Honda silver wing 600

Dragi vlasnici hondi s.w.
Treba mi mala vasa pomoc,ako netko zna ili ima iskustva s time.
Nakon stajanja od cca 2 tjedna nece da upali. Vergla ali nece da uhvati. Skinem svijecice,iskru ima ,ali su svijecice jako mokre (presaugan).
Nakon sta ih dobro osusim, ispusem cilindre verglanjem stavim svjecice i odmah upali skoro bez verglanja.
Dali je netko imao takav slucaj???

Hvala Furia
 
jednom davno...hladno bilo, prešao cca 200 m ugasio skut, ostavio ga u vulkanizera i vljda su oni neštoverglali za primistit ga...kad san tija poć neće da pali...bile mokre sviće
prominija ih (ima stare) i sve ok
to je bilo samo tad i to je to, možda je tebi nešto drugo
 
Furia said:
Dragi vlasnici hondi s.w.
Treba mi mala vasa pomoc,ako netko zna ili ima iskustva s time.
Nakon stajanja od cca 2 tjedna nece da upali. Vergla ali nece da uhvati. Skinem svijecice,iskru ima ,ali su svijecice jako mokre (presaugan).
Nakon sta ih dobro osusim, ispusem cilindre verglanjem stavim svjecice i odmah upali skoro bez verglanja.
Dali je netko imao takav slucaj???

Hvala Furia

Stavi nove svičice.
 
Ima neki kilometar.... . Svjecice nisu lose,al nisu ni nove. Ja ih mjenjao nisam tako da ....
Da stavit cu nove pa cemo vidit dalje.
Puno Hvala =D>
 
http://www.insella.it/news/club-vinile-honda-unveiling-night

što bi ovo moglo bit ??? :)

reka bi da ovo liči na maxi skuter i to skuplji (recimo radi led svitala), a što vuće na zaključak da je to nešto u stilu silver winga... :misli:
 
Znam da honda radi na 3točkovnom modelu maxi scoota tako da možda nc750d3 model :misli: Znam da sam čito kako su čekali dokumente za B kategoriju pa eto može biti to  :wink:

01-HONDA-NC-750-D3-750x410.jpg


Osnova neka bi bila nc750x sa dct mijenjačem sa dva točka ispred i produljenim okvirom ili nešto tako :misli:
 
Ja san mislija da navijaš za ajduka. A ono Forza Fiume...
 
Dobra vijest corluka  (y)
Gledam i ja u tom smjeru ali novu, obzirom da rabljenih novijeg godišta od 2007. nema po oglasnicima....u Rutingu Zg imaju novu SW T-600 za 72.000kn
 
Da samo novu.....kad mi drugi dio ostete sjedne....prvi dio je otiso za kredit.minus itd.....

Poslano sa mog GT-I9100 koristeći Tapatalk

 
Lucky78 said:
I? ...jel ima šta novo? ...jel stigo SW-T? :shock:
Posto sam jako neodlučan. ...sam sam sebi dosadan...još nije lova sjela pa samo letim po kompu  bez veze. ...od sw t600...do nc 750 x dct  pa do plovnog vfr it'd. .... :misli: (y)