honda top moto

bojan

Well-known member
prije par dana sam bio prvi put kod njih u dućanu i moram priznati da sam ostal iznenađen sa ljubaznošću kompletnog osoblja,svi su prijateljski raspoloženi i stvarno im je stalo da ti pomognu i da budeš zadovoljan a ne da ti samo uvale neku stvar i pokupe pare  (y) (y) (y) (y) (y) (y)

e da i još jedna zanimljiva stvar Arai RX7 kod njih košta 5,090 kn a u rutingu od kojeg ih uzimaju 5,999,60 :shock:

zato svima preporučam TOP MOTO (y) (y) :D :D :D
 
Bojan said:
prije par dana sam bio prvi put kod njih u dućanu i moram priznati da sam ostal iznenađen sa ljubaznošću kompletnog osoblja,svi su prijateljski raspoloženi i stvarno im je stalo da ti pomognu i da budeš zadovoljan a ne da ti samo uvale neku stvar i pokupe pare  (y) (y) (y) (y) (y) (y)

e da i još jedna zanimljiva stvar Arai RX7 kod njih košta 5,090 kn a u rutingu od kojeg ih uzimaju 5,999,60 :shock:

zato svima preporučam TOP MOTO (y) (y) :D :D :D

kaj nisi kod njih odma pital, kakav bi popust bil da 10 kom uzmete???
 
speed attack said:
kaj nisi kod njih odma pital, kakav bi popust bil da 10 kom uzmete???

pa ne vjerujem da bi mogli dati veći popust jer oni od rutinga nabavljaju  :misli:

Shokrefumi said:
i u rutingu ti proslogodisnje farbe kostaju 5 000 kn.

u top motu nova nakano je za tu cijenu  (y)
 
Bojan said:
pa ne vjerujem da bi mogli dati veći popust jer oni od rutinga nabavljaju  :misli:

od rutinga nabavljaju, i prodaju jeftinije nego ruting

mozda bi i bolji popust dali :misli:
 
speed attack said:
od rutinga nabavljaju, i prodaju jeftinije nego ruting

mozda bi i bolji popust dali :misli:

pa jebem mu miša pa kolku onda imaju maržu ovi u Rutingu 100% :misli:
 
speed attack said:
od rutinga nabavljaju, i prodaju jeftinije nego ruting

mozda bi i bolji popust dali :misli:
poslao sam im ja mail na početku te priče s kacigama i rekli su da nemogu dat bolju ponudu od rutinga!
 
Shokrefumi said:
i u rutingu ti proslogodisnje farbe kostaju 5 000 kn.
zadnji put kad sam bio bile su 5999kn i rekli su da neće spuštat cijenu dok su u top-motu i nove i stare 5100kn
top moto (y)    ruting :palacdolje:
 
što se tiće top-moto ja imam isto super iskustva!stvarno su dečki super ljubazni i hoče pomoč oko svega a ne ko u ruting gdje uđeš i možeš dirat po kacigama i motorima po 15min dok neko ne dođe :palacdolje:!kad sam pitao za neke stvari koje nemaju trenutno tamo uzeli moj broj moba i javili mi čim saznali cijene itd.
uglavnom za top moto samo najbolje pohvale i bilo bi dobro da svi počnu tako uslužno i ljubazno radit (y)
 
Je Top moto je čist OK.
Hornet mi je šesti motor i prva Honda koju vozim. Kad sam išao kupovati, prošao sam sve dućane i samo oni su bili za dogovor. Sve sam to brzo i dobro realizirao. Svaka čast. Samo nek prošire dućan s više robe i motora...

PS. A i nevjerojatno je da sam prošle? godine trebao lanac, žmigavce, filtere, disk pločice itd, probao nazvati sve dućane s zamjenskim dijelovima i na kraju skužio da mi je u TM cijena niža ili ista!
To mi je još uvijek misterija...
 
Bojan said:
prije par dana sam bio prvi put kod njih u dućanu i moram priznati da sam ostal iznenađen sa ljubaznošću kompletnog osoblja,svi su prijateljski raspoloženi i stvarno im je stalo da ti pomognu i da budeš zadovoljan a ne da ti samo uvale neku stvar i pokupe pare  (y) (y) (y) (y) (y) (y)

e da i još jedna zanimljiva stvar Arai RX7 kod njih košta 5,090 kn a u rutingu od kojeg ih uzimaju 5,999,60 :shock:

zato svima preporučam TOP MOTO (y) (y) :D :D :D

kod jednog dilera mozete ARAI kupiti jos i povoljnije! detalji na PP  (y)
 
DeeDee said:
kod jednog dilera mozete ARAI kupiti jos i povoljnije! detalji na PP  (y)

vec smo zakljucili da nam tvoj decko nemre nabavit kacige po cijeni po kojoj ih mi nabavljamo 8)
 
king said:
vec smo zakljucili da nam tvoj decko nemre nabavit kacige po cijeni po kojoj ih mi nabavljamo 8)
mozda se ipak nasao netko ko zeli prodat 500% vise RX7 nego bi inace prodao u 2007
 
speed attack said:
mozda se ipak nasao netko ko zeli prodat 500% vise RX7 nego bi inace prodao u 2007

al opet ne vjerujum da bi dao bolju cijenu od koje vec imamo :wink:
pretpostavljam da je DeeDee mislila na cijenu od Top mota :wink:
 
king said:
al opet ne vjerujum da bi dao bolju cijenu od koje vec imamo :wink:
pretpostavljam da je DeeDee mislila na cijenu od Top mota :wink:

vjerojatno dečko od DeeDee ima neku proviziju na prodanu količinu pa zato tolko navija za njega :mrgreen:

šverc je šverc :mrgreen: 8)
 
king said:
al opet ne vjerujum da bi dao bolju cijenu od koje vec imamo :wink:
pretpostavljam da je DeeDee mislila na cijenu od Top mota :wink:
rekla je da bu sutra javila pa bumo vidli :wink:
iako sumnjam da nam može dat bolju cijenu od mlola pogotovo kad se vrati mwst
 
Goran zzz said:
vjerojatno dečko od DeeDee ima neku proviziju na prodanu količinu pa zato tolko navija za njega :mrgreen:

šverc je šverc :mrgreen: 8)

nema provizije.. samo zelja za dobrobiti subajkera  (y)