM ILI NA MAIL [email protected]   SRDACAN POZDRAV I HVALA !!!
 
zamolio bih te da prilikom pisanja ne koristiš velika slova jer je to nekulturno po pravilima komunikacije na internetu ...
 
Neznam kako izgleda tvoj, no ako ti može stat ja bih ti prodao svoj amortizer od cbr600f '99 podesiv po svim parametrima, meni to ne treba više pa ako želiš imaš ga za svega 30€ a za te pare vjerujem da se isplati eksperimentirat  :D rupe za montiranje razmaknute su 305mm
 
aurellie said:
Neznam kako izgleda tvoj, no ako ti može stat ja bih ti prodao svoj amortizer od cbr600f '99 podesiv po svim parametrima, meni to ne treba više pa ako želiš imaš ga za svega 30€ a za te pare vjerujem da se isplati eksperimentirat  :D rupe za montiranje razmaknute su 305mm
upravo mi je na servisu kod mehanicara,vidim sa njim pa se javim..hvala
 
aurellie said:
Neznam kako izgleda tvoj, no ako ti može stat ja bih ti prodao svoj amortizer od cbr600f '99 podesiv po svim parametrima, meni to ne treba više pa ako želiš imaš ga za svega 30€ a za te pare vjerujem da se isplati eksperimentirat  :D rupe za montiranje razmaknute su 305mm
moje rupe za montiranje su razmaknute na 270mm,ali on kaze da amortizer nije podesiv a opruga je,ima 7 'zuba' za podesavanje,a meni je do sada bila na br1,stavio ju je sada na br5,mozda bude ok sada :) ...nadam se!? ipak hvala sto si se javio,ima mi frend takav motor pa ako mu bude sta trebalo javim ti se!!! pozzz
 
(y) (y) za nekoliko dana budem imao i amortizer od 600rr pa eto da se zna.

I mislim da ti napetija opruga neće puno pomoć, amortizer ti se mroa servisirat i gotovo. Izdvoji tu lovu koliko već traže vjeruj mi neće ti bit žao imat ćeš novi motor  (y)