Honda silver wing 600

Od 02.12.2016. do 27.12.2016. na raspolaganju imamo 20 motorkotača i skutera koje nudimo sa pogodnostima do 12.000 kn (PDV uključen) za 20 najbržih kupaca.



Iznos pogodnosti na pojedine modele navedeni su u excel tablici u privitku.



Navedene pogodnosti odnose se isključivo na modele navedene u tablici iz privitka, te vrijede do 27.12.2016. ili do prodaje zaliha.



Bitno je napomenuti da realizacija mora biti u ovoj godini zbog najavljene promjene stope PPMV-a koja će utjecati na izmjenu (povećanje) ukupne cijene.

 
MOLIM nekoga tko ima na Engleskom radionicku knjigu ili kako kazu valjda jos i honda
Repair Manual...znaci ne onu uopceno uputstvo sto se dobija kada kupite motor .....za silverwing 600...na PP ili meil.. od srca sam zahvalan unaprijed
 
BaDly said:

j Kazes  da si trosio  ulje Mobil Special S

[size=1em]Eto...toliko od mene...ak Vas još nekaj zanima...pitajte


Pitanje za tebe ...zar taj Mobil Special S ....nije mineralno ulje...pitam jer me intereuje koje fabricki ide ulje a cuo sam da u SW600 ide polusintetika a ne mineralno. Molim  da me neko ispravi ako grijesim...

Na kraju posto sam ovih dana postao vlasnik SW600 a upravo i citam cijeli forum na temu SW koje ulje preporucujete za njega i dal;i sintetika  full ....semisintetik ili mineralno
 
Prije kupovine tražio po internetu koju sliku MRA vizira montiranog na SW i nevjerojatno ne postoji niti jedna dostupna slika :misli:
...pa evo sada da bude :)
 

Attachments

  • MRA windscreen Honda silver wing 1.jpg
    MRA windscreen Honda silver wing 1.jpg
    1.1 MB · Views: 289
  • MRA windscreen Honda silver wing 2.jpg
    MRA windscreen Honda silver wing 2.jpg
    1.6 MB · Views: 275
jel mozda netko još vozi sw-a.ja sam nakon godina i godina vozikanja na piaggio 500 agregatima prešao na hondu sw 600t iz 2015.mogu rec da je razlika jako velika i baš mi se sviđa kak skuter ide.
 
Za mene je to i dan danas najbolji skuter
Presa sa dva cca 140 tkm i sve sta mogu rec je najbolje i najpouzdanije u tom svijetu... svi maxiji imaju neke atribute ali sw je u svemu odlican (y)
 
citam malo ove stare postove iz teme o sw-u i vidim da se remen mijenja na 24tkm.ovaj moj ima 42tkm i nije nikad mijenjan remen.tak mi je bar bivši vlasnik rekao.ja sam u dva mjeseca napravio 3,5tkm i pošto ponekad cujem lupkanje iz variomata tj lijeve strane motora oko prijenosa išao sam danas to raskopati i vidjeti kakva je situacija unutra.remen je lupkao po alu poklopcu jer je razvučen do bola ali nije ispucan i u jako je dobrom stanju vizualno ali ipak sutra naručujem novi.inače skuter je raketa i 90 posto vožnje odradjujem u vožnji udvoje tj sa zenom i stvarno je udoban.putna brzina autoput 120-130 mu je taman a vjetra nema.na večim brzinama 150+ leluja prednji kraj ali to pripisujem normalnim za njega pošto sam čitao o nedostacima prednjeg ovjesa.sve u svemu ja sam zadovoljan. (y)
 
  • Like
Reactions: Furia
Poz ekipa. Imam sw 600 2001 godiste.
Prednje vilice su mi dosta mekane. Trebalo bi ih reparirat.
Dali netko mozda zna nekog tko to dela?
Iz Rijeke sam pa mozda u Riječkoj okolici ima netko
Hvala Ivan
 
Prije par mjeseci sam kupio SW 600 2011, 17 000 km. Skuter je top. Ladja na dva kotaca. Ostaje zauvijek kod mene
 
Vecinom se vozim po autoputu. Masina je bzvz na visokim okretajima. Mogu li se okretaji spustiti rolicama ili utezima ?
 
Ako još neko vozi SW i nije mu teško izmjeriti duljinu original amortizera sjedišta bilo bi lipo. Kod mene je zamijenjen i stavljen je neki kraći ....
 
Naručio original. Danas bio na tehničkom i po prvi put probao ovo čudo kako valja. St - Knin - Drniš - Šibenik - St, u komadu. Nakon X-Max mogu kazati kako je ugodno iznenađenje. Ugodno, uglađeno i s dovoljno snage. Bar za skuter. Motor čami u garaži, čeka ili prodaju ili da moja liva ruka bude u stanju stiskati kumplug bez posljedica.
Uglavnom, fini skuterić. Čak se, tu i tamo, koji motorist prevari pa me pozdravi :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Tom80