Honda Vf 500 f2

....još jedna ljepotica  :D
 
Nije naravno unikat ali izgleda jako lijepo očuvana. Sjećam se kad ih je bilo dosta po ZG. Bila je jedno vrijeme tih polovice osamdesetih kao u modi. Sa druge strane ima onaj veliki kružni ventil za otvaranje benzina.  :D 
 
mbx hočemo još slika !  :D
 
da stavit cu jos slika,znam da ih je bilo ali je bilo malo ovih s oznakom f2,dok je ovih 500 f bilo vise a i razlikuju se malo po izgledu nekih plastika,mog tatu zanima dali ima netko ovakvu hondu  i ako ima da stavi slike
 
tomos se prošverco u pozadini  ;)


honda je prekrasna  (y)
 
Vidim da se hvalite a evo imam i ja nesto,godiste 1984 42500 km i ceka 2014 da promijeni zemlju.Ima "samo"45 kw tj 61 ks kod tate od mog sina,a otkud onih 71 ks bas me zanima i na ovoj je FII sto bi u hondinom zargonu znacilo kompletan oklop  :D
 
Kvoc said:
Vidim da se hvalite a evo imam i ja nesto,godiste 1984 42500 km i ceka 2014 da promijeni zemlju.Ima "samo"45 kw tj 61 ks kod tate od mog sina,a otkud onih 71 ks bas me zanima i na ovoj je FII sto bi u hondinom zargonu znacilo kompletan oklop  :D

:whistle: :whistle: :hehehe: :hehehe:
 
honda mbx 80 said:
evo i honde od mog tate,86.godiste,71 ks,498ccm,presla 71 000 kilometara,ako vas sto zanima pitajte :D
gledam opet i divim se ,kad se odlučiš prodat imaš pp pa javi
 
limit said:
Zašto je ovo otvoreno u tehničkim pitanjima  :misli:  kad imamo garažu u rubrici stari motori.
Moderator neka prebaci temu tamo di spada...

Kvoc ovo vrijedi i za tvoj motor, i što to znači tata od mog sina  :misli:  :mrgreen:

Slično kao i jebem ti maminu kćer  :tongue:
 
Poštar uvik zvoni dva puta?  :mrgreen:
 
Opaa lip motor,s ovakvom je litos jedan momak iz Bosne doša na festival 7jezera al je bila puno lošija od ove
 
limit said:
Zašto je ovo otvoreno u tehničkim pitanjima  :misli:  kad imamo garažu u rubrici stari motori.
Moderator neka prebaci temu tamo di spada...

Kvoc ovo vrijedi i za tvoj motor, i što to znači tata od mog sina  :misli:  :m

Pa ovako klinac je poslao sliku motora svog tate :D moj sin nema vremena pa sam poslao sam ja,  (y) tata od mog sina